low stakes live cashgame

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nalg
    Õpihimuline Mängur
    • Feb 2010
    • 489

    #181
    Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

    utg limp-raise on tavaliselt väga hea käsi, millega tahetakse lõksu tõmmata, aga too KQ vs vastase AK on standard minu arust, et need kuradi riverid tulevad ikka ära neile. kuigi ma ei saa aru, miks ta riveril callis ainult.

    ma ei tea kas mulle tundub või sul ongi blaind vs blaind mäng nõrk

    Comment

    • onuark
      Pokkerihai
      • Oct 2009
      • 1760

      #182
      Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

      Algselt postitas nalg Vaata postitust
      ma ei tea kas mulle tundub või sul ongi blaind vs blaind mäng nõrk
      Ehk oskad kommenteerida ka seda viimast väidet? 4bet bluffi kavatsen light 3bettorite, kes on samas ka jõhkrad AGROmaanid, vastu kasutama hakata.

      aga blind vs blind? mis näpunäiteid jagada on? Neid käsi ma pole väga palju vist postitanud. IP ma 3betin ikka väga lightilt sb steali.

      Comment

      • onuark
        Pokkerihai
        • Oct 2009
        • 1760

        #183
        Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

        Pärat villaini tugevat turni ja riveri panust oli karta, et ta näitab masti.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        sb 3bet 7%
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • onuark
          Pokkerihai
          • Oct 2009
          • 1760

          #184
          Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

          280 minuti öine sess, -$33
          Mänguga olen üli rahul teises sessis, sellist mängu pean igakord näitama!
          Stars soovis täna, et mul miinust tuleks ja laotas kaardid nii.
          ainult ühe suure poti kaotasin AK vs KT, üljeäänud kaotatud potid olid väiksed, aga väga väga palju neid :(

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Kings no good imo
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          99 no good?
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • onuark
            Pokkerihai
            • Oct 2009
            • 1760

            #185
            Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

            PUUD LÄHEVAD LEHTE JA ELION EI SAA MIDAGI PARATA.
            mõne minutiline sess ja 0.5BI miinust, pärast igat kätt kaob nett ära, tervist.
            Peab live game ootama.

            Comment

            • KristjanRawk
              Klubi Liige
              • Feb 2009
              • 1133

              #186
              Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

              võta puu maha siis, saad talveks küttepuid ka

              Comment

              • Madis Very
                Bännitud
                • Aug 2009
                • 2951

                #187
                Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

                Algselt postitas onuark Vaata postitust
                PUUD LÄHEVAD LEHTE JA ELION EI SAA MIDAGI PARATA.
                mõne minutiline sess ja 0.5BI miinust, pärast igat kätt kaob nett ära, tervist.
                Peab live game ootama.
                welcome to the club ma viimase 24h jooksul tänu STV interneti veiderdustele kaotanud ca 50$ :) aga no worries

                GL !

                Comment

                • onuark
                  Pokkerihai
                  • Oct 2009
                  • 1760

                  #188
                  Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

                  Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
                  võta puu maha siis, saad talveks küttepuid ka
                  ei või võtta, naabri maa :D

                  Comment

                  • KristjanRawk
                    Klubi Liige
                    • Feb 2009
                    • 1133

                    #189
                    Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

                    pohh, öösel salöaja

                    aga sporti välika?

                    Comment

                    • onuark
                      Pokkerihai
                      • Oct 2009
                      • 1760

                      #190
                      Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

                      Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
                      pohh, öösel salöaja

                      aga sporti välika?
                      no can doo, pean sünkari jaoks rahad duublisse tõmbama e. live game hakkab kell 18.00(kõik flipid pean vastu võtma) :D

                      Comment

                      • onuark
                        Pokkerihai
                        • Oct 2009
                        • 1760

                        #191
                        Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

                        Kahjuks sain vähe mängida onlines päeval, kiire sess ja 12 doltsi miinust, äktsionit sai sitaks, tükk aega pole saand nii palju, tore ju :)

                        villain täiesti tundmatu, seega otsustasin pre callida.
                        flopi cbet ka easy call, turnis oli ilmselge, et kui ta on solid player siis peab olema KK+ ( AK ainus asi mida biitime pmst, JJ ja QQ välistaks, TT ka ei 3betiks pre) Aga otsustasin poisile kinni maksta selle, olles väga kindel et näitab mulle KK+
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Oleks võtnud check/call liini oleks kõvasti raha kokku hoidnud.
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Vähemal 66ga 4bet bluff tuli agromaani vastu ilusti välja :)

                        Comment

                        • onuark
                          Pokkerihai
                          • Oct 2009
                          • 1760

                          #192
                          Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

                          ÖÖ session, cashis BE, aga turkas tõmmati üle.
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • onuark
                            Pokkerihai
                            • Oct 2009
                            • 1760

                            #193
                            Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            mastiga villain ei donkbetiks? kaheldav fold
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            bad spot thin value jaoks?
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • k2snakalle
                              Pokkerihai
                              • Dec 2008
                              • 2545

                              #194
                              Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

                              Algselt postitas onuark Vaata postitust
                              Oleks võtnud check/call liini oleks kõvasti raha kokku hoidnud.
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              mis check-call liinist sa siin räägid?
                              Flopist nupud!!! Esiteks võib ta veel foldida, teiseks maksab ta väga väga tihti sulle seal AK, KQ, KJ millest üks on poti ning kui tal ongi mast, siis on meil tohhuijaa outse fullhouse/neliku jaoks.

                              Comment

                              • onuark
                                Pokkerihai
                                • Oct 2009
                                • 1760

                                #195
                                Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

                                WELCOME TO TULLTILT POKER!
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...