Re: fyte @ tower-gaming [micro cash 5max]
Ei vaidle vastu jap, et mindsetiga probleeme. Viimasel ajal run on suht jube olnud lihtsalt, eilne sess oli lihtsalt asja tipp. Loll tunne on, kui nii aeg kui ka raha läheb nö musta auku, sest fishidel on heater.
Aga jah, peab end käsile võtma, muidu edasi ei jõua.
Ei vaidle vastu jap, et mindsetiga probleeme. Viimasel ajal run on suht jube olnud lihtsalt, eilne sess oli lihtsalt asja tipp. Loll tunne on, kui nii aeg kui ka raha läheb nö musta auku, sest fishidel on heater.
Aga jah, peab end käsile võtma, muidu edasi ei jõua.
, A
, 7




Comment