[NL200-400 SH] fyte

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • fyte
    Pokkerihai
    • Jun 2010
    • 3378

    #751
    Re: [NL200-400 SH] fyte

    Kuu seni volüümirikkalt ja normaalselt kulgenud.. kuni praeguse sessini. Pärast 20ndat suckouti tuli peaaegu okse kurku. :x

    Pasarahet hakkas sessi algul tulema ja lõpuks piiri ei tulnudki:



    Mõned käed (need kus pre stackid sisse läksid ja runittwice peal, siis boardi millegipärast converter ei kuva):

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



    Ja viimaks üks deep stackidega käsi, kus turnil on potis umbes miljon taala ja oute veel rohkem, aga tutkit. Käe võitis Muttaja btw.

    Poker Stars $1/$2 No Limit Hold'em $0.40 Ante - 5 players - View hand 2263097
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BTN: $192.20
    Hero (SB): $462.40
    BB: $189.00
    UTG: $516.75
    CO: $500.00

    Pre Flop: ($5.00) Hero is SB with T 9
    1 fold, CO raises to $5, BTN calls $5, Hero calls $4, BB raises to $18, CO calls $13, BTN calls $13, Hero calls $13

    Flop: ($74.00) K J 8 (4 players)
    Hero checks, BB bets $40, CO calls $40, BTN folds, Hero calls $40

    Turn: ($194.00) 4 (3 players)
    Hero checks, BB bets $130.60 all in, CO calls $130.60, Hero calls $130.60

    River: ($585.80) K (3 players - 1 is all in)
    Hero checks, CO bets $311 all in, Hero folds

    Final Pot: $585.80
    BB shows A A (two pair, Aces and Kings)
    CO shows J K (a full house, Kings full of Jacks)
    CO wins $583.00
    (Rake: $2.80)

    Comment

    • The_Meer
      Grinder
      • Apr 2010
      • 765

      #752
      Re: [NL200-400 SH] fyte

      IMO kõik käed ideaalselt mängitud, va käsi, kus sul on J8s. Ma snapfoldiksin selle käe riveri shovele. Su sizingud on nii tummised ja sa ise saad reppida pm kõiki fullereid ja nelikut lauas. Vastane ei shove seal kunagi nõrgemat forvalue ja seal kohas kätt blufiks keerata oleks suitsiid

      Comment

      • Priidix
        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
        • Jun 2009
        • 2839

        #753
        Re: [NL200-400 SH] fyte

        Comment

        • fyte
          Pokkerihai
          • Jun 2010
          • 3378

          #754
          Re: [NL200-400 SH] fyte

          Algselt postitas The_Meer Vaata postitust
          IMO kõik käed ideaalselt mängitud, va käsi, kus sul on J8s. Ma snapfoldiksin selle käe riveri shovele. Su sizingud on nii tummised ja sa ise saad reppida pm kõiki fullereid ja nelikut lauas. Vastane ei shove seal kunagi nõrgemat forvalue ja seal kohas kätt blufiks keerata oleks suitsiid
          jah, 80%+ villainite vastu on see tõepoolest seal fold, aga antud agrotajaga oli selline dünaamika, et ta eeldasin tema poolt flopil 2pr+ kätelt raise'i peaaegu alati ning enamasti ka tripsidelt turnis. Eriti veel top kickeriga nagu AT ja muud käed väga loogilised poleks tundunud.
          + ta oli varemgi korduvalt blufiks pööranud solid SD valuega käsi.

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #755
            Re: [NL200-400 SH] fyte

            Algselt postitas Priidix Vaata postitust
            tra mis gif :D:D i lold, mida ta nuusutab ?

            Comment

            • fyte
              Pokkerihai
              • Jun 2010
              • 3378

              #756
              Re: [NL200-400 SH] fyte



              Oh well, sooviks et oleks millestki positiivsemast kirjutada. Kui kuu algas igati kenasti, siis viimased 5-6 päeva on pehmelt öeldes KATASTROOFILISELT kulgenud.
              Miski 90% keypottidest on valele poole läinud, vaatamata sellele kui idiootselt erinevad villainid oma käsi mänginud on. Viimased ~paar tundi nt:

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • Pyha Karu
                Grinder
                • May 2010
                • 565

                #757
                Re: [NL200-400 SH] fyte

                Kui saladus pole, siis milliseks su NL200 winrate kujunenud on. 400 oma oleks kah muidugi huvitav teada.

