inward [NL10 6max]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vass
    Jube Noob
    • Jan 2010
    • 181

    #481
    Re: Inward [NL30 6max]

    ei nõustu babooniga:D

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #482
      Re: Inward [NL30 6max]

      Algselt postitas camu Vaata postitust
      Ja nl50 on hulga softim vs nl100.
      Kahtlen.Vähemalt FTP-s mitte.
      NL50 on kõige nitisem limiit kus ma kunagi mänginud.See asi on softist väga kaugel ikka.FTP NL50 on isegi nitisem kui starsi NL10.

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #483
        Re: Inward [NL30 6max]

        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
        Kahtlen.Vähemalt FTP-s mitte.
        NL50 on kõige nitisem limiit kus ma kunagi mänginud.See asi on softist väga kaugel ikka.FTP NL50 on isegi nitisem kui starsi NL10.
        Starsi NL50t pole proovinud? 1,5a tagasi mängisin seal 50k käsi ja see oli küll kõige nitisem limiit, mida ma mänginud olen.
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #484
          Re: Inward [NL30 6max]

          Noh pacis nii ei ole. Ma ei ütleks et nl50 seal nitiseim on. Aga see üleminek varasematest limiitidest on keeruline. Sest eelnevatel limiitidel on palju passiivsemad regularid ja mäng ise. Nl50s barreldakse korralikult 4bet/5bet blufitakse pre. Räigelt 3betitakse. Tehakse mingi metat regularide poolt. Idees täiesti biiditav obv. Aga hakkad lihtsalt ise overadjustima, sest mäng on palju agressiivsem.

          Comment

          • virukunn
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 2036

            #485
            Re: Inward [NL30 6max]

            Kuidas seal 888-s traficuga on ? Lõuna aeg leidub ikka nl20/30 6max laudu ?
            Tahan ka mingi dongisaidiga liituda starsile vahelduseks :D

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #486
              Re: Inward [NL30 6max]

              Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
              Starsi NL50t pole proovinud? 1,5a tagasi mängisin seal 50k käsi ja see oli küll kõige nitisem limiit, mida ma mänginud olen.
              FR-i üle NL25-e ei ole seal mänginud yep.Aga mäletan ainult,et NL10 oli täielik haigus ikka.

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #487
                Re: Inward [NL30 6max]

                Lõuna aeg on muidugi sitemad ja vähem laudu. Aga on ikka piisavalt. Primetime kestab 19:00-05:00ni olenevalt päevast.

                Comment

                • Ints
                  Vana Tegija
                  • Nov 2010
                  • 1216

                  #488
                  Re: Inward [NL30 6max]

                  Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                  FR-i üle NL25-e ei ole seal mänginud yep.Aga mäletan ainult,et NL10 oli täielik haigus ikka.
                  Ega mulle tundub, et ka praegu on nl10 hullem kui nl25, 50 pole proovind.

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #489
                    Re: Inward [NL30 6max]

                    Pole mitu päeva mänginud cashi. Sõbra sünnipäev jne. Rolli olen nii peeneks joonud, et kolin nl20 mõneks päevaks. See kuu on pmst. läbi ja nkn ******. I'll bounce back next month.

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #490
                      Re: Inward [NL30 6max]

                      Hakkasin siis täna nl20 laudu valima, aga no liiklus olematu ja kõik märgistatud fishid ja paar suuremat degenit jagasid raha nl30 laudades. Fuckit, riskisin sutsu, lasin neid. Noh nüüd võib rahulikult edasi toksida nl30. Kuigi tra sitamaitse jätavad sellised sessid alati suhu, oleks +7bi pealt lõpetada võinud. Know when to close your tables. Peab vist mingi stopwinningsi peale panema. Tunde küsimus ka muidugi.

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • Skyline
                        Grinder
                        • Dec 2008
                        • 510

                        #491
                        Re: Inward [NL30 6max]

                        Otsisin ka öösel nl20 laudasid, noo täiesti olematud, samas jälle nl30-s kõvasti rohkem, mis toimub, varem oli vastupidi.

                        Comment

                        • Spewmonkey
                          Seina Augustaja
                          • Oct 2008
                          • 2293

                          #492
                          Re: Inward [NL30 6max]

                          NL20 on kõige mõttetum limiit üldse 888's. Ilmselt on süüdi see, et vahed on nii väiksed NL10 ja NL30 vahel. Oleks peale 20't järgmine samm 50, siis oleks asjad teisiti ilmselt.

                          Comment

                          • rohelinekonn
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 3808

                            #493
                            Re: Inward [NL30 6max]

                            nii palju kui ma seal gamblinud olen siis sain lõpuks aru et kõik korralikud minusugused fishid jagavad raha ikka nl30 mitte nl20-s

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #494
                              Re: Inward [NL30 6max]

                              Elu esimene hallutsinatsioon pokkeris, mis läks maksma pisut. Arvasin, et käes on QKs 3 streeti täiesti ******. Seetõttu ma üldse 3beti callisin. Normaalne, prindid raha regile lihtsalt.

                              Cassava Poker $0.15/$0.30 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1258880
                              DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                              UTG: $71.62
                              Hero (MP): $30.00
                              CO: $43.94
                              BTN: $35.26
                              SB: $30.15
                              BB: $64.34

                              Pre Flop: ($0.45) Hero is MP with T K
                              1 fold, Hero raises to $1.05, 1 fold, BTN raises to $3.60, 2 folds, Hero calls $2.55

                              Flop: ($7.65) 6 8 Q (2 players)
                              Hero checks, BTN checks

                              Turn: ($7.65) K (2 players)
                              Hero bets $4.20, BTN calls $4.20

                              River: ($16.05) 4 (2 players)
                              Hero bets $11.10, BTN calls $11.10

                              Final Pot: $38.25
                              Hero shows T K
                              BTN shows A A
                              BTN wins $36.34
                              (Rake: $1.91)

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #495
                                Re: Inward [NL30 6max]

                                Valueshove.

                                Cassava Poker $0.15/$0.30 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 1258986
                                DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                                CO: $30.12
                                BTN: $34.50
                                SB: $43.69
                                Hero (BB): $47.46
                                UTG: $30.24

                                Pre Flop: ($0.45) Hero is BB with 5 5
                                UTG calls $0.30, 3 folds, Hero checks

                                Flop: ($0.75) 2 A T (2 players)
                                Hero checks, UTG checks

                                Turn: ($0.75) A (2 players)
                                Hero checks, UTG bets $0.30, Hero calls $0.30

                                River: ($1.35) 5 (2 players)
                                Hero bets $46.86, UTG calls $29.64 all in

                                Final Pot: $60.63
                                Hero shows 5 5
                                UTG shows 3 A
                                Hero wins $57.60
                                Last edited by inward; 01.04.11, 03:34.

                                Comment

                                Working...