[NL100-200 HU/ HT] Ristik vallutab heads-uppe

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ristik
    Grinder
    • May 2010
    • 903

    #256
    Re: [NL25 FR] Ristik grindimas for life

    Lõpetame

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Sama käe ajal jooksin KK vs AA jälle

    rekord miinus mingi -8BI super ju
    Ei teagi mis saab, ei viitsi mõelda ka pokkerile, muidu tuleb täitsa sitt püksi.
    wp FTP !

    Comment

    • rainer
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 383

      #257
      Re: [NL25 FR] Ristik grindimas for life

      irww, mida pilti.

      suht valusad biidid... hakka või arvama, et FT on rigged koht

      Comment

      • Mrt1989
        Grinder
        • Mar 2010
        • 999

        #258
        Re: [NL25 FR] Ristik grindimas for life

        Kui nii arvata siis iga koht "rigged" :D Küll ta paremaks läheb.

        Comment

        • ristik
          Grinder
          • May 2010
          • 903

          #259
          Re: [NL25 FR] Ristik grindimas for life

          võtsin üle pika aja pokkeri lahti jälle

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          No kurat mai tea... massive
          mängida olen jõudnud 5 minutit ja hakkab tootma jälle

          Comment

          • ristik
            Grinder
            • May 2010
            • 903

            #260
            Re: [NL25 FR] Ristik grindimas for life

            lihtsalt käi p*tsi kui rigged

            Comment

            • Mrt1989
              Grinder
              • Mar 2010
              • 999

              #261
              Re: [NL25 FR] Ristik grindimas for life

              Q4 jaga callitakse shovet isegi NL25 :) is nice

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #262
                Re: [NL25 FR] Ristik grindimas for life

                Arvan et kõik doomswitch trollid vajutasid su screenname nuppu ning sa oled 1a sita runni al

                Comment

                • ristik
                  Grinder
                  • May 2010
                  • 903

                  #263
                  Re: [NL25 FR] Ristik grindimas for life

                  Ma ei arva nüüd, et ma nii julmalt biite saan (kuigi jah, märgatavalt rohkem ja haigemaid kui varem) pigem on asi setuppides, kus mina olen kunnidega alati ässade vastas ja vastupidi mitte kunagi(okei 3 korda, kus kõik korrad ära sumistati). Ja veel set vs overset on nii hulgi olnud ja samuti mitte kordagi vastupidi. Ja kui sa lisaks sellistele biitidele veel suckoute saada, siis polegi ju midagi rohkem tahta. Igatahes poole tunniga sain jälle 3BI-st lahti ja tagasi NL10 sügama... massive mindfuck

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #264
                    Re: [NL25 FR] Ristik grindimas for life

                    Korralikku teksti tuleb siit jälle :D

                    Comment

                    • Ämmapets
                      Jube Noob
                      • Oct 2009
                      • 171

                      #265
                      Re: [NL25 FR] Ristik grindimas for life

                      Irw.. :D Igatahes mul oli ka täna peale kahe oversetiga tappasaamist ja fishide riverisse hittimist selline tunne, nagu su viimasel pildil... Ei meeldinud :D

                      Comment

                      • noname
                        Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                        • Oct 2009
                        • 2366

                        #266
                        Re: [NL25 FR] Ristik grindimas for life

                        Algselt postitas ristik Vaata postitust
                        võtsin üle pika aja pokkeri lahti jälle

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        No kurat mai tea... massive
                        mängida olen jõudnud 5 minutit ja hakkab tootma jälle
                        krt...
                        ma pole päris pikka aega näind sellise käega vendasi PF AI "hullamas"...
                        Be "PROUD"

                        Comment

                        • ristik
                          Grinder
                          • May 2010
                          • 903

                          #267
                          Re: [NL 10-25 FR] Ristik halamas

                          Hei ! Kuidas mängime seda kätt ? Flopil teeme mida ? Edasine plaan ?

                          Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.10 BB (8 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                          CO ($16.28) Tüüpiline turist
                          Hero (Button) ($10)
                          SB ($14.29) 11/11/3.0 9 käe peale
                          BB ($19.68)
                          UTG ($22.57)
                          UTG+1 ($9.55)
                          MP1 ($6.45)
                          MP2 ($9.24)

                          Preflop: Hero is Button with J, K
                          4 folds, CO calls $0.10, Hero bets $0.40, SB calls $0.35, 1 fold, CO calls $0.30

                          Flop: ($1.30) K, 9, 7 (3 players)
                          SB bets $1, CO calls $1, Hero ???

                          Total pot: $3.30

                          Comment

                          • WIN
                            FPP Pro
                            • Feb 2010
                            • 275

                            #268
                            Re: [NL 10-25 FR] Ristik halamas

                            mis su screen name fulltiltis ... ehk jooksen laudades sinuga kokku :)
                            ( mu screen name on isildurrrrball )

                            Comment

                            • ristik
                              Grinder
                              • May 2010
                              • 903

                              #269
                              Re: [NL 10-25 FR] Ristik halamas

                              *** ja olen sind laudades korduvalt näinund
                              Last edited by ristik; 11.06.18, 21:41.

                              Comment

                              • WIN
                                FPP Pro
                                • Feb 2010
                                • 275

                                #270
                                Re: [NL 10-25 FR] Ristik halamas

                                ma alles liikusin NL10, eile :) , esimesed 3k kätt vaid tehtud... gl hakkan laudu valima, a btw kuidas sa selectid seal laudu?

                                Comment

                                Working...