[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nomerlot
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 2233

    #1636
    Re: Rage@FullTilt [kui me ei tea mida teha, siis me betime! NL100 FR]

    Algselt postitas Rage Vaata postitust
    kuulge, keegi teab kuidas PTRis seda Tilt scoret arvutatakse vms.. maitea mul nagu aina suuremaks see muutub.. nüüd juba mingi 56.. ennevanasti oli 40 kandis.. tahaks aru saada mida ma siis nii väga halvasti teen...
    [ ] omab tähtsust

    Comment

    • runnar
      Grinder
      • Oct 2008
      • 740

      #1637
      Re: Rage@FullTilt [kui me ei tea mida teha, siis me betime! NL100 FR]

      What is the Tilt Tendency rating?
      The Tilt Tendency rating measures how often, for how long, and how badly a player goes on "tilt." Tilt is defined as having a downswing that is orders of magnitude larger than their average downswing, as determined by standard deviation from the mean. A player with a rating of 0 would be extremely stable with almost no tendency towards tilt, while a player with a rating of 100 would be extremely prone to tilting. This rating does not say anything about the player's winnings or win rate, simply how often and how severe their sudden large downswings are. A player with a very poor win rate can have a very low Tilt Tendency rating and conversely, a player with an extremely positive win rate can have a very high Tilt Tendency rating. Similarly, a player with a high variance play style isn't necessarily going to have a high tilt rating because his swings won't be far off of the standard deviation, swings are his "norm."

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #1638
        Re: Rage@FullTilt [kui me ei tea mida teha, siis me betime! NL100 FR]

        Algselt postitas Rage Vaata postitust
        kuulge, keegi teab kuidas PTRis seda Tilt scoret arvutatakse vms.. maitea mul nagu aina suuremaks see muutub.. nüüd juba mingi 56.. ennevanasti oli 40 kandis.. tahaks aru saada mida ma siis nii väga halvasti teen...
        See peaks olema winrate või/ja kasumi/kahjumi kõikumine. Täpset valemit ei tea.

        EDIT: ei näinud runnari kommi

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #1639
          Re: Rage@FullTilt [kui me ei tea mida teha, siis me betime! NL100 FR]

          Novembri eesmärgid:
          * NL100 ja kasumis olla <-- enamvähem OK, pole midagi hiilgavat, aga ei nurise ka 3,6bb/100
          * starsist välja kantud rahad mujale kanda ja detsembris grindima hakata <-- starsist väljas, mujale ei kandnud ei ole aega töö ja trennide ja FTP kõrvalt urkasaitidega tegeleda
          * iga nädal vähemalt üks FTP Academy video läbi vaadata ja läbi mõelda <-- FAIL! mitte ühtegi ei vaadanud nohh.. mõttetu mees olen..

          midagi suurt uudist ei olegi, suudaks aegajalt mingid pool tildised sessid ära jätta, siis oleks ilusam graafik ka.. tundub et sellised jõhkrad sessid tulevad siis kui mängin mingi mitu tundi järjest ja suured kõikumised on, siis "hakkan kaotust tagasi tegema" vms.. ja A-mäng laguneb..

          graafik:


          kasum $980
          rakeback $240
          kokku: $1220

          Detsembri eesmärgid:
          * NL100 ja korra teha shot NL200'sse põhimõtte pärast
          * FTPA videosid ikkagi iga nädal üks vaadata
          * üks eesmärk veel, viimase kuuga ikkagi teha sellest aastast kasumlikum aasta kui eelmine.
          Last edited by Rage; 30.11.10, 22:15.

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #1640
            Re: Rage@FullTilt [kui me ei tea mida teha, siis me betime! NL100 FR]

            tra mis toimub.. täna nägin eriti palju seda, et regid lihstalt callivad positsioonist KK ja AA'ga betisid ja kui keegi tagant squeezeb siis ikkagi callivad ja trapivad raiped..

            aga nohh 3BI üle EV ehk sama palju ka plussi kuu esimese sessi kohta..

            Comment

            • Kotkas1000
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 2305

              #1641
              Re: Rage@FullTilt [kui me ei tea mida teha, siis me betime! NL100 FR]

              Algselt postitas Rage Vaata postitust
              tra mis toimub.. täna nägin eriti palju seda, et regid lihstalt callivad positsioonist KK ja AA'ga betisid ja kui keegi tagant squeezeb siis ikkagi callivad ja trapivad raiped..

              aga nohh 3BI üle EV ehk sama palju ka plussi kuu esimese sessi kohta..

