[NL200-400 SH] fyte

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • fyte
    Pokkerihai
    • Jun 2010
    • 3378

    #16
    Re: fyte @ nl4 5max

    Pärast seda 56$ sessi tuli järgmine päev downswing külla ja sai ka vähe tildatud ning tulemus oli see, et kaotasin kuskil 70$, nüüd peale seda tegin pausi ja eile hakkasin taas grindima, nl4 siis seekord.
    Praegu tegin siukse sessi, et kaks nl10 akent ja seitse nl4, fishe jagus:




    Üks käsi ka, vastas oli 60/20 donk (250 kätt). Kuidas sellist kätt siukse vastase vastu mängida?

    Ongame, $0.02/0.04 Hold'em Cash Games, 5 Players
    fyte is BTN with A7

    Board:
    Jack_No 7 (BB): $8.15
    dfmn (UTG): $7.99
    MartinianoC (CO): $1.19
    fyte (Button): $16.10
    Velsk1 (SB): $4.34

    Pre-flop:
    (2 folds), fyte raises to $.16, (1 folds), Jack_No 7 calls $.16

    Flop: ($.38) 744 (2 Players)
    Jack_No 7 checks, fyte bets $.34, Jack_No 7 calls $.34

    Turn: ($1.06) 3 (2 Players)
    Jack_No 7 bets $.52, fyte calls $.52

    River: ($2.10) 2(2 Players)
    Jack_No 7 bets $2.06, fyte calls $2.06

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #17
      Re: fyte @ nl4 5max

      pmst sa biidid siin ainult bluffi või 55-e.
      turnis vikaks käe mucki ära

      Comment

      • fyte
        Pokkerihai
        • Jun 2010
        • 3378

        #18
        Re: fyte @ nl4 5max

        väike update:

        juulis volüüm äärmiselt väike olnud, kuna olin laagris ja oli muud tegemist, aga nüüd olen vaikselt grindinud ja graafik siiani päris korralik imo.




        tänane graafik:

        kaardijooks oli täna alla keskmise, paar suckouti + setupi tegid graafiku swingiseks, aga lõpp on kena.

        sain ka suurima poti osaliseks. nl10nes pmst 200bb.

        Ongame, $0.05/0.10 Hold'em Cash Games, 5 Players
        Hand Converter by Pokerhand.org

        Board:
        baygnome (BB): $6.16
        raenta (UTG): $19.81
        soicher (CO): $11.28
        WhatsUpFish (Button): $9.85
        fyte (SB): $20.49

        Dealt to fyte Q T

        Pre-flop:
        raenta raises to $.40, (2 folds), fyte calls $.35, (1 folds)

        Flop: ($.90) J 9 K (2 Players)
        fyte bets $.70, raenta raises to $3, fyte raises to $4.60, raenta calls $2.30

        Turn: ($10.80) 4 (2 Players)
        fyte bets $5.75, raenta raises to $14.11, fyte calls $8.36

        River: ($39.02) 9 (2 Players)

        Results:
        fyte Showed Q T
        raenta Showed J K
        fyte wins $38.22

        vastas oli miski 40 vpip'ga agro fish.



        // olen mängind nl4 ja nl10 segamini suht.

        Comment

        • fyte
          Pokkerihai
          • Jun 2010
          • 3378

          #19
          Re: fyte @ nl4 5max

          Lõpetasin just 3h sessi. Nii swingine on, et südame ajab pahaks suht, aga vähemalt sain tagasi plussi tehtud. Kui seal kusagil 1,6k käe juures jälle BE olin, siis plaanisin niikaua mängida kui pmst uuesti +3bi.



          paar kätt ka:

          1. Oli õige siin slowplayda niimoodi? Ses suhtes et ta range on suur ja lai, AA oli üsna ootamatu.
          Vastas oli 20/15 reg.

