Re: [NL10 FR] Ristik grindimas for life
inspireerituna ESTpatricku videost proovisin uut veidi agresiivsemat ja loosemat stiili. +3BI. Päris hea ma arvan, lolli peaga läks 2 suurt bluffi ka metsa, aga seda juhtub kui sellist stiili kasutada. Igatahes statsid 22/19 toitsid küll. Proovin edaspidigi, võibolla hakkab veel meeldima :D eks kunagi kui kõrgema limiidi ukse taha koputan tuleb kõvasti kasuks. Kuu on siiski -1BI, tänu üleeilsele -75$ päevale. Kui kõik plaanipäraselt läheb, siis crushin ka rakebacki rekordi reedeks, praegune rekord 31.37$.
inspireerituna ESTpatricku videost proovisin uut veidi agresiivsemat ja loosemat stiili. +3BI. Päris hea ma arvan, lolli peaga läks 2 suurt bluffi ka metsa, aga seda juhtub kui sellist stiili kasutada. Igatahes statsid 22/19 toitsid küll. Proovin edaspidigi, võibolla hakkab veel meeldima :D eks kunagi kui kõrgema limiidi ukse taha koputan tuleb kõvasti kasuks. Kuu on siiski -1BI, tänu üleeilsele -75$ päevale. Kui kõik plaanipäraselt läheb, siis crushin ka rakebacki rekordi reedeks, praegune rekord 31.37$.
, K
, 8
(high card, King).
Comment