Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.
utg limp-raise on tavaliselt väga hea käsi, millega tahetakse lõksu tõmmata, aga too KQ vs vastase AK on standard minu arust, et need kuradi riverid tulevad ikka ära neile. kuigi ma ei saa aru, miks ta riveril callis ainult.
ma ei tea kas mulle tundub või sul ongi blaind vs blaind mäng nõrk
utg limp-raise on tavaliselt väga hea käsi, millega tahetakse lõksu tõmmata, aga too KQ vs vastase AK on standard minu arust, et need kuradi riverid tulevad ikka ära neile. kuigi ma ei saa aru, miks ta riveril callis ainult.
ma ei tea kas mulle tundub või sul ongi blaind vs blaind mäng nõrk
K 
6 
Comment