          Ongame, $0.05/0.10 Hold'em Cash Games, 5 Players
          Hand Converter by Pokerhand.org

          Board:
          KOSHK (BB): $19.72
          Sorokin7 (UTG): $2.71
          ir73_g2 (CO): $9.95
          fyte (Button): $14.68
          alkulima (SB): $12.29

          Dealt to fyte 8 8

          Pre-flop:
          (1 folds), ir73_g2 raises to $.40, fyte calls $.40, (2 folds)

          Flop: ($.95) 8 3 8 (2 Players)
          ir73_g2 bets $.70, fyte calls $.70

          Turn: ($2.35) 2 (2 Players)
          ir73_g2 checks, fyte checks

          River: ($2.35) A (2 Players)
          ir73_g2 bets $1.25, fyte raises to $2.70, ir73_g2 raises to $7.60, fyte calls $6.15

          Results:
          ir73_g2 Showed A A
          fyte Showed 8 8
          fyte wins $19.05



          2. 26/23 LAG vastas, kui tihti siin 7x vastas on? Oli aru saada, et see vend üritas representida tripsi.

          Ongame, $0.05/0.10 Hold'em Cash Games, 5 Players
          Hand Converter by Pokerhand.org

          Board:
          KOSHK (UTG): $18.97
          Sorokin7 (CO): $2.79
          ir73_g2 (Button): $10.35
          fyte (SB): $25.07
          alkulima (BB): $10.97

          Dealt to fyte A Q

          Pre-flop:
          (3 folds), fyte raises to $.35, alkulima calls $.30

          Flop: ($.80) 5 7 A (2 Players)
          fyte bets $.60, alkulima calls $.60

          Turn: ($2) 7 (2 Players)
          fyte bets $1.25, alkulima raises to $3, fyte calls $1.75

          River: ($8) 9 (2 Players)
          fyte checks, alkulima bets $6.97, fyte calls $6.97

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)





          3. See käsi vist küll äärmiselt valesti mängitud. Kas flopil oleks kohe tulnud nupud panna? FYbrain oli 15/13, riveril ägisedes callisin, lootes et ehk näitab nõrgemad 2 paari vms ette, aga nagu arvata oli, siis mitte.

          Ongame, $0.05/0.10 Hold'em Cash Games, 4 Players
          Hand Converter by Pokerhand.org

          Board:
          fyte (CO): $50.19
          cafehelo (Button): $20.46
          mvizi75 (SB): $5.30
          FYBrain (BB): $11.40

          Dealt to fyte 8 Q

          Pre-flop:
          fyte raises to $.40, (1 folds), mvizi75 calls $.35, FYBrain calls $.30

          Flop: ($1.20) T 3 8 (3 Players)
          mvizi75 bets $.10, FYBrain calls $.10, fyte raises to $.70, mvizi75 calls $.60, FYBrain raises to $2.15, fyte calls $1.55, mvizi75 calls $1.55

          Turn: ($7.95) A (3 Players)
          mvizi75 checks, FYBrain bets $3, fyte calls $3, mvizi75 calls $2.65

          River: ($16.60) Q (3 Players)
          FYBrain bets $5.75, fyte calls $5.75

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




          4. Vastas oli 45/1 fish, ei suutnud krt riveril foldida, kuigi suht obv oli tegelikult, et ta seda masti niimoodi ootas. Riveril 100% fold?

          Ongame, $0.05/0.10 Hold'em Cash Games, 5 Players
          Hand Converter by Pokerhand.org

          Board:
          -2tone- (BB): $9.70
          tomaen (UTG): $9.93
          treDRAGONS (CO): $2.82
          fyte (Button): $14.26
          beatome (SB): $9.90

          Dealt to fyte 4 4

          Pre-flop:
          tomaen calls $.10, treDRAGONS calls $.10, fyte raises to $.40, (2 folds), tomaen calls $.30, treDRAGONS calls $.30

          Flop: ($1.35) 2 J 4 (3 Players)
          tomaen checks, treDRAGONS bets $.10, fyte raises to $.80, tomaen calls $.80, treDRAGONS calls $.70

          Turn: ($3.75) 7 (3 Players)
          tomaen checks, treDRAGONS checks, fyte bets $2.70, tomaen calls $2.70, (1 folds)

          River: ($9.15) K (2 Players)
          tomaen bets $6.03, fyte calls $6.03

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
          Last edited by fyte; 20.07.10, 10:25.