                Comment

                • fyte
                  Pokkerihai
                  • Jun 2010
                  • 3378

                  #758
                  Re: [NL200-400 SH] fyte

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                  Anyhow, ükspäev rääkisin ühe nl1k crusheriga ja väike väljavõte skype chatist:


                  [18.07.2013 8:49:42] zazano: u know
                  [18.07.2013 8:49:48] zazano: poker is a luckfest
                  [18.07.2013 8:49:49] fyte: this month has gone decently so far
                  [18.07.2013 8:49:51] zazano: i mean
                  [18.07.2013 8:49:57] zazano: some guys play like idiots
                  [18.07.2013 8:50:06] zazano: but they run really good vs u rangewise
                  [18.07.2013 8:50:11] zazano: and u can make urself crazy
                  [18.07.2013 8:50:15] zazano: thinkin
                  [18.07.2013 8:50:21] zazano: how they can do this or that and alw have it
                  [18.07.2013 8:50:23] zazano: u know
                  [18.07.2013 8:50:29] zazano: its hard to objectively
                  [18.07.2013 8:50:37] zazano: asess a reg ur playing
                  See vestlus leidis aset siis vahetult enne downerit. Viimase nädala põhjal mõistan nüüd TÄPSELT, mida ta silmas pidas. Kuue päevaga ca -40bi ilma eriliste tiltamisteta ja pole muud kui käsi laiutada ja loota, et vahel coolerid ka õigele poole suuremas potis tuleks ning et kasvõi ligilähedale pooltest coinflippidest koju tuua.



                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • Ecuador13
                    🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
                    • Aug 2009
                    • 730

                    #759
                    Re: [NL200-400 SH] fyte

                    Pea vastu, see on üks tüüpiline staadium elukutselise pokkerimängija elust, mis tuleb lihtsalt üle elada, osad elavad seda kergemalt üle, teised raskemalt. On muidugi ka erandeid kes on lifelong heateri peal:P

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #760
                      Re: [NL200-400 SH] fyte

                      Väga vinge winrate nl200s. Ulme isegi, arvestades palju laudu lased. Edu, sellist volüümi andes saab downer varsti läbi ka.

                      Comment

                      • RudiTurbo
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 4167

                        #761
                        Re: [NL200-400 SH] fyte

                        Algselt postitas inward Vaata postitust
                        Väga vinge winrate nl200s. Ulme isegi, arvestades palju laudu lased. Edu, sellist volüümi andes saab downer varsti läbi ka.
                        Tegelikult üx hiigelviga mida tehakse, et swingide ajal suurendatakse laudade arvu ning volüümi. Sellistest asjadest algavadki need 300k hand BE stretchid ja kõik on jooksu süü.

                        Tihtipeale 5-8 lauda A+ game A+ fishide vastu on palju kiirem rohi downswingi lõpetamisele.

                        fyte kohta see ei pruugi käia, kogenud mängija, ex ise teab, kuidas Talle parem, kuid 90% micro mängijate jaoks on selline mõtlemine huge mistake ja osadel vb ka teekond bustosse.

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #762
                          Re: [NL200-400 SH] fyte

                          Mõned mängijad võtavad tõesti downeri ajal laudu juurde? :D

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #763
                            Re: [NL200-400 SH] fyte

                            Ma pole sellest nn. "downeri läbi mängimisest" kunagi eriti aru saanud.
                            Ei oskagi eriti hästi seletada mida mõtlen. Lihtsalt kui lauda igapäev istuda on random mis peale seda juhtub kui oma otsuse ära teed ja kaardid lauda jooksevad.
                            Ses suhtes, et siukest asja ei ole, et a'la nüüd uks lahti ja algab hea jooks.


                            See käib laudade juuurde võtmise kohta just, et võtan laudu juurde ja mängin downeri kui sellise kiiremini läbi, kui siukest asja pole olemaski tegelikult.
                            Ei käinud ITT kellegi kohta vaid lihtsalt mõte kuna tihti kuulen kuidas keegi punnib downerist nagu vägisi läbi.

                            Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                            Tegelikult üx hiigelviga mida tehakse, et swingide ajal suurendatakse laudade arvu ning volüümi. Sellistest asjadest algavadki need 300k hand BE stretchid ja kõik on jooksu süü.
                            Just seda ma mõtlengi, et tekitatakse endale effekt nagu midagi oleks valesti, kuigi tglt see mis valesti on pole sinu teha, aga ikkagi muudetakse enda mängu, võetakse laudu juurde, tehakse results oriented otsuseid jms ja siis see on juba lisa swing mis sa endale ise tekitad.

                            /Teoreetikud oleme muidugi kõik head, perfektses maailmas ja paberil on asi ilus, aga jh inimene on juba selline, et tahes tahtmata midagi muudetakse midagi ebavajalikult vahel kui kehvem periood.
                            Last edited by qbj0hn; 24.07.13, 21:55.

                            Comment

                            • fyte
                              Pokkerihai
                              • Jun 2010
                              • 3378

                              #764
                              Re: [NL200-400 SH] fyte

                              viimased päevad kõige idiootsema shortstäkkeri vastu:

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • muttaja
                                Pokkerihai
                                • Dec 2010
                                • 1965

                                #765
                                Re: [NL200-400 SH] fyte

                                Kusjuures, veel kuu aega tagasi mängis ju too tegelane veel 100bb mängu...

                                Comment

                                Working...