Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #2986
    Re: Leits - elu on lill

    Nonii, mis siis täna. Viisin sõbra koju hakkasin ise koju minema ja siis ta juhtus ... Reka ja buss ei mahtunud tartus vahi tänavl üksteisest mööda ning "staar mõtlemisega" reka vend arvas et parim idee oleks tagurdada KESET TEED, ma ei tea kas tyyp üldse peeglitesse vaatas. Reka vend siis selgitas, et tema pani ju ometi ohutuled põlema ning hakkas lampi keset teed tagurdama (KESET TÄNAVAT selgituseks), mul obv polnd kuhugi minna, taga auto jne, nii ta siis sisse tuli, mina omakorda kergelt tagumisele (mahlad välja tollel pillil)

    Mis siis viga: esimene stange, tagumine stange, kapott, ilmselt enamus parkimisandureid, eest see radika jahutus tiivik k2ib kuhugile vastu.
    Tüüp muidugi süüd ei tunnistanud, et ta ju ohutuledega tagurdas, politseid kohale ja obv see idioot süüdi ..

    Mõni pilt ka..









    Piltidelt v2ga hull ei tundu, kuid kapotid jms lahti ei tule .. **** siuksed piidrid ajavad sita konkreetselt keema

    Comment

    • speedi
      Bännitud
      • Jan 2010
      • 295

      #2987
      Re: Leits - elu on lill

      väga ebameeldiv lugu. ohjah.

      Comment

      • K2snakas
        Pokkerihai
        • Feb 2009
        • 2388

        #2988
        Re: Leits - elu on lill

        Estpatrick sõnas ära rsk!!

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #2989
          Re: Leits - elu on lill

          myy see bemm maha ja osta parem paar pakki kondoome ning mõni liiter viina

          Comment

          • ESTPatrick
            Olümpsi Mägi Aivar
            • Nov 2008
            • 5572

            #2990
            Re: Leits - elu on lill

            minu opleiga küll selliseid asju ei juhtu, Triumphiga on aga täpset sama asi juhtunud

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #2991
              Re: Leits - elu on lill

              unreal milline bad beat masin sa oled

              tunnen kaasa

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #2992
                Re: Leits - elu on lill

                mmm thats a badbeat!

                Comment

                • ok2aa
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 1903

                  #2993
                  Re: Leits - elu on lill

                  :(

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #2994
                    Re: Leits - elu on lill

                    Mis seal ikka, tundub et midagi tõsist ei juhtunud (loe mootoriga), sillas hakkas küll midagi kolisema .. Eks homme saab kindlustusega maid jagama minna. Nad on pain in the assid kui nad maksma peaad aga jube sõbralikud kui lepinguid sõlmid nendega :D:D Ilmselt paar nädalat läheb .. suht palju tööd tundub esmapilgul .. Peaks asendusautot küsima, võiks mingi citroen c1 saada

                    Comment

                    • Owner85
                      Klubi Liige
                      • Aug 2009
                      • 2146

                      #2995
                      Re: Leits - elu on lill

                      endal kuu tagasi trenni minnes arvas peugeot boxeri mees et mahub läbi aga huiat,vajus jääservalt selga ja tõmbas külje maha,tehti korda lõuna eesti autokeskuses kust sain kia ceedi asendus auto,päris ok pill,siis sain auto kätte,poleeritus pestud,seest kui väljast 4 päeva hiljem maja ees tagurdas enda trepikoja mutt jeebiga minu pargitud autole tuimalt sisse,pamber ja tuttikas tiib mis enne seda pandi jälle kookis ja nüüd läheb jälle,sealt saan c1 või c3 asenduse,endal mazda6 ja tilti ajab see et need kes süüdi olnud pole eriti muhvigi olnud,ühel kängurud ja teisel kaubik ja mina siiberda kindlustuste vahelt,helista,sõida kütet maha jne!

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #2996
                        Re: Leits - elu on lill

                        bürokraatia imeb ineed

                        Comment

                        • Owner85
                          Klubi Liige
                          • Aug 2009
                          • 2146

                          #2997
                          Re: Leits - elu on lill

                          no ongi,viimase lakusga oligi et helistan mutile et tavai lendame kindlustusse vms kui päeval helistasin,laks ise oli ommikul kell pool 8 ise grindisn ommiku 5enimutt vastab,kle mul pole vaja tulla et täitsin INTERNETIS paberid ära,et nagu mida vilet,tal kängurul ime väike mõlk ja mina jookse nagu pühadejänes jälle ringi,täis värd teema ikka!

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #2998
                            Re: Leits - elu on lill

                            pokkeriga ka t2itsa müstika v.. lihtsalt mindset on l2inud m2ngimiseks .. ei meeldigi m2ngida ehk peaks mingi kuulise pausi tegema a puhkama

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #2999
                              Re: Leits - elu on lill

                              just great .. nl100 .. ja mis saab suurrte k2tega? obv see et nad ei epa vastu .. oh ***** ma ie taha teada palju ma alla ev jooksen nende shotidega kokku .. fcking kymneid ja kymneid bie

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #3000
                                Re: Leits - elu on lill

                                ei ma kuulsin seda esimest korda, suur tänu valgustamast :1

                                Comment

                                Working...