"375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lebovend
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2420

    #526
    Re: "375"

    hetkel alustasin selle fishi vastu:




    keegi mikogot tahab, andke m2rku. J2lle ei beadi teda. Yks major pot
    on olnud, two pairs vs higher pairs.

    Comment

    • camu
      Super Moderaator
      • Jan 2009
      • 3411

      #527
      Re: "375"

      pane mikogo

      Comment

      • lebovend
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2420

        #528
        Re: "375"

        200 786 723
        anna siis kuhugi m2rku, kui mingit leaki m2rkab vms.
        hetkel proovin j2lle midagi uut, v6tsin m6lema vastu tightiks ennast ja mingit suitidega limbin buttonil.

        Comment

        • camu
          Super Moderaator
          • Jan 2009
          • 3411

          #529
          Re: "375"

          Ma ei tea kas 3bet size ongi sinu jaoks 9bb, aga pannakse 10bb. Põhjust ma ei tea

          Comment

          • lebovend
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2420

            #530
            Re: "375"

            vaevalt see suurt rolli m2ngib.

            Comment

            • camu
              Super Moderaator
              • Jan 2009
              • 3411

              #531
              Re: "375"

              76oga call3bet........s88 sitta donk
              LOL
              See on umbes see nagu ESTPatricku note

              Juhtub!

              Aga suure ringi küsimus, kas any Axs peaks olema 3bet käsi?

              See graafik on sul HU?

              Comment

              • lebovend
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2420

                #532
                Re: "375"

                juhtub koguaeg jah. ja see j2tabki mulje, nagu ma ei beadi fishe muudmoodi kui ma teen
                neile badbeadi v6i cooleri....v6i siis vastupidi nemad mullle..ylej22nud aja k2ib
                mingi m6ttetu chipide veeretamine ja ei oska midagi tarka ette ka v6tta.

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #533
                  Re: "375"

                  niipalju kui ma pr1inny videosid olen vaadanud, siis seal räägib, et oop Ax-ga 3b on vale.


                  ning see oli mu 5000s post :D

                  Comment

                  • lebovend
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2420

                    #534
                    Re: "375"

                    a mis see pr1nnpr22nik teeb siis kui vastase PFR on 40, tuleb j2lle raise ja pr22nikul
                    k2es A7o?

                    Comment

                    • lebovend
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2420

                      #535
                      Re: "375"

                      Nonii, sessioon sai l2bi, mul oli v2hemalt kolm vaatajat. Oskab keegi teist nyyd 8elda, miks
                      ma bumhuntides PTRi abil ja ainult kaotavate m2ngijatega m2ngides kaotan raha?

                      Comment

                      • camu
                        Super Moderaator
                        • Jan 2009
                        • 3411

                        #536
                        Re: "375"

                        Algselt postitas hotcocacola
                        niipalju kui ma pr1inny videosid olen vaadanud, siis seal räägib, et oop Ax-ga 3b on vale.


                        ning see oli mu 5000s post :D
                        Mulle on ka see kõrva jäänud. Pigem võiks olla range polariseeritud ja koosneda value handedest (99+,ATs+,KJs+,AJo+,KQo) ning kõikvõimalikest muudest asjadest (suited connectorid ja kasvõi k2s) Mis muidugi ei tähenda, et seal muude asjade hulgas kohati A(xs) olema ei peaks.

                        Comment

                        • camu
                          Super Moderaator
                          • Jan 2009
                          • 3411

                          #537
                          Re: "375"

                          Algselt postitas lebovend
                          Oskab keegi teist nyyd 8elda, miks
                          ma bumhuntides PTRi abil ja ainult kaotavate m2ngijatega m2ngides kaotan raha?
                          Kui võrrandi ära lahendad, teen sulle paar õlle! Või mida iganes jood...

                          Comment

                          • lebovend
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2420

                            #538
                            Re: "375"

                            nahui ma ytlen.

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #539
                              Re: "375"

                              sest järelikult oled sina laua fish :)

                              Comment

                              • lebovend
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2420

                                #540
                                Re: "375"

                                ja see tuleneb millest?

                                Axga 3bettimisest v2?

                                Comment

                                Working...