Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tarmonator
    Lingiparandaja
    • Oct 2008
    • 3274

    #4636
    Re: Leits - elu on lill

    Leitsi jaoks pole vahet, ta ei biidi ju nagunii pokkerit kui sellist.

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #4637
      Re: Leits - elu on lill

      Algselt postitas levis Vaata postitust
      Kas Pokerstarsi NL100 on väga erinev tasemelt NL25-ga võrreldes.
      Thnx!
      jep .. ma ei biidi, pole õige inimene vastama

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #4638
        Re: Leits - elu on lill

        Wuu praks l2bi .. homme lepingut lõpetama ning saab praktikaaruandele allkirja alla :D suvi ja grind alaku :D

        Btw mõtleisn siin 2-4 päeva eestimasd "avastada". Keegi oskab soovitada kuhu minna vms mida vaadata? Ise mõtlesin, et hiiumaa ja sealt saaremaale 2kki vms?

        Tiene variant mingi kerge palanga trip ehk

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #4639
          Re: Leits - elu on lill

          Hiiumaale lähed, siis kindlasti käi sellises kohas: http://www.hiiumaaeiffel.ee/
          Kohapeal nägi see asi päris omapärane välja. Nagu mingi hullunud joodiku vaimusünnitis.
          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • kuco
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1910

            #4640
            Re: Leits - elu on lill

            Tule Tallinnast läbi. Meil viinad võtmata...

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #4641
              Re: Leits - elu on lill

              Ise oled ju suht auto vend ehk siis tee väike sõit otepääle Rallile 2 päeva ja siis sealt lätti motokrossi mm vaatama

              Comment

              • LuuK
                Vana Tegija
                • Dec 2008
                • 1138

                #4642
                Re: Leits - elu on lill

                Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                Hiiumaale lähed, siis kindlasti käi sellises kohas: http://www.hiiumaaeiffel.ee/
                Heh, mis link. Reigi kirikust peaks küll iga mittebiitija läbi astuma, et paremat reikbäkki paluda

                Comment

                • yolpa
                  Pokkerihai
                  • Jun 2009
                  • 2669

                  #4643
                  Re: Leits - elu on lill

                  Algselt postitas leits Vaata postitust
                  Wuu praks l2bi .. homme lepingut lõpetama ning saab praktikaaruandele allkirja alla :D suvi ja grind alaku :D

                  Btw mõtleisn siin 2-4 päeva eestimasd "avastada". Keegi oskab soovitada kuhu minna vms mida vaadata? Ise mõtlesin, et hiiumaa ja sealt saaremaale 2kki vms?

                  Tiene variant mingi kerge palanga trip ehk
                  palanga kindlalt parem variant:)

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #4644
                    Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                    Shallala

                    Coca mängis vist salanime all rankaga PLO HU'd.. ?

                    Last edited by leits; 15.07.11, 08:32.

                    Comment

                    • Owner85
                      Klubi Liige
                      • Aug 2009
                      • 2146

                      #4645
                      Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                      saaremaal pole tglt mmigi teha,sai just oldud ndv seal,suur turismile pööratud saar,kiika lõunasse või kiika põhjakallast:)

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #4646
                        Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                        Raske "töömehe" elu saigi läbi ...

                        Comment

                        • Fortune
                          IP
                          • Oct 2008
                          • 1396

                          #4647
                          Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                          liigud nüüd vaja teha

                          Comment

                          • rohelinekonn
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 3808

                            #4648
                            Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                            leits sina vaarusid eile mälus peaga mööda piro ringi ja uurisid kas kellegil elisa kaarti on?

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #4649
                              Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                              HU on tore mäng kui õpiks vaid foldima, mida kahjuks ma 10k käe epale pole suutnud õppida. Sellest tulenev tilt on muidugi korralik ja tavalised p2evad kui 10BI saab 3 high'ga sisse tambitud.

                              Mulle meeldib see mäng.

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #4650
                                Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                                Keegi veel vahepeal bustosse on läinud peale minu? Koos oleks nagu toredam ..

                                Comment

                                Working...