              See on täiesti standard ju. Kasutan isegi seda väga tihti. Kui UTG (harilik tight reg, fold to 3bet 70%) tõstab ja istud MP1 peal oma AA-ga siis 3-bettida ei ole mõistlik, kuna folditakse kõik peale AA, KK. Flatcall ja ootad squeezi. Kui saad squeezi, siis on vahest tore 4-bet shoveda ja saada call rääbiselt, kuna su muuv võib tunduda selline bluffine ja koha kättenäitamine squeezerile. Et su statsid paika loksuks, siis annab see hea võimaluse 3-bet isoleerida lightilt UTG-l istuvad fishi näiteks.

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #1642
                Re: Rage@FullTilt [kui me ei tea mida teha, siis me betime! NL100 FR]

                jah ma teen ise ka nii.. aga erines selle poolest, et cold calliti mingi fishi vms tõstet... ei olnud seal UTG peal mingit tighti meest vms.. ja lausa CO pealt calliti.. aga mis seal ikka.. adjustime siis...

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #1643
                  Re: Rage@FullTilt [kui me ei tea mida teha, siis me betime! NL100 FR]

                  3BI plussi, 6BI üle EV... standard...

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #1644
                    Re: Rage@FullTilt [kui me ei tea mida teha, siis me betime! NL100 FR]

                    Algselt postitas Rage Vaata postitust
                    3BI plussi, 6BI üle EV... standard...
                    varsti on suuremat kuristikku järelikult oodata ..

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #1645
                      Re: Rage@FullTilt [kui me ei tea mida teha, siis me betime! NL100 FR]

                      Algselt postitas leits Vaata postitust
                      varsti on suuremat kuristikku järelikult oodata ..
                      nope.. minu skill on biitida EV'd nagu sinul alla EV joosta:-) pokkerit ennast ma ei biidi:-)

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #1646
                        Re: Rage@FullTilt [kui me ei tea mida teha, siis me betime! NL100 FR]

                        villaini kohta infot polnud.. paar kolm kätt mis mänginud oli, tundus fish.. maikujuta ette.. nii suur reraise???

                        Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em $0.20 Ante - 8 players - View hand 1064697
                        DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                        BetLady (UTG): $69.10
                        lesmurphy77 (UTG+1): $116.60
                        Nanonakno (MP1): $322.15
                        turioo73 (MP2): $192.40
                        ronja89 (CO): $192.00
                        spuerhund (BTN): $108.75
                        Peter Dvorsky (SB): $223.90
                        Hero (BB): $200.00

                        Pre Flop: ($3.10) Hero is BB with Q Q
                        3 folds, turioo73 calls $1, ronja89 calls $1, 1 fold, Peter Dvorsky calls $0.50, Hero raises to $9, turioo73 calls $8, 2 folds

                        Flop: ($21.60) 2 T 4 (2 players)
                        Hero bets $15, turioo73 raises to $66.60, Hero requests TIME, ???

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #1647
                          Re: Rage@FullTilt [kui me ei tea mida teha, siis me betime! NL100 FR]

                          **** nohh.. jälle niipea kui alguses mingi ära tõmmatakse paar korda ja paar coolerit.. nii kohe läheb täiesti ***** mäng.. kuu jälle taaskord nullis..

                          ja **** kui närvi ajas.. fishid 3-4betivad mingi väikese pocketiga ja obv saavad seti flopist...

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #1648
                            Re: Rage@FullTilt [kui me ei tea mida teha, siis me betime! NL100 FR]

                            täna jälle jooksis kaart hästi ja eilne kahjum peaaegu kenasti tagasi tehtud.. pool BI jäi vahele ainult..

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #1649
                              Re: Rage@FullTilt [kui me ei tea mida teha, siis me betime! NL100 FR]

                              95% tõenäosusega korraldan täna õhtul enda kodus (Tallinn, Mõigu) väikese kerge pokkerimängu õlle kõrvale.. kardetavasti siisne foorumi haidele liiga lihtne ja madal.. aga 1/1 blindidega sõbralik meelelahutus... kui keegi huvi teeb, siis PM ja vahetame kontakte..

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #1650
                                Re: Rage@FullTilt [kui me ei tea mida teha, siis me betime! NL100 FR]

                                tehke viinapokkerit .. showd rohkem

                                Comment

                                Working...