Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Spewmonkey
    Seina Augustaja
    • Oct 2008
    • 2293

    #286
    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    15 minutit on kerge liialdus, 20 ikka kangutan täis tavaliselt :D. Vaatasin järgi praegu, 5 sessi 39'st alla 30 mintsa ja keskmine pikkus 52min, kõige hullem polegi.

    Comment

    • Spewmonkey
      Seina Augustaja
      • Oct 2008
      • 2293

      #287
      Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

      Tingimine Tai moodi: lähed emale ja vanaemale salle ostma, kogemata satud kuskile ladyboy putkasse. Ladyboy mudib riista samal ajal kui hindasid pakub. Ma usun, et tänu sellele ma viitsisin isegi rohkem tingida, sest põhimõtte pärast mingi riista-mudimise eest küll kallimaga ei lepi.

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #288
        Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

        Sinu riista ? :O
        Kuidas mudis muidu?

        Comment

        • Spewmonkey
          Seina Augustaja
          • Oct 2008
          • 2293

          #289
          Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

          Ei, enda riista mudis, et paremat hinda saada. Rumal laps :D.
          Üsna läbi lillede mudis, nii muuseas.

          Comment

          • Jäämees
            Vana Tegija
            • Jun 2011
            • 1182

            #290
            Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

            Lilleline kleit oli seljas?

            Comment

            • Spewmonkey
              Seina Augustaja
              • Oct 2008
              • 2293

              #291
              Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

              Kiievi lennujaam on küll täielik pommiauk. Samas wifi olemasolu ja usa-themed dineris serveeritavad hiiglaslikud long islandid kompenseerivad selle väga muhedalt.
              Lennust oleks peaaegu maha jäänud obv. Ärkasin telefon kaisus 3h peale äratuskella. Täiesti juua täis, asjad pakkimata. Standard vist.

              Last edited by Spewmonkey; 22.07.11, 11:06.

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #292
                Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                Mis kell Eestisse jõuad ?

                Comment

                • Spewmonkey
                  Seina Augustaja
                  • Oct 2008
                  • 2293

                  #293
                  Re: Elu kodumaal [NL50-NL100 6-max]

                  Eilne airconita pohmaka põdemine oli üsna kuradi omapärane kogemus. Võeh.

                  Comment

                  • Spewmonkey
                    Seina Augustaja
                    • Oct 2008
                    • 2293

                    #294
                    Re: Elu kodumaal [NL50-NL100 6-max]

                    Ärkad üles, ei mäleta kuidas magama jäid. Väidetavalt visati õues peaga vastu kivist pinda. Alguses arvad, et tehakse nalja, siis leiad laua pealt kollase kiirabi väljakutse paberi. Peal kirjas "peapõrutus". Tagantjärele targana ei tundu see enam ülihea mõte, et kogu päev sai viina joomist jätkatud.

                    Comment

                    • camu
                      Super Moderaator
                      • Jan 2009
                      • 3411

                      #295
                      Re: Elu kodumaal [NL50-NL100 6-max]

                      Oled nüüd lahe vä?

                      Comment

                      • vennike
                        Pokkerihai
                        • Mar 2009
                        • 1958

                        #296
                        Re: Elu kodumaal [NL50-NL100 6-max]

                        LOL, minu masti mees. Moned postitused on nagu deja vu.

                        Comment

                        • Spewmonkey
                          Seina Augustaja
                          • Oct 2008
                          • 2293

                          #297
                          Re: Elu kodumaal [NL50-NL100 6-max]

                          Algselt postitas camu Vaata postitust
                          Oled nüüd lahe vä?
                          Lahe ma olin varem juba, ohmu.

                          Comment

                          • emmimees
                            Klubi Liige
                            • Aug 2010
                            • 2719

                            #298
                            Re: Elu kodumaal [NL50-NL100 6-max]

                            Comment

                            • lenC
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 6440

                              #299
                              Re: Elu kodumaal [NL50-NL100 6-max]

                              Comment

                              • siga
                                FPP Pro
                                • Dec 2010
                                • 251

                                #300
                                Re: Elu kodumaal [NL50-NL100 6-max]

                                Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                                Ärkad üles, ei mäleta kuidas magama jäid. Väidetavalt visati õues peaga vastu kivist pinda. Alguses arvad, et tehakse nalja, siis leiad laua pealt kollase kiirabi väljakutse paberi. Peal kirjas "peapõrutus". Tagantjärele targana ei tundu see enam ülihea mõte, et kogu päev sai viina joomist jätkatud.
                                Vähemalt siin eestimaal ei suska ladyboy ära, kui selline võimalus tekib.

                                Comment

                                Working...