Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]
oijahh.. no ei suuda mees teha rahulikku stabiilset mängu.. ikka vaja kasum maha bluffida vms donkide vastu.. 10k käsi see kuu ja +3BI seis:-/
oijahh.. no ei suuda mees teha rahulikku stabiilset mängu.. ikka vaja kasum maha bluffida vms donkide vastu.. 10k käsi see kuu ja +3BI seis:-/
K 
Q 
ja ma pean saatma kauba maksumust tõendava dokumendi ja tasuma tollimaksju jms..
Comment