[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nikitheone
    Mr. Puujalg
    • Aug 2009
    • 6446

    #1591
    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50/NL100 FR]

    miks .ee?
    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

    Comment

    • flipmachine
      Pokkerihai
      • Jul 2009
      • 1857

      #1592
      Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50/NL100 FR]

      [YOUTUBE]_W6i8iFcnkY[/YOUTUBE]

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #1593
        Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50/NL100 FR]

        Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
        miks .ee?
        emm.. mille siis veel? com'i? naah

        Comment

        • ecmarx11
          Räme Fish
          • Sep 2009
          • 14

          #1594
          Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50/NL100 FR]

          Algselt postitas Rage Vaata postitust
          pokkerisse mitte puutuv, aga oma helbreath.pri.ee domeeni asemele registreerisin www.rage.ee domeeni ja pikemas perspektiivis hakkan graafikuid jms asju sinna panema:-)
          Good catch

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #1595
            Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50/NL100 FR]

            noo .eu on mingi 4x odavam vms
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #1596
              Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50/NL100 FR]

              Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
              noo .eu on mingi 4x odavam vms
              saan aru, kui .ee maksab tuhandeid kroone siis hinnavahe jube suur aga praegu räägime mõnest sajast kroonist ju.

              Comment

              • Skyline
                Grinder
                • Dec 2008
                • 510

                #1597
                Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50/NL100 FR]

                Algselt postitas Rage Vaata postitust
                pokkerisse mitte puutuv, aga oma helbreath.pri.ee domeeni asemele registreerisin www.rage.ee domeeni ja pikemas perspektiivis hakkan graafikuid jms asju sinna panema:-)
                Helbreath Estonia

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #1598
                  Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50/NL100 FR]

                  Algselt postitas Skyline Vaata postitust
                  Helbreath Estonia
                  old times.. lifetilt..

                  EDIT: muutsin ära.
                  Last edited by Rage; 12.11.10, 09:49.

                  Comment

                  • nikitheone
                    Mr. Puujalg
                    • Aug 2009
                    • 6446

                    #1599
                    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50/NL100 FR]

                    aa, ei teadnud, et need nii odavad on. arvasin, et servud kallimad, teadsin lihtsalt, et hinnevahe metsik.

                    sry for ot rage
                    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #1600
                      Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50/NL100 FR]

                      Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                      aa, ei teadnud, et need nii odavad on. arvasin, et servud kallimad, teadsin lihtsalt, et hinnevahe metsik.

                      sry for ot rage
                      domeen ise pole kallis.. ee domeen maksab 350 aastas.. lisaks muidugi serveri majutus vms, mul netpointi serveris suht asine pakett.. mingi 10GB ruumi, alamdomeenid mitmeid andmebaase, 100 meiliaadressi jne.. neid on erinevas hinnaklassis.. samas seda ma ei tea kuidas sa oma domeeni DNSis erveritesse saad, sisuliselt võiksid oma koduarvutist ka kasvõi weebi/domeeni hostida..

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #1601
                        Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50/NL100 FR]

                        nohh viimased 8000 kätt suht BE lasknud, kuu kasum seal $950 juures + rakeback.. tegelikult ei kurda.. winrate 6bb/100.. aegajalt saab ikka vigu tehtud, aga mingit scary tunnet ei ole ja suudan tilti ka kontrollida.. nii et antud limiiti jään igal juhul pidama... voluum on krdi väike.. pool kuud möödas ja ainult 14000 kätt.. ja ometigi lasen 12 lauda korraga.. lihtsalt üle kahe tunni ei suuda mängida ehk lühikesed sessid..

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #1602
                          Re: Rage@FullTilt [kui me ei tea mida teha, siis me betime! NL100 FR]

                          täna juba tundsin, et mäng hakkab lagunema.. tegin kohati mingeid mõttetuid muuve.. ja mingi nõmedates kohtades võitvate kätega mõttetult suuri bete.. EV joon siiski säästis mind ja sess jäi kasumisse.. huvitav kas on mõtet 50BI'ga NL200sse ronida kui ma olen selline donk nagu ma olen..
                          Last edited by Rage; 15.11.10, 22:45.

                          Comment

                          • g00000se
                            Vana Tegija
                            • Apr 2010
                            • 1047

                            #1603
                            Re: Rage@FullTilt [kui me ei tea mida teha, siis me betime! NL100 FR]

                            Algselt postitas Rage Vaata postitust
                            täna juba tundsin, et mäng hakkab lagunema.. tegin kohati mingeid mõttetuid muuve.. ja mingi nõmedates kohtades võitvate kätega mõttetult suuri bete.. EV joon siiski säästis mind ja sess jäi kasumisse.. huvitav kas on mõtet 50BI'ga NL200sse ronida kui ma olen selline donk nagu ma olen..
                            Ma liigun ülesse juba 25 BIga :O

                            E: Oota NL200 shoti jaoks NV'd. Saad vähe julgemalt alustada imo

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #1604
                              Re: Rage@FullTilt [kui me ei tea mida teha, siis me betime! NL100 FR]

                              Algselt postitas g00000se Vaata postitust
                              Ma liigun ülesse juba 25 BIga :O

                              E: Oota NL200 shoti jaoks NV'd. Saad vähe julgemalt alustada imo
                              ootan pigem järgmist kuud.. see et see kuu enamvähem hea jooks on, ei tähenda, et ma seda s*tta veel biidin...

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #1605
                                Re: Rage@FullTilt [kui me ei tea mida teha, siis me betime! NL100 FR]

                                Arvata on ju, et on mõtet. Võtad 3BI stoplossiks ja siis lähed nl100 teed tagasi selle. Kordad stsenaariumi kuniks biidid. Kõrgemal limiidis mängimine annab sulle kõvasti rohkem juurde kui vanas. Millest nii nitine bankroll mng ?



                                e: Nv on jah hea mõte shotiks obv.

                                Comment

                                Working...