[NL200-400 SH] fyte

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • fyte
    Pokkerihai
    • Jun 2010
    • 3378

    #1

    [NL200-400 SH] fyte

    Tere! Pmst olen juba mõnda aega seda foorumit ja just selle alafoorumi teemasid tihedalt sirvinud, nii et mõtlesin et oleks ka aeg endale kasutaja teha ja ka siia teema, et vahel küsida nõu kuidas mingeid käsi mängida jms.
    Igatahes endast siis nii palju, et mingi paar aastat tagasi sai sõpradega niisama laivis turnasid mängitud, aga kui nüüd veebruaris 18 sain, siis mõtlesin et võiks ka netis mängimisega algust teha. Saigi siis triobetti regatud ja 8 euri peale kantud ning mõne päevaga oli sellest 40 saanud, siis mõne aja möödudes läksin ka broke. Mõni kuu hiljem lucksin sealse carnage turnal 1. koha, millega sain 500€, millest valdava enamuse kandsin välja ning ülejäänuga pelasin trios nl10/DoN/MTTsid ning ofc seda väljaspool br managementi, mis hiljem valusalt tunda andis, kui tildates sai pmst enamus kasum maha mängitud.
    Nüüd paar nädalat tagasi, kui triobet litsentsi sai ja enam seal mängida ei saanud, siis võtsin rahad sealt välja ja tegin Toweri tuppa 180$ depo, et seal 5max nl4ga korralikult alustada, ja seekord siis BR järgi. Tavaliselt pelan 6 aknaga, kuna 17" monitorile väga rohkem ei mahu (tile). Ahjaa, mingi nädal tagasi sai ka ka HEM soetatud ning tundub et sellest on senini kasu olnud, kuna graafikus on vähem swinge.

    see siis toweri senine nl4 graafik, sample veel väike, aga kavatsen volüümi suurendada -
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    pmst reaalselt on winnings mingi 20-30$ väiksem, kuna olen ka SNGsid mänginud veits, ent mitte kuigi edukalt nagu näha. :D

    ja see praeguse eduka sessi oma -
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Last edited by fyte; 08.06.10, 19:00.
  • camu
    Super Moderaator
    • Jan 2009
    • 3411

    #2
    Re: fyte @ nl4 5max

    graafik on ilus!
    edu!

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #3
      Re: fyte @ nl4 5max

      Nice graph, jõudu ja jaksu.

      Comment

      • fyte
        Pokkerihai
        • Jun 2010
        • 3378

        #4
        Re: fyte @ nl4 5max

        Millal oleks mõttekas nl10'sse liikuda? Praegu nl4s on wr 15k käe peale (38h pelamist) 30bb/100, donke on üsnagi rohkelt. Natuke üle 30bi oleks nl10 jaoks olemas.
        Last edited by fyte; 09.06.10, 13:46.

        Comment

        • Kotkas1000
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 2305

          #5
          Re: fyte @ nl4 5max

          Siis ma ei saa aru, miks sa juba ei mängi NL10? 20bi on täiesti piisav.

          Comment

          • fyte
            Pokkerihai
            • Jun 2010
            • 3378

            #6
            Re: fyte @ nl4 5max

            Sai siis shotid võetud, täiesti masendav mis run. -4bi kokkuvõttes..

            vastas vpip 80ga donk, kes istus mingi 5bi'ga lauas :) - http://www.pokerhand.org/?5496245



            jällegi mingi donk, kes pidevalt AI lahmis - http://www.pokerhand.org/?5496262

            turnis oleks pidanud bettima vast, aga no siuke luckbox ikka, et juba.. http://www.pokerhand.org/?5496266
            Last edited by fyte; 09.06.10, 15:18.

            Comment

            • vilkar
              Klubi Liige
              • Jul 2009
              • 1290

              #7
              Re: fyte @ nl4 5max

              Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
              Siis ma ei saa aru, miks sa juba ei mängi NL10? 20bi on täiesti piisav.
              pigem 30 bi ja kui langed 25 peale siis grindid uuesti nl 4 kuni 300 daala koos ja uus shot imo kindlam ja ohutum muidu võid endale mingi scared money tunde peale lasta aga eks ise tead.

              Nice graph btw mul endal trios nl 4 samasugune minek vahepeal lasin 55bb/100 kuskil aga nüüd nats rahulikum 25-30/bb sajale 6-9 lauda korraga ja toodab normilt. endal plaan nädala või kahe jooksul ka nl 10 liikuda edasi kui 300 euri koos ilusti.

              Mis rakeback süsteem toweris kui on?

              Comment

              • Kotkas1000
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 2305

                #8
                Re: fyte @ nl4 5max

                Algselt postitas vilkar Vaata postitust
                pigem 30 bi ja kui langed 25 peale siis grindid uuesti nl 4 kuni 300 daala koos ja uus shot imo kindlam ja ohutum muidu võid endale mingi scared money tunde peale lasta aga eks ise tead.

                Nice graph btw mul endal trios nl 4 samasugune minek vahepeal lasin 55bb/100 kuskil aga nüüd nats rahulikum 25-30/bb sajale 6-9 lauda korraga ja toodab normilt. endal plaan nädala või kahe jooksul ka nl 10 liikuda edasi kui 300 euri koos ilusti.

