Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]
Collapse
X
-
Re: Leits - elu on lill
einohh.. HUD näitaski põmst auto ranget antud positsioonil, aga sinu kahjuks oli autol range alumine ots.. seega nothing you can do, you played this hand perfectly.. cooler:-PAlgselt postitas leits Vaata postitustNo siinkohal ei ole rahal mingit tähtsust, ma lihtsalt ei viitsinud hommikul kooli minnes tankima minna ja usaldasin mighty range näitu, mis see kompuuter kuvas mulle ... ilmselge -ev otsus
Comment
-
Re: Leits - elu on lill
starsi nl25 on tore nagu alati .. kahju et ei biidi lakboxi
janek poissi nägin ka .. limp-fold utg on vist standarid ... ta ise pre avand utg, flopi mingi Axx, siis standard muuvid on vist c/r :D tra mind ajas nii naerma, ma lihtsalt ei suutnud kirjutamata j2tta
lendan vist maale ära .. pidu ka vaja panna ,.. lakbox on ikka totally empty as hellLast edited by leits; 15.10.10, 12:06.
Comment
-
Re: Leits - elu on lill
ehita seina peale puust kast värvi mustaks ja kirjuta punasega peale LUCK BOX , vaata kas töötab, kui ikka ei biidi siis on midagi valestiAlgselt postitas leits Vaata postituststarsi nl25 on tore nagu alati .. kahju et ei biidi lakboxi
janek poissi nägin ka .. limp-fold utg on vist standarid ... ta ise pre avand utg, flopi mingi Axx, siis standard muuvid on vist c/r :D tra mind ajas nii naerma, ma lihtsalt ei suutnud kirjutamata j2tta
lendan vist maale ära .. pidu ka vaja panna ,.. lakbox on ikka totally empty as hell
Comment
-
Re: Leits - elu on lill
Hea variant long runis on õhtused õlled või siidrid üldse ära jätta ja kuus korra-kaks viina võtta kui vajadus tekkima peaks.Algselt postitas leits Vaata postitustja hakkas minul siis selline 2 kuuline "tsykkel", et maximum võin yhel õhtul tarbida 4 õlut või siidrit .. ja max suurus yhel pudelil on 1 pint ehk mingi 0,5xx liitrit ... ehk õnnestub
Comment
-
Re: Leits - elu on lill
viimasel ajal n restarte liiga palju olnudAlgselt postitas onuark Vaata postitustkuus korra või kaks tuleb ikka endale restart teha imo :)
Comment
-
Re: Leits - elu on lill
4ja õllega küll poolkõvatada pole mõtet, pigem 2-3-4x nokki kuu jooksul ja asi vask.
Comment
-
Re: Leits - elu on lill
See 4 õlut päevas mõjub su maksale long runis laastavalt. Iga päev peab tegelema alkoholi põletamisega. See ei ole hea mõte. Pigem kas või kord nädalas üks litter maha panna ja kogu moos.
Comment
-
Re: Leits - elu on lill
ei ei, plaan polegi iga p2ev võtta .. :D lihtsalt kui mingi reede vms tahaks nagu "lõõgastuda" korra, siis teen seda 4 õllega ;:DAlgselt postitas Kotkas1000 Vaata postitustSee 4 õlut päevas mõjub su maksale long runis laastavalt. Iga päev peab tegelema alkoholi põletamisega. See ei ole hea mõte. Pigem kas või kord nädalas üks litter maha panna ja kogu moos.
Comment
-
Re: Leits - elu on lill
nl25m projektist ei taha ka midgai v2lja tulla, ma lihtsalt ei leia motivatsiooni mängida .. puhkan mingi poolteist n2dalat veel .. siis vaatan mis nl100s saab
ja nyyd pump pump .. pakkuge ideid, mida nädal otsa teha (joomist võiks vältida), et pokkeri isu kuidagi tagasi tekitada .. hetkel on tunne, et see aasta ei tahagi mängida enam .. tüüüüdimus ..
homsest saan jälle ujumas ka käima hakata ... kinod, baarid on ka ägedad, aga neid v2ldiks siiski .. mis veel 2gedat/huvitavat saab tartus teha või siin l2hiymbrusesLast edited by leits; 17.10.10, 15:59.
Comment
-
Re: Leits - elu on lill
mine mängi lazertagi taskusAlgselt postitas leits Vaata postitustmis veel 2gedat/huvitavat saab tartus teha või siin l2hiymbruses
Comment
Comment