inward [NL10 6max]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #346
    Re: Inward NL20 SH

    Tra South Parki osa lõpp on nuts

    See ka päris hea video.[YOUTUBE]Rarj7rLdG1c[/YOUTUBE]

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #347
      Re: Inward NL20 SH

      Nuts commercial tõesti, vaatasin kohe mitu korda.

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #348
        Re: Inward NL20 SH

        Algselt postitas inward Vaata postitust
        Aa homme tööle 12:30 ka. Mingi 6-7-8 võiks koju jõuda.
        Õigesse vahemikku jõudsin. Kuldne keskmine

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #349
          Re: Inward NL20 SH

          Algselt postitas emmimees Vaata postitust
          Kus töötad siis?
          vasta lits, kui sult küsitakse! :)

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #350
            Re: Inward NL20 SH

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            vasta lits, kui sult küsitakse! :)
            Meeslits obv. I'm flattered.


            Hotellis administraator.

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #351
              Re: Inward NL20 SH

              Võtame asja maru rahulikult. Jube pikaks on see nv veninud. Homme teeme 5'nda päeva ja oleme olekus. Joogenstraussen.


              Seniks kuulame midagi viisakat. [YOUTUBE]QXY_Z1L6EUU[/YOUTUBE]

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #352
                Re: Inward NL20 SH

                Küsin ühe lolli küsimuse ka...
                Kuidas selliste piidrite vastu oleks õige mängida ? Pidevalt satun karvupidi kokku nende agro 4bettijatega ja imo nad 5bet shove'vad ka liiga tihti. Kuidas siis ntx just AKs ja QQ'd mängida kui saan 4beti OOP või IP olles....või kui nad siis 5betshove'vad. Kas mõlemel juhul shove'me või siis callime nende allinni ?


                Villaini statsid.

                20/18/2.9/320 kätt. 3bet 5%( fold to 3bet 57%) ja 4b-range 5%. Sqz 13%.


                Cassava Poker $0.10/$0.20 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1039915
                DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                BB: $12.57
                UTG: $20.91
                MP: $14.58
                CO: $27.50
                BTN: $42.13
                Hero (SB): $20.20

                Pre Flop: ($0.30) Hero is SB with K A
                UTG raises to $0.70, 3 folds, Hero raises to $2.20, 1 fold, UTG raises to $6, 1 fold

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #353
                  Re: Inward NL20 SH

                  Sellised sessioonid ajavad rohkem närvi, kui üks kaks buyinni miinussessid. Oskasin lõpus spewima hakata. Mindset liiga katki veel.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #354
                    Re: Inward NL20 SH

                    -6 1.8k käe peale eile. Maha jahtunud run. Gaylimiit see nl20 pmst. Laudu palju vähem, kui nl10s või nl30s. Fishe tundub vähem. We'll see we'll kas üldse biidin.

                    Comment

                    • emmimees
                      Klubi Liige
                      • Aug 2010
                      • 2719

                      #355
                      Re: Inward NL20 SH

                      Mängi päeval, siis lauad softimad veel imo. Aga jah mõni päev üldse sitad lauad.
                      Miks NL30 siis lisaks ei võta, kui parem tundub? :P
                      Korra olen NL30 mänginud seal, sain paari käega triple upi vaaladelt, aga scared money krt ikka, kuigi roll OLI ca 1300 siis omalajal.

                      Comment

                      • adam_q
                        Vana Tegija
                        • Feb 2009
                        • 1453

                        #356
                        Re: Inward NL20 SH

                        Algselt postitas inward Vaata postitust
                        Meeslits obv. I'm flattered.


                        Hotellis administraator.
                        üks meestuttav oli kunagi ka, rääkis et päris huvitavaid ettepanekuid tehti. Ka meeste poolt. Care to share?

                        Comment

                        • nomerlot
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 2233

                          #357
                          Re: Inward NL20 SH

                          Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                          Mängi päeval, siis lauad softimad veel imo. Aga jah mõni päev üldse sitad lauad.
                          Miks NL30 siis lisaks ei võta, kui parem tundub? :P
                          Korra olen NL30 mänginud seal, sain paari käega triple upi vaaladelt, aga scared money krt ikka, kuigi roll OLI ca 1300 siis omalajal.
                          1300$ roll ja NL30 scared money?
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • emmimees
                            Klubi Liige
                            • Aug 2010
                            • 2719

                            #358
                            Re: Inward NL20 SH

                            Esimest korda, ikka jah. Tglt siis oli roll väiksem vist, lõpus oli 1,3k peale grinditud NL20s kuni tuli pask jooks ja tasapisi kadus 1/3 BRi

                            Aga väga naljaka pildi panid nomerlot :D:D

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #359
                              Re: Inward NL20 SH

                              Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                              Mängi päeval, siis lauad softimad veel imo. Aga jah mõni päev üldse sitad lauad.
                              Miks NL30 siis lisaks ei võta, kui parem tundub? :P
                              Korra olen NL30 mänginud seal, sain paari käega triple upi vaaladelt, aga scared money krt ikka, kuigi roll OLI ca 1300 siis omalajal.
                              Ei viitsi tulega mängida, sai niigi agressiivse br alustatud. Ja multilimiitimine harjumatu ka veel.

                              Algselt postitas adam_q Vaata postitust
                              üks meestuttav oli kunagi ka, rääkis et päris huvitavaid ettepanekuid tehti. Ka meeste poolt. Care to share?
                              Eem, kusjuures jah hiljuti portjeele mingi vene härrasmees palus uurida mees eskortide kohta . Ja lõpuks, kui kolleeg midagi ei leidnud, siis pimedas toas kus alkoholi lademes, küsis lõpuks portjeelt otse välja, et äkki tahab ise temaga klubisse tulla, linna näitama, kätt hoidma jne . Aga sommide küsimused "Onko tyttö , ja paljon maksaa? " on standard.

                              Ekstreemsusi ikka vahel harva tuleb ette. Tuttav kunagi öövahetuses olles , mingi vend hüppas aknast alla surnuks. Üks sõber aasta tagasi pidi juhatama kiirabi tuppa ja pealt vaatama, kuidas klienti 3 korda elustati(jäi elama õnneks). Ise olen leti taga ühe vanema soomlasega maadelnud....ja kunagi mööda hotelli tellinguid väikest vargapoissi taga ajanud. Esimese hetkega rohkem meelde ei tule, crazy värk

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #360
                                Re: Inward NL20 SH

                                Tra, kuidas nende 3betitud potidega mängimisega on. Kui tihti te cbetite seal kui te ei hiti ? Kohati mulle tundub, et ma liiga palju põletan raha seal...

                                Normaalne lag....valus vituoblikas, teenimatu metagamer. Saan aru, et veel 4betib, aga vana callib ka TT ja hitib. Sklansk


                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Obv megahyperdraw ei tule kokku ka.

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Hakkas parem kohe.
                                Last edited by inward; 24.11.10, 21:03.

                                Comment

                                Working...