[NL200-400 SH] fyte

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rynno
    Grinder
    • Feb 2009
    • 511

    #856
    Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

    näh :(
    RIP kaasvõitleja

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #857
      Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

      Liiga karm.....Kaastunne omastele ja sõpradele.

      Comment

      • Nozzu
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1140

        #858
        Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

        Kaastunne lähedastele.
        Olge tugevad.

        Comment

        • EestiAA
          Vana Tegija
          • Nov 2010
          • 1132

          #859
          Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

          :/
          Karm karm.....Kaastunne omastele.

          Comment

          • Rigged
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2535

            #860
            Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

            Kaastunne lähedastele, kohutav sündmus.

            Comment

            • muruntau
              • Jan 2009
              • 4325

              #861
              Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

              Kurb. Täiesti kohutav uudis. Kaastunne.

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #862
                Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                kaastunne lähedastele

                väga kohutav uudis

                Comment

                • Kotkas1000
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 2305

                  #863
                  Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                  Kurvad lood. Puhaku ta rahus.

                  Comment

                  • Cash87
                    Vana Tegija
                    • Feb 2009
                    • 1402

                    #864
                    Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                    Julm. RIP

                    Comment

                    • Supsti
                      Grinder
                      • Dec 2008
                      • 863

                      #865
                      Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                      Päev otsa nagu mullis olnud. Tunne on ikka päris kehv ja šokk. Fyte kutsus mindki endaga Taisse kaasa, kui läks. Puhka rahus.

                      Comment

                      • OskarR89
                        Julm Donk
                        • Dec 2009
                        • 81

                        #866
                        Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                        Oli ka au aasta tagasi koos fyte, priidixi, johni, codecci ja kaupoga nädal mööda Taimaad ringi seigelda.
                        Tundus väga sõbralik ja tore tüüp. Kahju ,et selliste inimestega just need kõige halvemad asjad juhtuvad.

                        Puhka rahus.
                        Last edited by OskarR89; 11.05.14, 23:22.

                        Comment

                        • Priidix
                          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                          • Jun 2009
                          • 2839

                          #867
                          Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                          Palun..

                          Puhka rahus, sõber.

                          Comment

                          • sawcrish
                            Jube Noob
                            • Nov 2008
                            • 166

                            #868
                            Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                            Kaastunne

                            RIP - Fyte

                            Comment

                            Working...