Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]
Collapse
X
-
Re: Leits - elu on lill
Keegi mingeid urkasaite oskab soovitada, kus päeval saaks ka mingit nl100 mängida, vahet pole kas eur or USD .. cake pokkerit paluks mitte soovitada ..
Stars on p2eval ikka nii nitine .. heal juhul öösiti on midagi hüvat :/
rakebacki tahaks ka rohkem :D
Comment
-
Re: Leits - elu on lill
Hem võiks ikka olla .. cake olen proovinud ka, siiamaani nii ja naa, kuid mingeid järeldusi ei teeks sealt .. ise mõtlesin ehk mingi eurosait just ?
ftp vs ps, siis ftp tundub päeval 10x paremat olevat eks õhtud ka sarnased ilmselt starsiga, siis traffic ka suurem .. shorte ka v2hem .. rakebacki ka rohkem (nova tuleb heal uhul suve lopus alles), seega p2ris reaalne variant ..Last edited by leits; 30.03.10, 12:42.
Comment
-
Re: Leits - elu on lill
Huumori vatsakese otsastAlgselt postitas Priito Vaata postitustMina lugesin välja, et leits tahaks rohkem rakebacki. Kust otsast siis Olympic Online parim on?
Comment
-
Re: Leits - elu on lill
Nice sessi viimane k2si ... +2bi see suur swingine sess j2i ..
Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 616337
The Official DeucesCracked.com Hand History Converter
MP1: $105.45
MP2: $100.70
CO: $60.70
BTN: $103.55
SB: $104.35
BB: $212.90
UTG: $101.75
Hero (UTG+1): $103.85
UTG+2: $100.00
Pre Flop: ($1.50) Hero is UTG+1 with A
A 
1 fold, Hero raises to $4, 1 fold, MP1 calls $4, MP2 calls $4, 2 folds, SB raises to $7, 1 fold, Hero raises to $24, 2 folds, SB calls $17
Flop: ($57.00) J
A
T
(2 players)
SB bets $13, Hero raises to $39, SB calls $26
Turn: ($135.00) J
(2 players)
SB checks, Hero checks
River: ($135.00) 9
(2 players)
SB bets $41.35 all in, Hero calls $40.85 all in
Final Pot: $216.70
SB shows K
Q
(a straight, Ten to Ace)
Hero shows A
A
(a full house, Aces full of Jacks)
Hero wins $213.70
(Rake: $3.00)
Comment
-
Re: Leits - elu on lill
Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 3 players - View hand 616609
The Official DeucesCracked.com Hand History Converter
royman0785 (SB): $114.00
Wolfhound99 (BB): $94.85
Hero (BTN): $100.00
Pre Flop: ($1.50) Hero is BTN with A
8 
Hero raises to $3, 1 fold, Wolfhound99 calls $2
Flop: ($6.50) A
7
8
(2 players)
Wolfhound99 bets $3, Hero raises to $12, Wolfhound99 raises to $91.85 all in, Hero calls $79.85
Turn: ($190.20) T
(2 players - 1 is all in)
River: ($190.20) J
(2 players - 1 is all in)
Final Pot: $190.20
Wolfhound99 shows T
3
(a pair of Tens)
Hero shows A
8
(two pair, Aces and Eights)
Hero wins $189.20
(Rake: $1.00)
eesti fishid for the way .. ei tahtnud seekord tulla
tyrad ja munnid said v2hemalt ära n2ghtud chatis
Comment
-
Re: Leits - elu on lill
Hmm võrdlesin täna starsi ja ftp rb vahesid. Hetkel ma olen Platiniumstar ning kui ma võtan 650 daalaseid boonuseid on 1fpp väärtus 0,013 dollarit. täna ma tegin roughly 700vpp mis on 1750 fpp ning rb tuleb 22,75 dollarit. nüüd võttes aluseks hemi andmed, et maksin rake 136 daala, mis võib nats kyll valetada, siis ftp kaudu oleks mu rb 0,27*136=36,7 dollarit.
seega kaotasin ma rb n2ol ca 14 dollarit
nyyd kui ma oleksin supernova ja votaksin 1500 bonuseid annab 1fpp väärtuseks 0,015 dollarit. tänase seisuga oleks ma teeninud 2450 fppd e siis 36,75 dollarit ehk siis sama..
Tegelt on ftp rb nats suurem ning starsi stellarid annavad ka midgai ehk põhmst sama
Aga see aeg mis mul kulub novaks saamiseni, mul migni 67k vpp veel, siis ma kaotan ju selleajaga miljoneid :/?
See pärast mõlgutangi mõtteid ftp suunas
e:
Arvutaisn veel, 67k vpp väärt platiniumina umbes 2177 dollarit rakebacki .. arvestades et 700 vpp kogumiseks maksin rake 136 daala siis 67k vpp saamiseks maksaksin rake 13107 dollarit ehk ftpst oleks rb 3514 dollarit. Seega selle aja jooksul ma kaotaksin rakeback n2ol 1337 daala.. Hmm vahe iseenesest päris suur :/ Ja ftp eelis veel et ei pea midagi lahti mängima saad insta klotsid arveleLast edited by leits; 30.03.10, 21:10.
Comment
-
Re: Leits - elu on lill
Teen siia ka kokkuvõtte ära siis, sest pole kindel enam, kas mängin täna v ei
Esimene NL100 kuu, kerge hiiteriline, kuid kuu nimeks paneks siiski KK vs AA, sest nii palju ma pole neid ühes kuus saanud :D
Eesmärk oli eesti 2 keskmist teha, millega sain ka hakkama. Ilmselt liigun lähiajal FTsse eelkõige RB pärast.. Loodame et aprill tuleb veelgi parem :)
Comment
Comment