Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #61
    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Tundub kallim kui varem, aga ma pole kursis üldiste lennuhindade muutustega tulenevalt naftahinna tõusust. Kui selle hinnaga saab need lennud, kus Helsinkis on ooteaeg 30-90min, siis üsna solid imo.



    Vahel saab Phuketisse ka ilmselt, aga tavaliselt mõttetult kallid või on midagi muud valesti. Tai siselennud on odavad ja kiired, seega ei näe mõtet otselende mujale otsida.
    Egipti lõppevad lennud selle pärast ära, et need on otse. Ümberistumisega lennud ei saa kunagi ära lõppeda. Eeldan, et tead ikka, et otse Eestist ei saa kunagi/kuidagi Taisse.
    Tean yep,et ei saa,aga sain targemaks vähemalt nüüd :D.
    2+2-s olen ka tundide viisi seda "Ask us anything about thailand" threadi loetud aegajalt ja muid asju.Seal mingi 18k postitust juba :D.Pidevalt tekivad uued postid kus kellegil on tuba pakkuda jne.
    Suht paljud 2+2-erid on seal Chiang Mai-s.Nii palju kui lugenud olen siis istub see kõige paremini seal rahvale.
    Ise käinud pole seega arvamus on ainult teiste jutu põhjal.
    Ise tahaks kindlasti kunagi lõpetada seal riigis,selleks ka huvi selle vastu.
    Enne minekut tahaks kindlasti rohkem kindlustatud olla,aga hea on juba varakult targemaks saada selle kohapealt :).
    Igatahes nende threadide lugemine enne pokkeri lauda istumist viib mul alati motivatsiooni lakke.
    Tavaliselt kui mul downer on vms siis alati tõmban 2+2-s selle Tai threadi lahti :D.Siis on teada,et on asju mille nimel grindida ja tööd teha :)
    Last edited by qbj0hn; 02.04.11, 06:27.

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #62
      Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

      2p2 leidsin siukse nalja :D

      "i like to stash drugs in hooker's bags, then call my friend in the police and have the girls carted off. it's cheaper than paying 1000 baht in the morning, and more fun, too.

      if the girl has enough money to bribe her way out of it, i usually get a small cut. winners all around."

      LOL

      Comment

      • totaldonk
        Grinder
        • Dec 2009
        • 914

        #63
        Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

        tahaksin ka taisse :(

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #64
          Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
          2p2 leidsin siukse nalja :D

          "i like to stash drugs in hooker's bags, then call my friend in the police and have the girls carted off. it's cheaper than paying 1000 baht in the morning, and more fun, too.

          if the girl has enough money to bribe her way out of it, i usually get a small cut. winners all around."

          LOL
          Loodetavasti leiab see tüüp ka ise varem või hiljem tee vanglasse ja hookeri ameti juurde.

          Comment

          • emmimees
            Klubi Liige
            • Aug 2010
            • 2719

            #65
            Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

            Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
            Loodetavasti leiab see tüüp ka ise varem või hiljem tee vanglasse ja hookeri ameti juurde.
            +1, loodetavasti lüüakse kirstu ära

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #66
              Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

              Obviously leiab ka :D.Nagu aru olen saanud siis tailased on salakavalad oma naeratuse taga.
              Tahavad keerata siis keeravad mõnuga.

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #67
                Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                Obviously leiab ka :D.Nagu aru olen saanud siis tailased on salakavalad oma naeratuse taga.
                Tahavad keerata siis keeravad mõnuga.
                ladyboy keerab sulle ilma naertamta ka ...

                Comment

                • fyte
                  Pokkerihai
                  • Jun 2010
                  • 3378

                  #68
                  Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                  Jap, vähemalt "Private Dancer'is" oli ka see ära mainitud, et kui neile sitta keerata, siis tehakse hullemini tagasi (nt ühele farangile sokutati korterisse lademetes kokaiini ning kutsuti mendid).

                  Mis teema Leitsil nende ladyboydega on, et kogu aeg neid esile toob, kui Taist juttu?

                  Comment

                  • armand0
                    Õpihimuline Mängur
                    • Mar 2010
                    • 358

                    #69
                    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                    Algselt postitas fyte Vaata postitust
                    Jap, vähemalt "Private Dancer'is" oli ka see ära mainitud, et kui neile sitta keerata, siis tehakse hullemini tagasi (nt ühele farangile sokutati korterisse lademetes kokaiini ning kutsuti mendid).

