Re: fyte @ tower-gaming [micro cash 5max]
Vähemalt rb peaks ka mingi 2,5bi kanti olema.
Igatahes, üks käsi veel - http://www.pokerhand.org/?5602778 (converter ei tööta korralikult). Villain on seal käes 28/14 stattidega. Turnis oleks pidanud sisse bettima või mitte?
Vähemalt rb peaks ka mingi 2,5bi kanti olema.
Igatahes, üks käsi veel - http://www.pokerhand.org/?5602778 (converter ei tööta korralikult). Villain on seal käes 28/14 stattidega. Turnis oleks pidanud sisse bettima või mitte?
, A
, 5
, Q


, Q
, Q

Comment