[NL100-200 HU/ HT] Ristik vallutab heads-uppe

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • WIN
    FPP Pro
    • Feb 2010
    • 275

    #301
    Re: [NL25 FR] Ristik halamas

    vaoooo , tubli töö ristik ! 11,5BI muljet avaldav. EV oli veel kõrgem ?

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #302
      Re: [NL25 FR] Ristik halamas

      Mismoodi 11,5BI? 10BI nl25 on ju 250$ :D

      Comment

      • ristik
        Grinder
        • May 2010
        • 903

        #303
        Re: [NL25 FR] Ristik halamas

        rääkisin viimasest sessist, esimene sess oli täna -50$ ja teine +288$, mis ongi 11,5BI,

        EDIT: Üle EV jooksin, sest pmst kõik käed pidasid hästi ja drawd vist tulid ära 2-3 korda kui sellega AI sain, ühe poole BI suckoudi tegin ka preflop AI QQ vs KK, ülejäänud enamvähem nii nagu peab ma arvan.

        EDIT2: huvitav on veel see et PTR näitab kasumit 232$ ja HEM 238$. Millest selline vahe ?
        Last edited by ristik; 13.09.10, 11:24.

        Comment

        • Cypher0
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 1512

          #304
          Re: [NL25 FR] Ristik halamas

          PTR paneb pidevalt rohkemal või vähemal määral mättasse. Vist ei tracki päris 100% käsi vms.

          Comment

          • ristik
            Grinder
            • May 2010
            • 903

            #305
            Re: [NL25 FR] Ristik halamas

            tegin nüüd ka 220 kätt ja +3BI. Pool rahast tuli tuimalt bluffe maha callides. Running hot, PTR'i hot or not on 100 polegi varem näinud seda kellegi puhul

            Comment

            • ristik
              Grinder
              • May 2010
              • 903

              #306
              Re: [NL25 FR] Ristik halamas

              Mõtlesin et proovin korra HU 50NL (obv halb mõte). Pole kunagi mänginud pmst.. 200 käe peale 88 dollarit kasumit sain. Üldiselt BR on olemas NL50 jaoks. Iseasi kas julgen veel shotti võtta. kindlasti vaatan mõne video veel ja õhtul otsustan. Järsku kellegil on mõningaid soovitusi/näpunäiteid kuidas võimalikult sujuvalt NL25 pealt NL50 minna ?

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #307
                Re: [NL25 FR] Ristik halamas

                tambi allini

                Comment

                • ristik
                  Grinder
                  • May 2010
                  • 903

                  #308
                  Re: [NL25 FR] Ristik halamas

                  Algselt postitas leits Vaata postitust
                  tambi allini
                  Oli see nüüd pisike vihje või lihtsalt level ?

                  Comment

                  • WIN
                    FPP Pro
                    • Feb 2010
                    • 275

                    #309
                    Re: [NL25 FR] Ristik halamas

                    Algselt postitas ristik Vaata postitust
                    Mõtlesin et proovin korra HU 50NL (obv halb mõte). Pole kunagi mänginud pmst.. 200 käe peale 88 dollarit kasumit sain. Üldiselt BR on olemas NL50 jaoks. Iseasi kas julgen veel shotti võtta. kindlasti vaatan mõne video veel ja õhtul otsustan. Järsku kellegil on mõningaid soovitusi/näpunäiteid kuidas võimalikult sujuvalt NL25 pealt NL50 minna ?
                    Endal sama plaan NL25 FR to NL50 HU switchida soon, ja coachi võtta ka kusagilt. GL

                    Comment

                    • ristik
                      Grinder
                      • May 2010
                      • 903

                      #310
                      Re: [NL25 FR] Ristik tahab kaugele jõuda

                      HU oli lihtsalt vahelduseks, mõtlesin rohkem ikka et liiguks NL50 fullringi edasi, kuid tulevikus.. kes teab

                      Comment

                      • WIN
                        FPP Pro
                        • Feb 2010
                        • 275

                        #311
                        Re: [NL25 FR] Ristik tahab kaugele jõuda

                        okei misread by me nagu ikka :)

                        Comment

                        • ristik
                          Grinder
                          • May 2010
                          • 903

                          #312
                          Re: [NL25 FR] Ristik tahab kaugele jõuda

                          egas midagi, 2 video jälle vaadatud ja läheb NL50 shotiks. Wish me good luck

                          Comment

                          • WIN
                            FPP Pro
                            • Feb 2010
                            • 275

                            #313
                            Re: [NL25 FR] Ristik tahab kaugele jõuda

                            GOOD LUCK

                            Comment

                            • Kotkas1000
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 2305

                              #314
                              Re: [NL25 FR] Ristik halamas

                              Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
                              PTR paneb pidevalt rohkemal või vähemal määral mättasse. Vist ei tracki päris 100% käsi vms.
                              Ptr paneb väga suurelt mättasse oma trackimisega. Minul näiteks lifetime profit mingi 6K, tegelik 9,5K. Kõik käed mängitud pokerstarsis.

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #315
                                Re: [NL25 FR] Ristik halamas

                                Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                                Ptr paneb väga suurelt mättasse oma trackimisega. Minul näiteks lifetime profit mingi 6K, tegelik 9,5K. Kõik käed mängitud pokerstarsis.
                                ei ytleks et nii suurelt nüüd kõigil ta paneb ,... polegi mõeldud täppisteaduseks pigem üldpildi saamiseks

                                Comment

                                Working...