"375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lebovend
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2420

    #646
    Re: "375"

    ole veel kaine vahelduseks yks p2ev.
    t2nane headsup, viimased 1k k2tt sama vennaga.

    tegemist oli j2rjekordse "pole sellist luckboxi varem n2inud" kutiga.
    m2ngisime ikka kena mitu tundi. kedagi huvitab, mis suckoute ja coolereid
    kutt tegi, siis v6in neid otsida siia. ja algusest saati kutt seletab, et ta on
    parem kui mina. ja ma seletasin algusest peale talle, et see v6ib l6ppeda
    kaht moodi: 1.ta l2heb bustosse 2.ta jookseb minema, sest ta on sitem.

    ja nii l2ks. jooksis minema peale 3+ tundi mingit ila ajamist mulle, kuidas
    ta on hea reader, hea bluffer jne jne. sinna sekka seletas muidugi,
    et ta kahe aastaga kaotanud 8k naela. no ju siis ongi hea m2ngija jah.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    cashout.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #647
      Re: "375"

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #648
        Re: "375"

        LOL :D, karmavõlg

        Comment

        • lebovend
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2420

          #649
          Re: "375"

          niih. vahepeal m2nginud pole, kuigi 12st p2evast olin 2 t2iesti kaine.
          see selleks. mis puutub eelmise aasta tudengip2evadesse, siis ma olen
          siiamaani pissed off, et mind taksole pandi. vabalt oleks v6inud edasi
          juua. tartus niiviisi pummeldataksegi.

          ning mingit krdi liha ja 6lleteema lubadust kyll ei m2leta, ilmselgelt
          v2lja m6eldud teil. aga kui ilmaga joppab, siis vb saaks aias istuda
          kyll paar tundi.

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #650
            Re: "375"

            ole vait mario, sa ise ei püsinud pm püstigi, sp sind taxosse lükatigi :D

            Comment

            • lebovend
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2420

              #651
              Re: "375"

              krt no ei olnud nii hull ju :D
              ***** mind pole kunagi krdi taksole pandud ja koju saadetud kuni tolle korrani.
              v2he ei ajanud tilti.

              imho oleks priidu arvamust siin vaja kuulda.

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #652
                Re: "375"

                ole vait, see oli ainuõige otsus, sest tõenäoliselt oleks sa end nii ära joonud, et sa oleks siiamaani kadunud :D

                Comment

                • lebovend
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2420

                  #653
                  Re: "375"

                  tegin miskit turkat unis yle pika aja.
                  k6ik k2ed samalt turkalt siis. p2ris h2sti systis motti. lolnot.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  700 osalejat tuli, hetkel 72/127.

                  Comment

                  • lebovend
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2420

                    #654
                    Re: "375"

                    ning suutsin end j2llegi yles ehitada.
                    ja siis selline k2si. m2ngisin just ring tagasi
                    sama venna vastu samade positsioonidega sama liiniga
                    samade betsizedega ja v6tsin flopis poti maha. m6tlesin,
                    et olen jube kaval ja peale ta raise oli "oohyeah, easy duubel"
                    no come on, nahui ***** mitu korda v6ib vastu n2ppe saada samal
                    turkal. 30 kohta enne rahasid out siis.

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #655
                      Re: "375"

                      Algselt postitas lebovend Vaata postitust
                      niih. vahepeal m2nginud pole, kuigi 12st p2evast olin 2 t2iesti kaine.
                      see selleks. mis puutub eelmise aasta tudengip2evadesse, siis ma olen
                      siiamaani pissed off, et mind taksole pandi. vabalt oleks v6inud edasi
                      juua. tartus niiviisi pummeldataksegi.

                      ning mingit krdi liha ja 6lleteema lubadust kyll ei m2leta, ilmselgelt
                      v2lja m6eldud teil. aga kui ilmaga joppab, siis vb saaks aias istuda
                      kyll paar tundi.
                      Tra sa olid koomas kui volga kapotikaan. Ainult kägiseid, ägisesid ning ajasid juba kollast õllevahtu suust välja. Päris kindlasti lubasid järgmine päeva oma aias grillpeo teha aga järgmine päev sa masuurikas enam ei vastanud. Kuidas ma muidu tean, et sul aed on.

                      Algselt postitas lebovend Vaata postitust
                      krt no ei olnud nii hull ju :D
                      ***** mind pole kunagi krdi taksole pandud ja koju saadetud kuni tolle korrani.
                      v2he ei ajanud tilti.

                      imho oleks priidu arvamust siin vaja kuulda.
                      No teised sõbrad ei ole nii lahked, et lükkavad su taksole ning viskavad taksole 100 krooni, et vii ta sinna ja sinna :P

                      PS! Isegi kui ei lubanud kas siis on raske siis see üks pangetäis liha kaugelt külalistele sisse sööta? Õllid ju meie poolt ning coca toob naisi kah veel.

                      Comment

                      • lebovend
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2420

                        #656
                        Re: "375"

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        Tra sa olid koomas kui volga kapotikaan. Ainult kägiseid, ägisesid ning ajasid juba kollast õllevahtu suust välja. Päris kindlasti lubasid järgmine päeva oma aias grillpeo teha aga järgmine päev sa masuurikas enam ei vastanud. Kuidas ma muidu tean, et sul aed on.



                        No teised sõbrad ei ole nii lahked, et lükkavad su taksole ning viskavad taksole 100 krooni, et vii ta sinna ja sinna :P

                        PS! Isegi kui ei lubanud kas siis on raske siis see üks pangetäis liha kaugelt külalistele sisse sööta? Õllid ju meie poolt ning coca toob naisi kah veel.
                        kuule k2i kohe kiirelt perse :D

                        ja mis krdi ei vastanud, sa hui helistasid ju v6i j2lle ma ei m2leta?

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #657
                          Re: "375"

                          Algselt postitas lebovend Vaata postitust
                          kuule k2i kohe kiirelt perse :D

                          ja mis krdi ei vastanud, sa hui helistasid ju v6i j2lle ma ei m2leta?
                          100% helistasin. Võib-olla sa isegi vastasid aga sinu juurde me ei saanud. See sašlõki jutt ei ole laest. See ei ole eriti oluline ka. Palun anna nüüd see kevadpäevad vaestele maohaigetele natukenegi liha! MA PALUN!

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #658
                            Re: "375"

                            :D mario, ära kure! täpselt nii oligi

                            Comment

                            • lebovend
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2420

                              #659
                              Re: "375"

                              einoh, mida ei m2leta, seda pole olnud eks.

                              ja sašlõki fänn väga pole. pigem matsutan
                              neid lamabsooles vorste v6i mingit viisakamat liha.
                              õllest niipalju, et mäletan, ranka tõi selle lidrase bocki,
                              mis l6petas too p2ev oma teekonna mingi suvalise piro parmu
                              k2es. samas siin eelmine n2dal lasin m6ned bockid 2ra. k2ib kyll.
                              kangematest 6lledest parim :D

                              ja ei, raix, sa ei ytle "parm" nyyd.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #660
                                Re: "375"

                                SEE TRA EI OLNUD SUVALINE PIRO PARM VAID KILEKONNI URMAS.



                                SEE AASTA TOON KAKS BOCKI.

                                EDIT: neid siniseid jooke mäletad?

                                Comment

                                Working...