"375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Owner85
    Klubi Liige
    • Aug 2009
    • 2146

    #676
    Re: "375"

    non-shodown joon on väga ilus!

    Comment

    • lebovend
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2420

      #677
      Re: "375"

      1.Sai osaletud Triobeti €5k freerollis. 150 kohta rahades, minu koht 153
      või 154.

      2.
      Algselt postitas lebovend Vaata postitust
      Ning siinkohal teen lubaduse, et ma ei räägi bad beatidest ja cooleritest.
      Ei foorumis, ei MSNis. Välja õlletama. Over and out.
      Algus on raske. Eriti MSNis. Aga olen siiani hakkama saanud

      3.Cashis polnud enam ulmeheaterpäev, aga õrn pluss siiski.

      4.Üks käsi kah siia:
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • lebovend
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2420

        #678
        Re: "375"

        http://foorum.pokkeriprod.com/showpo...&postcount=724



        Öösel tõmblesin voodis, und ei tulnud.
        Avasin taaskord läpaka. Kuna käsi oli juba
        üle 4k mängitud, ei viitsinud pokkerit ka taguda.
        Niisiis hakkasin randomiga kirjutama mingit teksti
        notepadi ja üle kolme kuu tegin postituse blogspotis.

        Mingit sügavat pointi asjalt otsida ei tohiks. Head hilinevat
        kevadet!

        Comment

        • lebovend
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2420

          #679
          Re: "375"

          Nii, Moneybookersist infi siis maaka silmade läbi:

          Algus tundus keeruline. Kuigi tegelikult polegi muud vaja teha
          esialgu kui lihtsalt lisada oma panga konto.

          *Pangast MBsse ülekanne - umbes 2 päeva. Tasuta.
          *MBst Unibeti/Triobeti - insta, tasuta.
          *Triobetist MBsse - Mõned tunnid. Tasuta.
          *Buddy transferid MB siseselt. 800 krooni pealt võeti 7 eeku feeks.

          Hetkel üritan esimest korda MBst panka kanda. Selleks pean veel kinnitama,
          et ma ikka olen see, kes ma väidan end olevat ja anti lausa kolm võimalust,
          kuidas ma seda tõestada saaksin. Valisin selle variandi, et saadetakse väike
          summa pangakontole, kuhu on seletusse lisatud mingi kood. Mina sisestan
          selle koodi MB lehel verificationi ajal sisse ja ongi olemas. Eks siis
          kunagi annan teada, kaua selle withdrawga l2heb ja palju nad kysivad.

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #680
            Re: "375"

            MBst ---> panka on kah kuni 30 eeku vms

            Comment

            • camu
              Super Moderaator
              • Jan 2009
              • 3411

              #681
              Re: "375"

              Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
              MBst ---> panka on kah kuni 30 eeku vms
              2.5$ peaks olema.

              Comment

              • lebovend
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2420

                #682
                Re: "375"

                Esimene tilt see kuu. Uus limiit --> 1300 k2tt -->5 buyini toorelt alla --> paar p2eva
                toorest grindi vanas limiidis vastu taevast.

                Yay.

                Ning moneybookers nussib ka n2kku. pole siiani mingit verification codei tulnud. tyrapead.

                EDIT:

                Selleks kuuks aitab kah sellest pokkerist. J2rgmise kuu alguses saan RB, siis proovin uuesti NL20.


                alates 20ndast m2rtsist NL10:
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                ja t2nane NL20 shot:
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                Ning bad beate siiani: 0
                Coolereid: 0

                Have fun
                Last edited by lebovend; 29.03.10, 20:48.

                Comment

                • lebovend
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2420

                  #683
                  Re: "375" - Arvad, et jooksed sitasti?

                  Aga vot enam ei j6ua seda sitta enda sisse koguda.
                  Eelmise kuu l6pp l2ks *****. Tegin paar p2eva cashist puhkust ja t2na hakkasin
                  uuesti m2ngima.
                  T2nane sess so far:



                  Mõningad käed sellest samast sessioonist:

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Järgmised kolm kätt on sama vastase vastu. Tuletan meelde, et tegemit on NL10ga(!!!) Statid olid tal 90/30, seega ei hakka seletamagi miks ma mingit kätt mismoodi mängisin, vaadake ise:

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  See oli ka mingi 53/29 kutt:
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                  Arvad veel, et mikrolimiidis piisab 20st buyinist?
                  Arvad, et sina jooksed sitasti?
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #684
                    Re: "375" - Arvad, et jooksed sitasti?

