Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]
haha, mõned kuud tagasi käis kohalikust meediast läbi uudis, et austraallased vaevlevad ka D-vitamiini puuduses. Meil on siin keskelt läbi 300 päikesepaistelist ilma aastas, ma ei tea kuidas nad suudavad varju jääda. Aga eks tablett on ikka etem kui väike jalutuskäik pargis.
haha, mõned kuud tagasi käis kohalikust meediast läbi uudis, et austraallased vaevlevad ka D-vitamiini puuduses. Meil on siin keskelt läbi 300 päikesepaistelist ilma aastas, ma ei tea kuidas nad suudavad varju jääda. Aga eks tablett on ikka etem kui väike jalutuskäik pargis.
A
3
Comment