          Comment

          • fyte
            Pokkerihai
            • Jun 2010
            • 3378

            #20
            Re: fyte @ nl4 5max

            Oskab keegi targem kommenteerida neid käsi?

            Comment

            • nikitheone
              Mr. Puujalg
              • Aug 2009
              • 6446

              #21
              Re: fyte @ nl4 5max

              1 käsi - wp, kui sul nii hea käsi, siis sul pole mõtet üldiselt panustada - kui vastasel on midagi, paneb ta ise ja kui ei, siis viskab sinu panuse peale maha. anna talle kaart, et ta hitiks oma ässa ja siis koori tühjaks.

              2 käsi - anna õiged statsid, need ei ütle mitte midagi hetkel
              3 käsi - oleks flopil rohkem pannud
              4 käsi - pre rohkem pannud ja flopil ka, ise lasid odawalt drawida.
              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

              Comment

              • fyte
                Pokkerihai
                • Jun 2010
                • 3378

                #22
                Re: fyte @ nl4 5max

                Tänud kommenteerimise eest.

                Igatahes täna pelasin uuesti ja taaskord oli graafik swingine, vaatamata sellele, et lõpuks jäin +3,5bi. Panen mõned suuremad kaotused siia.

                1. Vastas 82/29 vaal. Kas oleks pidanud ära foldima flopi minraise peale? Turnil callisin FD pärast ära, kuigi aimasin, et olen taga.

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




                2. 40/17 fish vastas. Turnis oleks vist pidanud suuremalt bettime või shovema ja riveris c/c?

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




                3. Vastas agro donk, 57/49. Ei suutnud flopis foldida, kuna pot oli nii suur juba ja ta ranges olid veel kõiksugu broadwayd jm ning isegi kui hittis flopil, siis oli mul oute.

                O
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




                4. 25/16 reg vastas. Flopi call oli õige? Turnis oleks muidu foldinud ära, aga seal ta checkis. Oleks pidanud taipama, et see trips seal on, lootsin riveril callides, et ehk on Qx.

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                Ja siis vahelduseks üks võidetud pot, kus tuli 10 outer mulle ka ära:

                5. 40/25 fish vastas. Kas sellises olukorras on küllalt tihti vastas FD / FD + paar / 2 paari, et shove callida?

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                Tänud neile, kes viitsivad käed läbi vaadata ja kommenteerida.


                //
                Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                pane käed spoileritesse
                done.
                Last edited by fyte; 21.07.10, 20:42.

                Comment

                • nalg
                  Õpihimuline Mängur
                  • Feb 2010
                  • 489

                  #23
                  Re: fyte @ nl4 5max

                  bettide suurused on kohati paigast ära

                  1. käsi: fish reisis pf 0.20, sina pane 1 või 1.20, ta maksab sulle selle kinni
                  2. käsi: samamoodi, et fish reisib ja üks call, sina pane suuremalt üle 1.20-1.40
                  seal käes paneks flopis ja turnis samuti rohkem

                  Comment

                  • nikitheone
                    Mr. Puujalg
                    • Aug 2009
                    • 6446

                    #24
                    Re: fyte @ nl4 5max

                    pane käed spoileritesse
                    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                    Comment

                    • fyte
                      Pokkerihai
                      • Jun 2010
                      • 3378

                      #25
                      Re: fyte @ nl4 5max

                      snyggTora (UTG) - 25/22
                      Scholja (SB) - 27/20

                      On kasumlik siukses olukorras callida üldiselt?

