[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rynno
    Grinder
    • Feb 2009
    • 511

    #2341
    Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

    palju keskmine kuu käsi tuleb?

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #2342
      Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

      see aasta kokku 72000 kätt, esimesed kuud ei mänginud üldse, edasi olen 8-15k käsi mänginud, pigem siis ~10k kuus :-/

      Comment

      • -andres-
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4546

        #2343
        Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

        Tundub, et ei peagi väga mängima ja uued veljed saab ikka. GJ.

        Comment

        • rohelinekonn
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 3808

          #2344
          Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

          ragelllumina sina starsis?

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #2345
            Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

            yes mina.. tänan:)

            Comment

            • rohelinekonn
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 3808

              #2346
              Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

              nice on :) palju õnne

              Comment

              • overbet
                Pokkerihai
                • Sep 2010
                • 1620

                #2347
                Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                Nüüd enam niipea EV pärast viriseda ei saa.

                Comment

                • rynno
                  Grinder
                  • Feb 2009
                  • 511

                  #2348
                  Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                  kon kärts !!

                  Comment

                  • viki
                    Grinder
                    • Apr 2010
                    • 893

                    #2349
                    Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                    Õnne!Starsi poolt väga hea kampaania.Pole nii fishiseid laudu ammu näinud.

                    Comment

                    • Vandalar
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3577

                      #2350
                      Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                      Epic, gg. Ise sain 250k gtd omalt mingi 12.50 :D

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #2351
                        Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                        yeahh lahe jah... õhtul viskasin enne 10t läpaka ja starsi käima ise lugesin foorumit ja uudiseid.. naine vahtis kõrval telekat... mingi hetk märkasin, et turna käima läinud ja nägin oma esimese käe poti enda poole liikumas.. mõtlesin et nice 3.75 on käes, töökaaslane eelmisel nädalal sai ka omale 3.75, abiks ikka.. siis tükk aega ootas ei hakanud järgmist kätt mängima.. mõtlesin et ma ei viitsi oma närve nussida ja lugesin foorumit edasi, siis mingi aja pärast vaatasin uuesti nägin kuidas ma miski 1vs1 poti võitsin (teised kaks kohta olid tühjad) siis tõmbasin mingi 96o'ga või J9o'ga turnitud seti vastu riverisse rea.. ja veel mingi 2-3 võitu kus mul olid suht decent starting handid mis kõik hittisid ja pidasid.. ja ega mul pold aimugi, et ma finaallauda olin vahepeal jõudnud... nägin seal oma 39o vastas ühel mehel kohe AA'd mõtlesin, et nohh siit ma nüüd lendan, aga mingi asisem kopikas peaks BRile küll lisaks tulema.. ja kui siis viskas sildi et ty for playing ja 2nd place.. siis ma viskasin umbes kaks korda OMG OMG.. naine küsis et mis juhtus, ma vastu, et ma vist võistin jusht üle 3kilo.. ta eriti ei taht uskuda, et möhh.. ta küll ei näinud, et ma oleks mingit turnat mänginud.. aga nohh kui ma parasjagu screenshoti tegin ja maha salvestasin, siis juba hakkas uskuma.. ja siis juba võtsin cashieri lahti.. enivei nohh abiks ikka.. 1keuri jätan BRiks sisse, 1keuri eest maksan krediitkaardivõla ära ja 1keur jääb igaks juhuks arvele muid mõtteid ootama.. NL25st kolin NL50sse, saabki kiiremini bustoks või kiiremini üles:)



                        nojahh.. rohkem ma Starsi RB kohta vist tõesti viriseda ei tohi.. EV üle võib alati viriseda:)
                        Last edited by Rage; 19.11.13, 07:24.

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #2352
                          Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                          Rage väga cool story ja edu tegemistes!

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #2353
                            Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                            naiss - selle eest saab korralikud veljed, sportsumpsi ja vb nitro juba. glgl!

                            Comment

                            • Krassy
                              Räme Fish
                              • Jun 2013
                              • 7

                              #2354
                              Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                              250 K omal hittisid ka 2 eestlast 12,5 K, decent freeroll. Endal oli ka esimeses lauas 2 venda ja ikka suutsin esimese käe pähe saada, regular.

                              Comment

                              • Rigged
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2535

                                #2355
                                Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                                Ise 12,50 üle ka õnnelik :D GG

                                Comment

                                Working...