[NL100-200 HU/ HT] Ristik vallutab heads-uppe

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Mrt1989
    Grinder
    • Mar 2010
    • 999

    #286
    Re: [NL25 FR] Ristik halamas

    1) oleks turnis nuppe lükanud.

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #287
      Re: [NL25 FR] Ristik halamas

      2 käes ei saa flopi callist aru
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • ristik
        Grinder
        • May 2010
        • 903

        #288
        Re: [NL25 FR] Ristik halamas

        Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
        2 käes ei saa flopi callist aru
        fishike betib seal alla poole poti, misjärel panin ta üsna kindlalt kaheksa peale.. arvasin seal oddse olevat kunni või muti hittimisel.

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #289
          Re: [NL25 FR] Ristik halamas

          sul on 6 outi, millest osa ei pruugi sind isegi aidata. fishikesel võib seal olla juba 2 paari. ma seal raiseks või foldiks
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • ristik
            Grinder
            • May 2010
            • 903

            #290
            Re: [NL25 FR] Ristik halamas

            Vastas oli 2 kõige tavapärasemat turisti, kelle kohta olid ka ka väiksemad riidid. Kahe paariga ta seal juba valuebetiks suuremalt.

            Comment

            • nikitheone
              Mr. Puujalg
              • Aug 2009
              • 6446

              #291
              Re: [NL25 FR] Ristik halamas

              sellise info võiksid käe juurde kirjutada, teine kord kergem arvamust avaldada
              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

              Comment

              • ristik
                Grinder
                • May 2010
                • 903

                #292
                Re: [NL25 FR] Ristik halamas

                Jah, tunnistan osaliselt oma süüd, aga eks kõik 83/0 tüüpi vaalad käituvad ühtmoodi

                Comment

                • ristik
                  Grinder
                  • May 2010
                  • 903

                  #293
                  Re: [NL25 FR] Ristik halamas

                  sain ka oma ässad AI lõpuks lootuses et sain lõpuks ometi KK vastu.. siiski püksi ei pidanud veel tegema

                  Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.25 BB (7 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                  UTG ($10.93)
                  Hero (MP1) ($25.90)
                  MP2 ($19.92)
                  CO ($17.50)
                  Button ($25)
                  SB ($24.62)
                  BB ($25.57)

                  Preflop: Hero is MP1 with A, A
                  UTG bets $1.20, Hero raises to $4, 5 folds, UTG raises to $10.93 (All-In), Hero calls $6.93

                  Flop: ($22.46) 4, K, 10 (2 players, 1 all-in)

                  Turn: ($22.46) K (2 players, 1 all-in)

                  River: ($22.46) 10 (2 players, 1 all-in)

                  Total pot: $22.46 | Rake: $1.12

                  Results:
                  UTG had A, A (two pair, Aces and Kings).
                  Hero had A, A (two pair, Aces and Kings).
                  Outcome: UTG won $10.72, Hero won $10.72

                  Comment

                  • WIN
                    FPP Pro
                    • Feb 2010
                    • 275

                    #294
                    Re: [NL25 FR] Ristik halamas

                    Rääkisin sulle täna laudades pikad jutud maha ja karjusin nii mis kole, sa ei pand tähele raaisk :D, anyway ma nüüd NL25 , ja user pole enam isildurrrrball vaid ruutuyheksa ( FTP bannis vana kasutaja sest se oli mu 2. kasutaja , siis hoidsid 10 päeva raha kinni ja panid siis ruutuyheksale )

                    Comment

                    • ristik
                      Grinder
                      • May 2010
                      • 903

                      #295
                      Re: [NL25 FR] Ristik halamas

                      Võis juhtuda jah et ei pannud tähele vähemalt panin su screenname tähele, viimasel ajal olen ülikeskendunud ja ei pane nagu muud eriti tähele, mille võrra on ka tulemused parananud :P Istusid täna isegi mitmes lauas kohe mu paremal käel

                      Comment

                      • WIN
                        FPP Pro
                        • Feb 2010
                        • 275

                        #296
                        Re: [NL25 FR] Ristik halamas

                        yeah, kuidas sul muidu kulgeb praegu?

