Re: Rage@FullTilt [kui me ei tea mida teha, siis me betime! NL100 FR]
sest ma tean kui sitasti ma mängin:-) tegin eile HEMist väljavõtte... NL100 on alltime mingi 4BI plussis...
Algselt postitas inward
Vaata postitust
TC
. -20BI võiks seega olla alati varu + laudade arv mida maksimaalselt mängid. Vähemalt.
A 
8
(three of a kind, Fours)
Comment