                    Mis teema Leitsil nende ladyboydega on, et kogu aeg neid esile toob, kui Taist juttu?
                    Leits ongi undercovered pp ladyboy.

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #70
                      Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                      Algselt postitas fyte Vaata postitust
                      Jap, vähemalt "Private Dancer'is" oli ka see ära mainitud, et kui neile sitta keerata, siis tehakse hullemini tagasi (nt ühele farangile sokutati korterisse lademetes kokaiini ning kutsuti mendid).

                      Mis teema Leitsil nende ladyboydega on, et kogu aeg neid esile toob, kui Taist juttu?
                      sellep2rast k2isingi suvel 2x ju aasias, et j2lle ladyboysid n2ha .. kus sa eland oled, koopas v

                      Comment

                      • Spewmonkey
                        Seina Augustaja
                        • Oct 2008
                        • 2293

                        #71
                        Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                        [YOUTUBE]jU4oA3kkAWU[/YOUTUBE]

                        Haters gonna hate, ma küll naersin selle 2p2 leveli peale.

                        Comment

                        • Spewmonkey
                          Seina Augustaja
                          • Oct 2008
                          • 2293

                          #72
                          Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                          Peaks vist hakkama table-selectimisele lisaks friend-selectima. Käisin sõbra asju kolimas, "juhuslikult" polnud teda ennast kaasas. Riided ja muu lambinänn oli üsna kerge kuigi tekitas törtsu kahtlaseid pilke. Kui tehnikani jõudsin, siis turvamehed olid juba üsna vaenulikult mu suhtes meelestatud. Stuff oli küll kõik tema oma, aga üür on maksmata + ta on kas praegu või lähitulevikus tagaotsitav ja härrased ametnikud teavad, et ta seal elab. Obv läks kõige selle peale 3 tundi ja 100km taksoga sõitmist. Just another day at the office.

                          Pokkeris on keskendumine korralikult paigast ära:
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Hommikul loodetavasti võtan kokku ennast ja lähen vajalikku kraami otsima kontorimööbli hulgast.
                          Last edited by Spewmonkey; 05.04.11, 19:38.

                          Comment

                          • Spewmonkey
                            Seina Augustaja
                            • Oct 2008
                            • 2293

                            #73
                            Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                            Käisin esimest korda "the Manchester United restaurant & bar of Bangkok"'s. Dunno miks nii kaua aega võttis, aga ilmselt sellel oma põhjus oli(sisetunne). Teenindus oli keskpärane, võib-olla isegi sitt. Saan aru, et kõik töötajad on punastes särkides fännid ja elavad mängule kaasa, aga õlut võiks lauda tuua kiiremini kui 10 minutit, sedagi 3x üle küsides. Toit oli üsna tasemel kuigi snäkkidest kaugemale ei jõudnud. Külastajad meh, dunno.
                            Jalgpalli "fänni" välimääraja: asiaadid plaksutavad iga õnnestunud tackle'i, vaheltlõike, tõrje ja samas ka värava peale täpselt sama moodi. Üsna annoying imo. Britid on muidu üsna rahulikud, plaksutavad ainult väga oluliste tõrjete jms. peale ja röögivad täiest kõrist väravate peale. Aafriklased tulevad Unitedi pubisse, hoiavad Chelseale pöialt ja hakkavad ulguma kui neegritele "liiga tehakse". Saan aru, et keskmisel briti jalgpallihuligaanil ei ole väga suur ajumaht, aga mis see siis neegri kohta ütleb. Jah, neegri, mustanahaline inimene ei ole nii loll.

                            GLORY GLORY MAN UNITED!!!!

                            Comment

                            • Spewmonkey
                              Seina Augustaja
                              • Oct 2008
                              • 2293

                              #74
                              Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                              Tegin veits ajaviiteks pokrit ka. Olek üsna kaine, õllest täis juua ennast on ikka päris raske. +€500. Unitedi võidu peale panin ka obv raha, nii et rahaliselt ei saa kurta. Emotsionaalse laengu poolest ka mitte, elu on lill.

                              Edit: tegin veel veits, gutshot + flushdraw ei tuld top seti vastu ära, oleks +850 olnud. Ei kurda, +480 ka okei õlle kõrvale.
                              Last edited by Spewmonkey; 07.04.11, 00:43.

                              Comment

                              • fyte
                                Pokkerihai
                                • Jun 2010
                                • 3378

                                #75
                                Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                                (Y)

                                Kuidas muidu tavaline nö argipäev sul välja näeb?

                                Comment

                                Working...