Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #181
    Re: Leits - elu on lill

    Mis mõttes suht sama? Et sama aga seda punast jutti ei ole?

    Comment

    • leits

      #182
      Re: Leits - elu on lill

      äka, mul põhjavalgustusega variant, muu sama :)

      Comment

      • leits

        #183
        Re: Leits - elu on lill

        ENNEM EI LÕPETA KUI PLUSSIS.



        Paar halba calli .. K high flopil callisin JJ mingi shortie maha .. panin AQ AJ peale .. oli K9s
        Ja T high boardist JJ bustoks. tohmani vastu kelle 3bet pf oli 27% vms

        aga enam vähem ... tra vaataisn valesti ennem. 4780 VPP'd platiniumini. see eeldab mingi 25k kätt. ja ma l2hen teisipäeva pärats lõunal minema .. ei pinguta vist .. nv üritused ka :/ Aga kui kaine olle ja sajaga lasta oleks m õeldav :S

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #184
          Re: Leits - elu on lill

          Jube kahju, et sellised tulemused laudadest.

          Comment

          • leits

            #185
            Re: Leits - elu on lill

            Algselt postitas TIGRANO
            Jube kahju, et sellised tulemused laudadest.
            mis salapärasest irooniast ma siin aru ei saanud :D?

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #186
              Re: Leits - elu on lill

              Algselt postitas leits
              mis salapärasest irooniast ma siin aru ei saanud :D?
              Kurb lihtsalt, lähen pikali, sitt olla täiesti, edu laudades.

              Comment

              • leits

                #187
                Re: Leits - elu on lill

                Nonii, sai otsustatud, et Platiniumiks ma ei tee end see kuu, see eeldaks tohutut mängimist mõned päeva jooksul + sellega kindlasti kahaneks mu mängu kvaliteet. Jäägu siis midagi ilusat ka järgmisesse kuusse :) Täna tegin ca 1.3k sessi, sain ca +4BI ja lõpetasin. Kuradi hästi olen ma ikka mängima hakanud. St suudan tilti vältida, saan biidi väga hulluks enam õnneks ei aita. Mind aitab see kui ytlen fishile FU ja keskendun edasi :)

                20BI pole enam kaugel :)
                See kuu on mul jäänud siis 4 mängu oäeva. laup-teisip. Ma ei tea, kas täna jõuan enam mängida kodus. Esmaspäev teeb minu juures kerge istumise, eelsünnipäev :)


                PÕHILINE ON SEE, ET AVASTASIN ET SELLE KÕIGE PÕHJUASTAJAKS OLI HIIR (faking search box). Üks nupp hiirel pe**es, mida ma ei kasuta, disablesin ta ära. Nüüd on kõik kena :)

                Kuu eesmärgiks on 21BI+ ja 30k kätt. Hetkel 26k tehtud. Näha palju ma jõuan veel mängida.
                Teisipäev hakkab teatavasti meie kurikuulus trip patrikuga. kahjuks kaks teist sõpra ei tule, seega lähme bratislavasse kahekesi. Teisipäev 5-6 ajal stardime tallinna poole. Plaan on mõned õlled teha, ÖÖSEL kindlasti KASINNI mina, sest ma olen ju ikkagi 21 siis ja hommikul on plaan 8 ajal lennuki peale jõuda. Sealt paneme Stockholmi, seal mingi tund passimist, siis Viini. Viinist rongijaama ja sealt Bratislavasse. eile tekkis idee, et kordagi väga kaine ei taha olla eks näis mis välja kujuneb :D

                Üritan telefoniga mõned fotojäädvustused ka teha, mingit digigat kaasa tassima ei hakka, sest ma olen 102% kindel, et see meil siis kaob.


                Pokkerist veel nii palju, et märtsis tahan teha 35BI ning aprillis tahan 101% NL100 mängima hakata. On tunne, et mängu kvaliteet on oluliselt paranenud. Stealima peab veel natukene rohkem. Aga noh, hetkel olen väga rahul :)

                Comment

                • leits

                  #188
                  Re: Leits - elu on lill

                  Ahjaa mõtlesin, et mis FPP'de eest võtta, hakkan siis neid 600$ boonuseid vabastama. Arvatavasti kui 600$ clearitud siis mingi osa sealt cashoudiks ka jne ...

                  Comment

                  • leits

                    #189
                    Re: Leits - elu on lill

                    Homme kell 16.00 stardima tallinna poole. Kurikuulus trip hakkab :)

                    Comment

                    • leits

                      #190
                      Re: Leits - elu on lill

                      on tunda et downswing on hakkamas. -7BI .. kõik setid vist cr2kiti ... t2na veel nats mänign, omme ei mängi .. kisub väga perse muidu .. üldiselt kuu lõpp kiskus vittu

                      Comment

                      • RudiTurbo
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 4167

                        #191
                        Re: Leits - elu on lill

                        Algselt postitas leits
                        Ahjaa mõtlesin, et mis FPP'de eest võtta, hakkan siis neid 600$ boonuseid vabastama. Arvatavasti kui 600$ clearitud siis mingi osa sealt cashoudiks ka jne ...
                        Peaxid ikka üritama pingutada vähemalt 1500$'ise boonuseni, alla selle kaotad nats liiga palju rakebacki. Kuigi jah, pead Supernova olema selleks, kuid selleks peax jõudma lõdvalt, kui NL100'sse aprillist plaanid :)

                        Comment

                        • leits

                          #192
                          Re: Leits - elu on lill

                          eks n2is millised need plaanid ka reaalselt täituvad meilö :D
                          homne plaan täitub 101% et ma joon umbe end. ja 00.01 olen ma kasinnis

                          Comment

                          • leits

                            #193
                            Re: Leits - elu on lill

                            ja kärkiti ka tänane kuues sett, ehk siis maja. 44534 boardil oli yhel fishil obb Q4s. millega pf kenasti 7xbb calliti, mul obv 55

                            Comment

                            • leits

                              #194
                              Re: Leits - elu on lill

                              update .. sina 2x aa vs kk obv mul kk. 23 ja 24 on pederastide p2evad obv
                              tänane sepcial: 3x KK vs AA. 7x setid kreäkitud. kui te mõtlete et te jooksete sitasti, siis mõelge uuesti

                              update AA vs KK, seekord siis kärkiti ära. mutiauk on see stars

                              Comment

                              • leits

                                #195
                                Re: Leits - elu on lill

                                Ei saa ... set vs set ka veel lõppu, aitab küll. Tänase päeva moraal: leidub päevi, kus ei ole võimalik mitte mingit moodi võita :) Anyway mina see kuu enam ei mängi, omme reisile ära. Kuu oli norm, nii palju kui sai starsis mängitd. Peale tänase päeva olid ülejäänud normaalsed enam vähem. Täna siis vist oli 9 või 10BI miinust. Mingi +13BI sai selle poole kuuga vist starsis + tildis sama palju umbes. 23-24 veebruar ma ei mängi elusees enam .. donkidel on minig fish luckbox päev.

                                Comment

                                Working...