                    A7s riveril obv fold
                    JJ fold imo flop
                    99 imo fold kui konkreetset riidi pole

                    Tundub et stackid kani kergek2eliselt end ... sitta runi oleme kõik tundnud kuid imo sa m2ngid käsi üle või mõtled yle, ala A7, mida sa beadid seal riveris?

                    Comment

                    • lebovend
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2420

                      #685
                      Re: "375" - Arvad, et jooksed sitasti?

                      Algselt postitas leits Vaata postitust
                      A7s riveril obv fold
                      JJ fold imo flop
                      99 imo fold kui konkreetset riidi pole

                      Tundub et stackid kani kergek2eliselt end ... sitta runi oleme kõik tundnud kuid imo sa m2ngid käsi üle või mõtled yle, ala A7, mida sa beadid seal riveris?
                      Algselt postitas lebovend Vaata postitust
                      Muidugi oli tegemist kalaga ning missed flushdraw oli nii "obvious".
                      JJd ma ei foldi seal ever. Kas ta sul overshoveb mingi setiga v2? hui,
                      need fishi shovevad iga kell oma top pair yksk6ik mis kickeriga v6i reat6mbega selliseid asju way more often kui setiga. Kahe paari peale ei pane eales
                      seal teda.

                      99ga nagu mainitud, oli riid, et tegemist t2ieliku saapaga, seda ei foldi
                      ever flopis, veelv2hem turnis, riveris on t6esti kaheldav. Aga see fish
                      ladus betpote koguaeg, ning see riveri kaart oligi ainus asi mida
                      ma seal yldse kartsin, ylej22nud kaardid olid ala "issand mul nii
                      palju raha sees, ma pean nagunii allini minema" fishi poolt.


                      Anyways, vahepeal sai turniire toksitud. Mis te arvate, kas ma sain kolmel MTTl
                      bubblesse(v6i kaks-kolm kohta enne rahasid) QQ vs AA, QQ vs AA ja KK vs 88?

                      Üldiselt olen koguaeg nii mänginud ning seekord tildi kaela ei saa ma midagi ajada. Cashout viimase rahaga. 10 p2eva grindi, 150 euri kasumit. Tore. Palk v2iksem kui koristajal, n2rvikulu
                      kordades suurem. Peab meeldima. Homsest kooma 2ra. Kui on samasugune ilm
                      nagu t2na, siis juba alustab p2rastl6unal pirol.
                      Last edited by lebovend; 01.04.10, 15:08.

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #686
                        Re: "375" - Arvad, et jooksed sitasti?

                        Homsest kooma 2ra. Kui on samasugune ilm
                        nagu t2na, siis juba alustab p2rastl6unal pirol.



                        gigarohvel

                        Comment

                        • lebovend
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2420

                          #687
                          Re: "375" - Arvad, et jooksed sitasti?

                          Juhul, kui keegi kahtleb, kas ma NL10t beadin:

                          All hands ilma tänaseta:
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                          Ja tänane:
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          See peaks olema normaalne variatsioon v2? 165k kätt crushida ja
                          2k k2ega kaotada 20% kogu profitist? Fuck off.

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #688
                            Re: "375" - Arvad, et jooksed sitasti?

                            20bi nl10s pole kyll tavaline ... sitt m2ng ilmselt on võtmesõna ka

                            Comment

                            • lebovend
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2420

                              #689
                              Re: "375" - Arvad, et jooksed sitasti?

                              Algselt postitas leits Vaata postitust
                              20bi nl10s pole kyll tavaline ... sitt m2ng ilmselt on võtmesõna ka
                              tahad hand historyt v2?

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #690
                                Re: "375" - Arvad, et jooksed sitasti?

                                lebo sa oled mitmes handis miski 200BB+ deep ja lähed pohhuilt 1pair handiga bustosse.

                                Comment

                                Working...