Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]
Tean yep,et ei saa,aga sain targemaks vähemalt nüüd :D.
2+2-s olen ka tundide viisi seda "Ask us anything about thailand" threadi loetud aegajalt ja muid asju.Seal mingi 18k postitust juba :D.Pidevalt tekivad uued postid kus kellegil on tuba pakkuda jne.
Suht paljud 2+2-erid on seal Chiang Mai-s.Nii palju kui lugenud olen siis istub see kõige paremini seal rahvale.
Ise käinud pole seega arvamus on ainult teiste jutu põhjal.
Ise tahaks kindlasti kunagi lõpetada seal riigis,selleks ka huvi selle vastu.
Enne minekut tahaks kindlasti rohkem kindlustatud olla,aga hea on juba varakult targemaks saada selle kohapealt :).
Igatahes nende threadide lugemine enne pokkeri lauda istumist viib mul alati motivatsiooni lakke.
Tavaliselt kui mul downer on vms siis alati tõmban 2+2-s selle Tai threadi lahti :D.Siis on teada,et on asju mille nimel grindida ja tööd teha :)
Algselt postitas Spewmonkey
Vaata postitust
2+2-s olen ka tundide viisi seda "Ask us anything about thailand" threadi loetud aegajalt ja muid asju.Seal mingi 18k postitust juba :D.Pidevalt tekivad uued postid kus kellegil on tuba pakkuda jne.
Suht paljud 2+2-erid on seal Chiang Mai-s.Nii palju kui lugenud olen siis istub see kõige paremini seal rahvale.
Ise käinud pole seega arvamus on ainult teiste jutu põhjal.
Ise tahaks kindlasti kunagi lõpetada seal riigis,selleks ka huvi selle vastu.
Enne minekut tahaks kindlasti rohkem kindlustatud olla,aga hea on juba varakult targemaks saada selle kohapealt :).
Igatahes nende threadide lugemine enne pokkeri lauda istumist viib mul alati motivatsiooni lakke.
Tavaliselt kui mul downer on vms siis alati tõmban 2+2-s selle Tai threadi lahti :D.Siis on teada,et on asju mille nimel grindida ja tööd teha :)

Comment