inward [NL10 6max]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • fyte
    Pokkerihai
    • Jun 2010
    • 3378

    #361
    Re: Inward NL20 SH

    Algselt postitas inward Vaata postitust
    Ei viitsi tulega mängida, sai niigi agressiivse br alustatud. Ja multilimiitimine harjumatu ka veel.
    Mis süsteemiga liigud limiitide vahel? St - kui agressiivse brmanagement'iga?

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #362
      Re: Inward NL20 SH

      nl10 oli 15'ga.
      nl20 võtsin 13'ga. Run oli hea tundsin ennast hästi, shotisin vist nädalavahetusel ka.
      nl30 võtaks 15'ga ja siis ehitaks konservatiivsema br, liiguks nl50 nii 20-25 bi pealt olenevalt kuidas biidin.


      e:Aga noh eks näis, enne peab sinna maale jõudma

      Comment

      • emmimees
        Klubi Liige
        • Aug 2010
        • 2719

        #363
        Re: Inward NL20 SH

        Fishi vastu ei cbeti pm kunagi kui ei hiti. Norm venna vastu olenevalt boardist ja mis arvan tal olevat, tavaliselt kui K või A flopis, siis panen 1/2 potti kui vastast eriti ei tunne või kui tean, et oma poketeid maha ei taha visata ja tahab floppi näha, sellise vastu kuiva, madalamat floppi ei tahaks cbettida jällegi... ja positsioonist muidugi cbetiks tihemini.
        Sain kuu plussi ja liigun ka NL20 jälle nagu lubasin endale, eks näis, mis saab homme ja edaspidi..
        Ja **** iga kord, kui mõni uus eestlane ilmub laudadesse, tundub justkui tahaks ta miskit hirmsat metagame teha mu vastu ja huiata, täna ka mingi uus nägu vajus lauda ja mõne käe jooksul mitu x 3bettis mind, väkk sellised..

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #364
          Re: Inward NL20 SH

          Algselt postitas inward Vaata postitust
          nl10 oli 15'ga.
          nl20 võtsin 13'ga. Run oli hea tundsin ennast hästi, shotisin vist nädalavahetusel ka.
          nl30 võtaks 15'ga ja siis ehitaks konservatiivsema br, liiguks nl50 nii 20-25 bi pealt olenevalt kuidas biidin.


          e:Aga noh eks näis, enne peab sinna maale jõudma
          palju su br praegu on?
          e: võid msnis ka öelda
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #365
            Re: Inward NL20 SH

            Hmm...ma ei tea, ütleks et fishid foldivad ka ikka 3betpotides kui cbettida. Peaks mingi artikli või, siis video selle kohta leidma ja ennast harima.

            Comment

            • emmimees
              Klubi Liige
              • Aug 2010
              • 2719

              #366
              Re: Inward NL20 SH

              Tra seal 888´s ei taheta üldse foldida imo.. kui omal monster on, siis obv folditakse enamasti. Samas osad vaalad callivad ka auruga alline..

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #367
                Re: Inward NL20 SH

                Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                Tra seal 888´s ei taheta üldse foldida imo.. kui omal monster on, siis obv folditakse enamasti. Samas osad vaalad callivad ka auruga alline..


                Just just, ja siis kui sul pole midagi ja üritad foldima sundida, callitakse x kätega :D

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #368
                  Re: Inward NL20 SH

                  Keegi mingit head "Playing 3bet pots 6max; range, cbetting jne" linki oskab anda. Sigrimigri seest annab leida.

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #369
                    Re: Inward NL30 SH

                    Shotisin nl30t. Tahab välja tulla küll. Suur langus oli obv, kui deebina AA ei tahtnud foorumikaaslase AQ vastu pidada . Out

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • I R Baboooon
                      FPP Pro
                      • Jan 2010
                      • 235

                      #370
                      Re: Inward NL30 SH

                      Mis su nimi on seal? Hakkame nüüd üksteist vist laudades nägema. :D

                      Comment

                      • emmimees
                        Klubi Liige
                        • Aug 2010
                        • 2719

                        #371
                        Re: Inward NL30 SH

                        Kas NL30 on veel kalasem?

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #372
                          Re: Inward NL30 SH

                          Algselt postitas I R Baboooon Vaata postitust
                          Mis su nimi on seal? Hakkame nüüd üksteist vist laudades nägema. :D
                          Sama nimi pmst.

                          Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                          Kas NL30 on veel kalasem?

                          Oo jaa.

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #373
                            Re: Inward NL30 SH

                            Kuu lõpp. Pisut swingine on lõpus. Volume tahaks kõvasti parandada, aga täistöö ja joomise kõrvalt see lihtne ei ole


                            Kokku koos rb-boonuse ja mänguga - ~360$

                            Nl10-Nl20-Nl30
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Detsembri eesmärgid:

                            Volume suuremaks!!!!
                            Ehitada konservatiivsem br ja vb ehk võtta shot kuu lõpus nl50sse.
                            Teha dc memberi teema ära ja ahmida tarkust sealsetest videodest!
                            Last edited by inward; 30.11.10, 22:58.

                            Comment

                            • Mäksu
                              FPP Pro
                              • Aug 2009
                              • 238

                              #374
                              Re: Inward NL30 SH

                              gl, usun, et jõuad 50nesse lebolt :D

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #375
                                Re: Inward NL30 SH

                                Kui palju oleks optimaalne või kuhu kanti võiks jääda turni cbet% ? Endal 39% kandis vms.

                                Comment

                                Working...