                Mis rakeback süsteem toweris kui on?
                Kui suudad ennast talitseda, siis mis vahet sellel on, millise arvu BI juures sa paned endale stop lossi peale? Vabalt võib ka 200$ proovida NL10 ja 150$ juures tagasi liikuda. Arvestame sellega, et NL10 on ikka väga lihtne limiit tegelikult.
                Aga vb on probleem minus, et olen mitte just kõige konservatiivsema BRM kodanik. Ise kolisin 400$ omal ajal juba NL25. Sain biiti, siis robinal alla tagasi. Seni kaua pushisin, kui mind tervitas sõber heater NL25 ja bankroll hakkas kasvama. Lihtsalt peab enda jaoks piirid paika panema, millal lõpetada. Kui selleks ei ole suuteline, siis ei piisa ka 100bi bankrollist.

                Comment

                • oohoh
                  Grinder
                  • Oct 2009
                  • 547

                  #9
                  Re: fyte @ nl4 5max

                  Algselt postitas fyte Vaata postitust
                  Sai siis shotid võetud, täiesti masendav mis run. -4bi kokkuvõttes..

                  vastas vpip 80ga donk, kes istus mingi 5bi'ga lauas :) - http://www.pokerhand.org/?5496245



                  jällegi mingi donk, kes pidevalt AI lahmis - http://www.pokerhand.org/?5496262

                  turnis oleks pidanud bettima vast, aga no siuke luckbox ikka, et juba.. http://www.pokerhand.org/?5496266
                  xD owned

                  Comment

                  • Provoker
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 3067

                    #10
                    Re: fyte @ nl4 5max

                    Mõtlesin, et teen sulle metat esimese käega ning 4bet shovesin ja sul juhtumisi kohe AA varrukast võtta:D Päiris looselt lased. Pikka aega olid lauas 40/35 sarnase stiiliga

                    Comment

                    • fyte
                      Pokkerihai
                      • Jun 2010
                      • 3378

                      #11
                      Re: fyte @ nl4 5max

                      Algselt postitas vilkar Vaata postitust
                      Mis rakeback süsteem toweris kui on?
                      affiliate kaudu 43%, PM kui täpsemalt tahad teada.

                      Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                      Mõtlesin, et teen sulle metat esimese käega ning 4bet shovesin ja sul juhtumisi kohe AA varrukast võtta:D Päiris looselt lased. Pikka aega olid lauas 40/35 sarnase stiiliga
                      no mul ükski sess tegelt pikalt ei kesta, mingi alla 1k käe keskmiselt.
                      ju siis seal lauas oli väike sample, overall on vpip 30 ja pfr mingi 20 kanti, võiks suurem olla tegelt. 5maxi kohta imo normal, toidab vähemalt.

                      // vb vpip nii suur seetõttu, et kui mingid vaalad on lauas, siis üritan lihtsalt peaaegu alati nendega ühte potti saada.
                      Last edited by fyte; 09.06.10, 19:57.

                      Comment

                      • fyte
                        Pokkerihai
                        • Jun 2010
                        • 3378

                        #12
                        Re: fyte @ nl4 5max

                        Vaatasin järgi ja tegelt oli isegi -5bi kanti nl10, aga kuna hommikul olin ka veits n4 lasknud ja nüüd praegu tegin taas väikse sessi, siis vaatamata nl10 downswingile sai tänu praegusele 10bi sessile ikkagi päeva ilusti plussi. :P



                        ---

                        üks käsi ka:

                        Ongame, $0.02/0.04 Hold'em Cash Games, 5 Players
                        Hand Converter by Pokerhand.org

                        Board:
                        CHADSTER93 (BB): $14.50
                        TRuE-Famblev (UTG): $3.96
                        tocha113 (CO): $2
                        fyte (Button): $9.36
                        Deadoluck (SB): $8.75

                        Hero is BTN AQ

                        Pre-flop:
                        (1 folds)
                        fyte raises to $.16
                        Deadoluck raises to $.48
                        CHADSTER93 calls $.48
                        fyte calls $.48

                        Flop: ($1.66) 8A5 (4 Players)
                        Deadoluck bets $1.25
                        CHADSTER93 raises to $14.02 and is all-in
                        Hero ?

                        Easy fold? Mõlemad vastased olid mingi 35/20 stattidega.

                        Comment

                        • fyte
                          Pokkerihai
                          • Jun 2010
                          • 3378

                          #13
                          Re: fyte @ nl4 5max

                          ffs, mitu suurt potti paari lühikese sessiga olen üle saanud nii, et flopil nupud setiga sisse saanud ja flush draw callib ja igakord on see flush ka maha tulnud ja ofc siis ei või riverisse see 10-outer ka kunagi ära tulla...

                          Comment

                          • fyte
                            Pokkerihai
                            • Jun 2010
                            • 3378

                            #14
                            Re: fyte @ nl4 5max

                            -
                            Viimased nl10 sessid. swingine veel, aga viimased paartuhat kätt sai mängitud 9 aknaga (6 asemel) ja tightimalt - varasema 27 vpip asemel oli tol sessil 22.

                            -
                            Alltime graph siis. Seal kuskil 14k handi juures tegin esimesed nl10 shotid, kus sain mõned suuremad suckoudid ning 24k juures sai nl10t mängitud veits vindise peaga ja tulemus oli -5bi 333 käega.

                            // üks tore käsi ka vaala vastu: http://www.pokerhand.org/?5526946
                            Last edited by fyte; 25.06.10, 00:28.

                            Comment

                            • Mäksu
                              FPP Pro
                              • Aug 2009
                              • 238

                              #15
                              Re: fyte @ nl4 5max

                              Nice, gl !

                              Comment

                              Working...