Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #4171
    Re: Leits - elu on lill

    Algselt postitas leits Vaata postitust
    No siinkohal ei ole rahal mingit tähtsust, ma lihtsalt ei viitsinud hommikul kooli minnes tankima minna ja usaldasin mighty range näitu, mis see kompuuter kuvas mulle ... ilmselge -ev otsus
    Tean, ajan niisama jama.

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #4172
      Re: Leits - elu on lill

      Algselt postitas leits Vaata postitust
      No siinkohal ei ole rahal mingit tähtsust, ma lihtsalt ei viitsinud hommikul kooli minnes tankima minna ja usaldasin mighty range näitu, mis see kompuuter kuvas mulle ... ilmselge -ev otsus
      einohh.. HUD näitaski põmst auto ranget antud positsioonil, aga sinu kahjuks oli autol range alumine ots.. seega nothing you can do, you played this hand perfectly.. cooler:-P

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #4173
        Re: Leits - elu on lill

        starsi nl25 on tore nagu alati .. kahju et ei biidi lakboxi

        janek poissi nägin ka .. limp-fold utg on vist standarid ... ta ise pre avand utg, flopi mingi Axx, siis standard muuvid on vist c/r :D tra mind ajas nii naerma, ma lihtsalt ei suutnud kirjutamata j2tta

        lendan vist maale ära .. pidu ka vaja panna ,.. lakbox on ikka totally empty as hell
        Last edited by leits; 15.10.10, 12:06.

        Comment

        • vilkar
          Klubi Liige
          • Jul 2009
          • 1290

          #4174
          Re: Leits - elu on lill

          Algselt postitas leits Vaata postitust
          starsi nl25 on tore nagu alati .. kahju et ei biidi lakboxi

          janek poissi nägin ka .. limp-fold utg on vist standarid ... ta ise pre avand utg, flopi mingi Axx, siis standard muuvid on vist c/r :D tra mind ajas nii naerma, ma lihtsalt ei suutnud kirjutamata j2tta

          lendan vist maale ära .. pidu ka vaja panna ,.. lakbox on ikka totally empty as hell
          ehita seina peale puust kast värvi mustaks ja kirjuta punasega peale LUCK BOX , vaata kas töötab, kui ikka ei biidi siis on midagi valesti

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #4175
            Re: Leits - elu on lill

            ja hakkas minul siis selline 2 kuuline "tsykkel", et maximum võin yhel õhtul tarbida 4 õlut või siidrit .. ja max suurus yhel pudelil on 1 pint ehk mingi 0,5xx liitrit ... ehk õnnestub

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #4176
              Re: Leits - elu on lill

              Algselt postitas leits Vaata postitust
              ja hakkas minul siis selline 2 kuuline "tsykkel", et maximum võin yhel õhtul tarbida 4 õlut või siidrit .. ja max suurus yhel pudelil on 1 pint ehk mingi 0,5xx liitrit ... ehk õnnestub
              Hea variant long runis on õhtused õlled või siidrid üldse ära jätta ja kuus korra-kaks viina võtta kui vajadus tekkima peaks.

              Comment

              • onuark
                Pokkerihai
                • Oct 2009
                • 1760

                #4177
                Re: Leits - elu on lill

                kuus korra või kaks tuleb ikka endale restart teha imo :)

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #4178
                  Re: Leits - elu on lill

                  Algselt postitas onuark Vaata postitust
                  kuus korra või kaks tuleb ikka endale restart teha imo :)
                  viimasel ajal n restarte liiga palju olnud

                  Comment

                  • harryahven
                    Pokkerihai
                    • Dec 2009
                    • 1964

                    #4179
                    Re: Leits - elu on lill

                    4ja õllega küll poolkõvatada pole mõtet, pigem 2-3-4x nokki kuu jooksul ja asi vask.

                    Comment

                    • Kotkas1000
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 2305

                      #4180
                      Re: Leits - elu on lill

                      See 4 õlut päevas mõjub su maksale long runis laastavalt. Iga päev peab tegelema alkoholi põletamisega. See ei ole hea mõte. Pigem kas või kord nädalas üks litter maha panna ja kogu moos.

                      Comment

                      • ziimukaz
                        Grinder
                        • Jan 2010
                        • 741

                        #4181
                        Re: Leits - elu on lill

                        Ma ei usugi, et leits kavatseb iga päev selle koguse ära juua. Aga kui joomiseks läheb, siis rohkem kui 4 õlut ei joo. Igati väärt idee, ise pooldan ka sellist lõõgastumisviisi.

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #4182
                          Re: Leits - elu on lill

                          Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                          See 4 õlut päevas mõjub su maksale long runis laastavalt. Iga päev peab tegelema alkoholi põletamisega. See ei ole hea mõte. Pigem kas või kord nädalas üks litter maha panna ja kogu moos.
                          ei ei, plaan polegi iga p2ev võtta .. :D lihtsalt kui mingi reede vms tahaks nagu "lõõgastuda" korra, siis teen seda 4 õllega ;:D

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #4183
                            Re: Leits - elu on lill

                            nl25m projektist ei taha ka midgai v2lja tulla, ma lihtsalt ei leia motivatsiooni mängida .. puhkan mingi poolteist n2dalat veel .. siis vaatan mis nl100s saab

                            ja nyyd pump pump .. pakkuge ideid, mida nädal otsa teha (joomist võiks vältida), et pokkeri isu kuidagi tagasi tekitada .. hetkel on tunne, et see aasta ei tahagi mängida enam .. tüüüüdimus ..

                            homsest saan jälle ujumas ka käima hakata ... kinod, baarid on ka ägedad, aga neid v2ldiks siiski .. mis veel 2gedat/huvitavat saab tartus teha või siin l2hiymbruses
                            Last edited by leits; 17.10.10, 15:59.

                            Comment

                            • minbetmillionaire
                              Õpihimuline Mängur
                              • Jan 2010
                              • 363

                              #4184
                              Re: Leits - elu on lill

                              Algselt postitas leits Vaata postitust
                              mis veel 2gedat/huvitavat saab tartus teha või siin l2hiymbruses
                              mine mängi lazertagi taskus

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #4185
                                Re: Leits - elu on lill

                                Homsest hakkan mängima jälle .. tavaliselt pilte olen pannud, on alati doomer tulnd .. doomer aga kestab ehk nyyd tuleb upper .. ty in advance poker god

                                Comment

                                Working...