Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lebovend
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2420

    #3181
    Re: Leits - elu on lill

    http://foorum.pokkeriprod.com/showpo...9&postcount=15

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #3182
      Re: Leits - elu on lill

      Keegi mingeid urkasaite oskab soovitada, kus päeval saaks ka mingit nl100 mängida, vahet pole kas eur or USD .. cake pokkerit paluks mitte soovitada ..

      Stars on p2eval ikka nii nitine .. heal juhul öösiti on midagi hüvat :/
      rakebacki tahaks ka rohkem :D

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #3183
        Re: Leits - elu on lill

        Cakes muidu päeval on trafficut või?
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #3184
          Re: Leits - elu on lill

          Hem võiks ikka olla .. cake olen proovinud ka, siiamaani nii ja naa, kuid mingeid järeldusi ei teeks sealt .. ise mõtlesin ehk mingi eurosait just ?

          ftp vs ps, siis ftp tundub päeval 10x paremat olevat eks õhtud ka sarnased ilmselt starsiga, siis traffic ka suurem .. shorte ka v2hem .. rakebacki ka rohkem (nova tuleb heal uhul suve lopus alles), seega p2ris reaalne variant ..
          Last edited by leits; 30.03.10, 12:42.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #3185
            Re: Leits - elu on lill

            Parim Sulle tundub olevat Olympic Online.

            Comment

            • Priito
              Jube Noob
              • Mar 2009
              • 121

              #3186
              Re: Leits - elu on lill

              Mina lugesin välja, et leits tahaks rohkem rakebacki. Kust otsast siis Olympic Online parim on?

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #3187
                Re: Leits - elu on lill

                Algselt postitas Priito Vaata postitust
                Mina lugesin välja, et leits tahaks rohkem rakebacki. Kust otsast siis Olympic Online parim on?
                Huumori vatsakese otsast

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #3188
                  Re: Leits - elu on lill

                  Nice sessi viimane k2si ... +2bi see suur swingine sess j2i ..

                  Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 616337
                  The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                  MP1: $105.45
                  MP2: $100.70
                  CO: $60.70
                  BTN: $103.55
                  SB: $104.35
                  BB: $212.90
                  UTG: $101.75
                  Hero (UTG+1): $103.85
                  UTG+2: $100.00

                  Pre Flop: ($1.50) Hero is UTG+1 with A A
                  1 fold, Hero raises to $4, 1 fold, MP1 calls $4, MP2 calls $4, 2 folds, SB raises to $7, 1 fold, Hero raises to $24, 2 folds, SB calls $17

                  Flop: ($57.00) J A T (2 players)
                  SB bets $13, Hero raises to $39, SB calls $26

                  Turn: ($135.00) J (2 players)
                  SB checks, Hero checks

                  River: ($135.00) 9 (2 players)
                  SB bets $41.35 all in, Hero calls $40.85 all in

                  Final Pot: $216.70
                  SB shows K Q (a straight, Ten to Ace)
                  Hero shows A A (a full house, Aces full of Jacks)
                  Hero wins $213.70
                  (Rake: $3.00)

                  Comment

                  • mkva
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 1972

                    #3189
                    Re: Leits - elu on lill

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #3190
                      Re: Leits - elu on lill

                      Ma vihkan kui need ahvid donkavad 3betted/squeezed pottides, sest alati kas nad foldivad või siis shovevad ning siiani ei ole aru sanaud, et kumb parem kas call või otsepanek.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #3191
                        Re: Leits - elu on lill

                        Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 3 players - View hand 616609
                        The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                        royman0785 (SB): $114.00
                        Wolfhound99 (BB): $94.85
                        Hero (BTN): $100.00

                        Pre Flop: ($1.50) Hero is BTN with A 8
                        Hero raises to $3, 1 fold, Wolfhound99 calls $2

                        Flop: ($6.50) A 7 8 (2 players)
                        Wolfhound99 bets $3, Hero raises to $12, Wolfhound99 raises to $91.85 all in, Hero calls $79.85

                        Turn: ($190.20) T (2 players - 1 is all in)

                        River: ($190.20) J (2 players - 1 is all in)

                        Final Pot: $190.20
                        Wolfhound99 shows T 3 (a pair of Tens)
                        Hero shows A 8 (two pair, Aces and Eights)
                        Hero wins $189.20
                        (Rake: $1.00)


                        eesti fishid for the way .. ei tahtnud seekord tulla
                        tyrad ja munnid said v2hemalt ära n2ghtud chatis

                        Comment

                        • Jennifer
                          Pokkerihai
                          • Dec 2009
                          • 1503

                          #3192
                          Re: Leits - elu on lill

                          Rikkad vennad :D

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #3193
                            Re: Leits - elu on lill

                            Hmm võrdlesin täna starsi ja ftp rb vahesid. Hetkel ma olen Platiniumstar ning kui ma võtan 650 daalaseid boonuseid on 1fpp väärtus 0,013 dollarit. täna ma tegin roughly 700vpp mis on 1750 fpp ning rb tuleb 22,75 dollarit. nüüd võttes aluseks hemi andmed, et maksin rake 136 daala, mis võib nats kyll valetada, siis ftp kaudu oleks mu rb 0,27*136=36,7 dollarit.

                            seega kaotasin ma rb n2ol ca 14 dollarit
                            nyyd kui ma oleksin supernova ja votaksin 1500 bonuseid annab 1fpp väärtuseks 0,015 dollarit. tänase seisuga oleks ma teeninud 2450 fppd e siis 36,75 dollarit ehk siis sama..

                            Tegelt on ftp rb nats suurem ning starsi stellarid annavad ka midgai ehk põhmst sama
                            Aga see aeg mis mul kulub novaks saamiseni, mul migni 67k vpp veel, siis ma kaotan ju selleajaga miljoneid :/?

                            See pärast mõlgutangi mõtteid ftp suunas


                            e:
                            Arvutaisn veel, 67k vpp väärt platiniumina umbes 2177 dollarit rakebacki .. arvestades et 700 vpp kogumiseks maksin rake 136 daala siis 67k vpp saamiseks maksaksin rake 13107 dollarit ehk ftpst oleks rb 3514 dollarit. Seega selle aja jooksul ma kaotaksin rakeback n2ol 1337 daala.. Hmm vahe iseenesest päris suur :/ Ja ftp eelis veel et ei pea midagi lahti mängima saad insta klotsid arvele
                            Last edited by leits; 30.03.10, 21:10.

                            Comment

                            • raaids
                              Grinder
                              • Mar 2009
                              • 606

                              #3194
                              Re: Leits - elu on lill

                              starsis mängimine on kasulik muarust alles siis kui teed aastaga vähemalt 200k vpp-d, et saada ka teine 3400$ suurune milestone

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #3195
                                Re: Leits - elu on lill

                                Teen siia ka kokkuvõtte ära siis, sest pole kindel enam, kas mängin täna v ei
                                Esimene NL100 kuu, kerge hiiteriline, kuid kuu nimeks paneks siiski KK vs AA, sest nii palju ma pole neid ühes kuus saanud :D

                                Eesmärk oli eesti 2 keskmist teha, millega sain ka hakkama. Ilmselt liigun lähiajal FTsse eelkõige RB pärast.. Loodame et aprill tuleb veelgi parem :)

                                Comment

                                Working...