                        Comment

                        • ristik
                          Grinder
                          • May 2010
                          • 903

                          #297
                          Re: [NL25 FR] Ristik halamas

                          Aga muidu mis seal ikka, vaikselt liigun, jooks on normal. Kuradi hea on ikka mängida nii kui tuleb ikka mõni draw ära ja ei saa enam KK vs 99 tappa koguaeg PF AI. Loodetavasti upswing jätkub, praegu pole vist 5 sessi järjest miinus sessi olnud
                          Last edited by ristik; 01.11.19, 01:44.

                          Comment

                          • WIN
                            FPP Pro
                            • Feb 2010
                            • 275

                            #298
                            Re: [NL25 FR] Ristik halamas

                            Tead sa kes on Siimu_89 NL25 laudades ? siit foorumist keegi?

                            Comment

                            • ristik
                              Grinder
                              • May 2010
                              • 903

                              #299
                              Re: [NL25 FR] Ristik halamas

                              pole aimugi kahjuks

                              Comment

                              • ristik
                                Grinder
                                • May 2010
                                • 903

                                #300
                                Re: [NL25 FR] Ristik halamas

                                Tänane päev kulges niimoodi:



                                Olgem ausad, ma olen selle ära teeninud hommikune sess oli küll väga laastav... 2 ja pool tundi ilusat pokkerit ning siis taas pani tilt ilusad pirukad maha, saates mulle väga rigged setuppe. +50$ sai kiiresti sama palju miinust. Kusjuures vaatasin kõik kaotatud all-inid üle ja jään endale kindlaks, et ma poleks neid teisiti kindlasti mänginud. Nagu juba standardiks saanud siis KK vs AA sain jälle korra, see vist ei puudu enam ühegist sessioonist. Vaatasin et ma pole see kuu suutnud ühtegi korda AA preflopist AI saada . Igatahes õhtune sess oli hoopis midagi muud nagu näha... kusjuures ei ütleks et parimat pokkerit mängisin, ebaõnnestumisi oli vähemalt sama palju. Täna oli see päev kus kõik drawd tahtsid kokku tulla, kahju, et kinni ei tahetud nii palju maksta, muidu oleks mingi gigahiiter. suited connectorid olid eriti ilusad täna. Eriti kahju hakkas ühest reggist kes täpselt mu paremal käel istus ja seda kolmes lauas, stealimise protsent oli tal paarisaja käe peale 69 (buttonilt 89%) ja ei foldinud ta absoluutselt 3bettidele. Algus kinkisin tal väga lolli bluffiga BI blindide võitluses. Aga mis pärast seda juhtuma hakkas oli paras komöödia: iga kord sattus mul seal käsi olema ja enamik võitlusi lões flopil minu kasuks, kui pot oli juba päris kopsakas. Mees oli ikka väga tiltis, aga mul jätkuvalt blindidel käsi jooksis ja vahel tegin seal preflop 3bet shovesi ta vastu, et poisu päris tilti ajada. Ja lõpuks andis mulle vist 3BI ära ja igakord overbet shovesin kohas, kus mina sain draw kokku ja tema hittis kaks paari No ma ei kujuta ette, selle venna asemel ma oleks üks kahest kas hullumajas või haiglas. Lõpp vajus ära sest siis enam nii helge asi ei olnud, standard sitta hakkas juhtuma: JJ vs A6 PF AI, seti vastu tõmmati runner-runner rida. Õnneks olid vastased veidi väiksema stäkiga nii et ole hullu. Nii et viimase sessi kasum: ulmelised 11,5BI ja ühtlasi best day profiti poolest

                                Comment

                                Working...