Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2266
    Re: Leits - elu on lill

    Algselt postitas leits
    aga ma ei ole :) Ma ju kaotan viimased 3 p2eva .. :D
    Siis loe mõned lehed tagasi, äkki sealt biitide vahelt leiad mõne hea nõuande ka, mis su mängu tsipa aitaks. Mina neid nägin aga sina vist mitte. Non SD joon peaks olema viimane, mida vaadata.

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #2267
      Re: Leits - elu on lill

      Algselt postitas ranka
      Siis loe mõned lehed tagasi, äkki sealt biitide vahelt leiad mõne hea nõuande ka, mis su mängu tsipa aitaks. Mina neid nägin aga sina vist mitte. Non SD joon peaks olema viimane, mida vaadata.
      Non-sd joon jooneks .. aga kui mu SD joon ei tõuse .. siis on ju fail ... ma saan aru kyll mis sa mõtled, aga mul on mingi yleyldine leak hetkel tekkinud vms .. kuhu raha kaob nagu muti auku :) Now peace

      Ja ma ole varsti rahades turnas 2gan .. siit tuleb 1. koht ära

      Comment

      • FreakyJason
        Klubi Liige
        • Jan 2009
        • 1381

        #2268
        Re: Leits - elu on lill

        Mis kasutaja oled FTP. Railiks sind vähe :)

        Edit: leidsin

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #2269
          Re: Leits - elu on lill

          unnamed13: u think im stealing so ur trying to resteal?
          leits: no
          unnamed13: ok :)
          Dealer: leits wins the pot (2,325)

          Siuksed poisid on ainutl entertainment valukes, CO vs BTN olukrod .. mul mingi A4s vms

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #2270
            Re: Leits - elu on lill

            trr turna bubble .. 66 vs TT ei tulnd ära ning siis vist mingi AJs AK .. floppi masti tõmme a e tulnud .. ei saandk isee kord stacki yles .. a j2tkan ilmselt nende 24+2 ,2ngimist ... normaalse struktuuriga

            Comment

            • Bikewarrior
              Bännitud
              • Apr 2009
              • 283

              #2271
              Re: Leits - elu on lill

              Algselt postitas leits
              trr turna bubble .. 66 vs TT ei tulnd ära ning siis vist mingi AJs AK .. floppi masti tõmme a e tulnud .. ei saandk isee kord stacki yles .. a j2tkan ilmselt nende 24+2 ,2ngimist ... normaalse struktuuriga
              lilla

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #2272
                Re: Leits - elu on lill

                Homsest taas m2ngima .. .:)

                Comment

                • ESTPatrick
                  Olümpsi Mägi Aivar
                  • Nov 2008
                  • 5572

                  #2273
                  Re: Leits - elu on lill

                  mis mikrolaine ahjust sai?

                  Comment

                  • rohelinekonn
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 3808

                    #2274
                    Re: Leits - elu on lill

                    Algselt postitas ESTPatrick
                    mis mikrolaine ahjust sai?
                    leits kolis välja ja viis asjad minema :D

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #2275
                      Re: Leits - elu on lill

                      Algselt postitas ESTPatrick
                      mis mikrolaine ahjust sai?
                      wtf :D? Seal peaks olema ju :D

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #2276
                        Re: Leits - elu on lill

                        2 peäva mitte m2ngimist = tulemus 0, mitte yhtegi potti maha ei saa. kaardijooks olematu.. ainukesed variandid ongi set vs setid vms .. Ma ei tea mis asja ma kylge olen saanud ... made handidega 0 action .. ainuke action tulebki cooleritena .. must like

                        ilmselgelt oli tegu upswingiga mis toimus .. nyyd on standrd run = m2ng mida ma ei biidi

                        PS olen avatud nl50 FR yhisessidele vms ... ,midagi on lathi ja ma ei saa aru mis asi, doesent make sense et ma ei saa yhtegi potti enam k2tte isegi kui ma ei hiti

                        mu miinus tuleb non-sd pottidest ning sd potte ma ei võida samuti .. siin ongi koer maetrud ja m aei saa sellest ise jagu 8st ma ei saa non-sd potte enam maha ning mu k2ed sd'l ei pea or coolerid or olen lihtsalt taga)... 4-5 mängu p2ev j2rjest miinust .. kisub imelikuks


                        Trr ja sain arstilt kyuu aega antibiotse peale .. täna on viimamne kerge võtt naisega ja siis kuu aega kaine .. RIGGED


                        Huvitav kui kaua see nuss nende settidega k2ib .. hetkel on ianult 2 varianti: kas ma võidan 3-4$ poti or kaotan 100$ poti set vs set .. suht kopp ees sellest juba


                        Põnev ., on see AK kösi .. 12x 3beti sellega 4k k2e jooksul ja 0x hitime floppi .. love u ftp .. ainult 4 set vs setti ja Kk vs AA ka obv .. ... elu parimad p2evad on tagasi

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #2277
                          Re: Leits - elu on lill

                          stiilin2ide yli kuldsest runnist ...

                          Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.50 BB (9 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                          Hero (BB) ($74.95)
                          UTG ($53.35)
                          UTG+1 ($52.60)
                          MP1 ($48.40)
                          MP2 ($101.65)
                          MP3 ($50.10)
                          CO ($57.25)
                          Button ($50.90)
                          SB ($58.65)

                          Preflop: Hero is BB with K, K
                          UTG calls $0.50, 1 fold, MP1 calls $0.50, 2 folds, CO bets $2, 1 fold, SB calls $1.75, Hero raises to $10, 2 folds, CO calls $8, 1 fold

                          Flop: ($23) 2, J, Q (2 players)
                          Hero bets $18, CO raises to $36, Hero raises to $64.95 (All-In), CO calls $11.25 (All-In)

                          Turn: ($117.50) 9 (2 players, 2 all-in)

                          River: ($117.50) A (2 players, 2 all-in)

                          Total pot: $117.50 | Rake: $3

                          Results:
                          Hero had K, K (flush, Ace high).
                          CO had Q, K (flush, Ace high).
                          Outcome: Hero won $57.25, CO won $57.25


                          Comment

                          • hoss23
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 2551

                            #2278
                            Re: Leits - elu on lill

                            tunnen kaasa...

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #2279
                              Re: Leits - elu on lill

                              QQ vs AJ 101$ pot pf ai 45678 tuleb board ja lahe split again .. t2iesti ****** ...

                              16bi otse alla .. kaua siis veel ei tea

                              Comment

                              • Lutzky
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1829

                                #2280
                                Re: Leits - elu on lill

                                ilmselgelt pead jälle tuba vahetama

                                Comment

                                Working...