[NL100-200 HU/ HT] Ristik vallutab heads-uppe

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #331
    Re: [NL50 FR] Ristik tahab kaugele jõuda

    Very nice :). 1k kuu piir on ületatud (Y). Ütled ehk, mis fr videosi ja kust sa vaatasid ? CR;DC ?

    Comment

    • lennuk
      FPP Pro
      • Dec 2009
      • 298

      #332
      Re: [NL50 FR] Ristik tahab kaugele jõuda

      mulle meeldib su punane joon
      ja õnne 1k kuu puhul

      Comment

      • ristik
        Grinder
        • May 2010
        • 903

        #333
        Re: [NL50 FR] Ristik tahab kaugele jõuda

        Aitäh teile :) videodest CR omad. Läbi olen vaadanud DamnRingeri,Rask'i ja kõik Verneeri seeriad. Ilmselt see kuu plaanis vähe deebimad videod läbi vaadata, mitte ainult basicut.

        Comment

        • raunsz
          Vana Tegija
          • Jan 2010
          • 1492

          #334
          Re: [NL50 FR] Ristik tahab kaugele jõuda

          Hiiter kuu is nize. Rakeback päris väike. :D GL!

          Comment

          • ristik
            Grinder
            • May 2010
            • 903

            #335
            Re: [NL50 FR] Ristik tahab kaugele jõuda

            irwww, täitsa perses.. kuradi kepp hakkab pihta jälle. türi mis variatsioon no ime kodinaid.. tere oktoober:

            Flopil misclick obv, aga river on põhiline.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Ülejäänud standard sitta ma ei hakka siia panema, muidu mõni oskendab veel kurku omale. Tõesti tore päev.
            Last edited by ristik; 02.10.10, 23:29.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #336
              Re: [NL50 FR] Ristik tahab kaugele jõuda

              miks sa m2ngid amiks sa shortstackid, selle asemel et 50 m2ngida ?

              Comment

              • ristik
                Grinder
                • May 2010
                • 903

                #337
                Re: [NL50 FR] Ristik tahab kaugele jõuda

                too sess oli NL100 shallow stack lauad

                Comment

                • ristik
                  Grinder
                  • May 2010
                  • 903

                  #338
                  Re: [NL50 FR] Ristik tahab kaugele jõuda

                  Tänane lühike sess nägi välja selline:


                  Mis siin ikka öelda, tõmmati ära ja õnneks tegin mingin määral tagasi ka. Standard sess ma ütleks. Proovin veel 5-6 sessi siis otsustan et võibolla lähen ajutiselt üle NL100 shallow stack laudadele, kuigi fishe tundub et vähemaks jäänud. Praegu küll toidab vähemalt :)

                  Comment

                  • ristik
                    Grinder
                    • May 2010
                    • 903

                    #339
                    Re: [NL50 FR] Ristik tahab kaugele jõuda

                    ime kara kuradi full tilt...

                    Comment

                    • ristik
                      Grinder
                      • May 2010
                      • 903

                      #340
                      Re: [NL50 FR] Ristik tahab kaugele jõuda

                      tra kui see on normaalne siis ma olen michael jackson, haige pederastja
                      Last edited by ristik; 06.10.10, 20:27.

                      Comment

                      • ristik
                        Grinder
                        • May 2010
                        • 903

                        #341
                        Re: [NL50 FR] Ristik tahab kaugele jõuda

                        Kas ma olen selle ära teeninud juba 400 käega ??

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        kahjuks pole õppinud sellist urruauku raidumist taluma.. tuleb paus, ilmselt vähemalt nädal aega

                        Comment

                        • ristik
                          Grinder
                          • May 2010
                          • 903

                          #342
                          Re: [NL50 FR] Ristik tahab kaugele jõuda

                          lisaksin juurde, et nagu näha on tegemist idiootidega, nendest kätes pole tilkagi tildimaiku

                          Comment

                          • raunsz
                            Vana Tegija
                            • Jan 2010
                            • 1492

                            #343
                            Re: [NL50 FR] Ristik tahab kaugele jõuda

                            Juhtub, mul ka viimane run paska täis.
                            Tohib küsida, kas oli mingi read, et AJo-ga nii lammutasid ühes käes?

                            Comment

                            • ristik
                              Grinder
                              • May 2010
                              • 903

                              #344
                              Re: [NL50 FR] Ristik tahab kaugele jõuda

                              algne vend oli miski 52/35 vend, 4bet suurus reetis, callija oli 82/10 turist

                              Comment

                              • ristik
                                Grinder
                                • May 2010
                                • 903

                                #345
                                Re: [NL50 FR] Ristik tahab kaugele jõuda

                                väike update minu tegemistest ka siis

                                nagu näha olin pikalt eemal, 2 ja pool nädalat tuli kokku vist. Sünnipäeva kuu.. vaja tähistada ju raskelt :D. Pole lihtsalt konditsioonis olnud et mängida, enamasti lihtsalt üleväsimus, ulme kui vähe viimasel ajal magada saanud. Aga nüüd siis asja juurde: Alustasin see nädal nüüd uuesti, kõigepealt NL100 shallow stack. Kohe oli selge on mindset on roostes, absoluutselt mingit biiditaluvust polnud. Nii setuppe täis et jube kole kohe. Samamoodi oli ka mäng roostes, mida on ilmselgelt näha Non-Showdown joonelt. Jooksin seal enamvähem BE ja seega viskas suhteliselt kopa ette, viimased 3,5k kätt läksin siis NL50, kuna tundsin et vaja volüümi suurendada ja seal rohkem laudu. Selleks ajaks olin tunnetuse juba kätte saanud ja kõige kehvemini ei jooksnud, mida näitab nullis non-showdown joon jällegi. Midagi head ka öelda ei saa kuna setupid jätkusid. Samuti saan kümnete kaupa KK vs AA aga kahe kuu jooksul pole ainsatki korda vastupidi.. beat that :D. Siiski tunnen et oli varem liiga result oriented ja näen ise, et tegutsen päris talutavalt ja kõik liigub ainult paremuse suunas. Kuu sain mänguliselt nulli nüüd, ehk täitub ka kuu eesmärk milleks oli vist paarsada taala plussi saada, pmst peaks see juba täidetud vist olema rakeback arvelt. Mõtlesin vahepeal, et kolin starsi üle, et seal mass grindida NL100 shallowit, aga vanuse tõttu ei hakka hetkel mingit susser-vusserit tegema... kui just iilget vajadust ei teki. Paneme siia graphi ka:

                                Comment

                                Working...