                      Ongame, $0.05/0.10 Hold'em Cash Games, 5 Players
                      Hand Converter by Pokerhand.org

                      Board:
                      Teteshka (BB): $14.49
                      snyggTora (UTG): $5.98
                      lollol61 (CO): $12.04
                      fyte (Button): $34.39
                      Scholja (SB): $9.72

                      Dealt to fyte Q Q

                      Pre-flop:
                      snyggTora raises to $.30, (1 folds), fyte raises to $1.25, Scholja raises to $9.72, (1 folds), snyggTora calls $5.68, Hero ???

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




                      PS, oleks tore kui keegi viitsiks veel eelmised käed ka üle vaadata.

                      Comment

                      • ristik
                        Grinder
                        • May 2010
                        • 903

                        #26
                        Re: fyte @ tower-gaming [micro cash 5max]

                        kahe vastase vastu on QQ liiga saast AI jaoks v.a kui pole mingeid riide või pole näinud neid saastaga all-ini tagumas. Parimal juhul saad AK-d vastu ja ka siis pole lood kiita. Teiseks shorty tõste UTG-lt ja all-ini callimine on kindlasti mingine premium. Seega kindel fold
                        Last edited by ristik; 23.07.10, 15:34.

                        Comment

                        • fyte
                          Pokkerihai
                          • Jun 2010
                          • 3378

                          #27
                          Re: fyte @ tower-gaming [micro cash 5max]

                          Kuidas statsid on 5maxi kohta? pfr peaks suurem olema, veel midagi?

                          VPIP 23
                          PFR 17
                          3bet % 3.9
                          vs 3bet call% 55.0
                          4bet range 1.0
                          Sqz% 4.5
                          Agg 2.24
                          Agg% 25.1
                          Flop cbet% 46.9
                          Fold vs flop cbet 67.1
                          River call win% 33.9


                          Tbh ise seda agro % värki ei jaga näiteks. oskab keegi öelda, mis leake vm on?

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #28
                            Re: fyte @ tower-gaming [micro cash 5max]

                            tundub, et sa 3betid ise vähe, aga callid palju. aggro võiks ka suurem olla ehk panusta rohke ja c/c vähem. proovi vahel ka c/r teha.
                            cbetid ikka väga vähe. cbeti K ja A high floppe + kuivasid floppe jne.
                            riveri call win% on ka väga nadi. vali rohkem käsi millega callid riveri beti või parem veel - beti ise riverit rohkem, mitte ära c/c.

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #29
                              Re: fyte @ tower-gaming [micro cash 5max]

                              Ma soovitan table selectida seal ja isegi nitim olla, sest seal on nii palju donke ja agrosi regulare, kes kõik callivad maha ja kinni maksava ehk saad tugeva rangega mängida rahaulikult ja ei pea tihti oma ajurakke vaevama, kui endal nõrk kikker või tihti oop.

                              Mul oli toweris mingi 100$ ning mõtlesin mitte deopoda ja mängisin nutcrakeri ajaks ennast seal nl10 5maxis üles 8-12 lauda korraga alati ja 5k käsi umbes päevas. Seal on megadongid, et vahepeal tõmmati 4 korda järejest aa ära igast pasaga aga selline see 5max seal on.

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                              Seal toweri nä rolli ikka grindida mega vahva: 100$ oli 317$ mänguga ja boonuseid ka mingi 4-5 tk ehk 80-100$ +nutcraker 400$ ja ongi enamvähem roll olemas nädalaga

                              Comment

                              • fyte
                                Pokkerihai
                                • Jun 2010
                                • 3378

                                #30
                                Re: fyte @ tower-gaming [micro cash 5max]

                                Tänud teile mõlemile.
                                Aga kui palju flop cbet% võiks olla üldse? Ja mis vahemikus need agro näitajad oleksid normis?

                                Comment

                                Working...