low stakes live cashgame

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #31
    Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

    Ma ei pane pilti kokku mis hall see on...pässa simpel?

    Comment

    • onuark
      Pokkerihai
      • Oct 2009
      • 1760

      #32
      Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

      Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
      Ma ei pane pilti kokku mis hall see on...pässa simpel?
      TRT vana sisehall ehk siis enam seal ei rulata keegi.

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #33
        Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

        ook.

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #34
          Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

          Wow, päris korralik video. Hästi sõidad/sõitsid igal juhul.
          Kunagi tegelesin ka paar aastat rulatamisega, aga sellist taset ma ei saavutanud :D.

          Comment

          • raunsz
            Vana Tegija
            • Jan 2010
            • 1492

            #35
            Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

            Päris hea tõesti. Lipslide tuleb nagu muuseas välja ja puhtad run'd. Good luck!

            Comment

            • onuark
              Pokkerihai
              • Oct 2009
              • 1760

              #36
              Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

              Algselt postitas inward Vaata postitust
              Wow, päris korralik video. Hästi sõidad/sõitsid igal juhul.
              Kunagi tegelesin ka paar aastat rulatamisega, aga sellist taset ma ei saavutanud :D.
              Tahaks uskuda, et praegu saab ikka parema footy kokku, cheers.

              Sööma ja siis GRINDIMA!!

              Comment

              • onuark
                Pokkerihai
                • Oct 2009
                • 1760

                #37
                Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

                3h sess

                Algus oli küll masendav, insta mingi donk callis mu 4bet AJga ja hittis.
                Pärast kätt ütles: I put u on AK! no well played sel juhul
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                vs reg, flopil oli mul 42% võidu võimalust, läks õnneks seekord.
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                19/17/0.7 maksmaalselt pot pooleks? 80kätt mänginud
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                18/17/1.3 100kätt
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                16/13/2.7/600kätt
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Olin kätt foldimas ja otsustasin HHst venna üles otsida, ta oli MP pealt 3bettinud 99ga ja otsustasin callida. flopi shove ja pf ülepanek räägivad enda eest, aga ma ei mõelnud ÜLDSE selgelt, ainult oli mõttes et pf 99ga 3betis. NEVER EI CALLI! jube
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                vastase kolmas käsi lauas, kuna ta lmpis panin ta seti võimalusele ka, aga turnis välistasin
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #38
                  Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

                  Mitu lauda sa korraga mängid, et 6maxis ~2.5k kätt 3 tunniga lased ?

                  Comment

                  • KristjanRawk
                    Klubi Liige
                    • Feb 2009
                    • 1133

                    #39
                    Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

                    9 pakun

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #40
                      Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

                      Ise lasen 6 ja see on piir kah. Vabalt võiks 5'ga lastagi. Aga noh eks ta ole, kuidas kellegile.

                      Comment

                      • onuark
                        Pokkerihai
                        • Oct 2009
                        • 1760

                        #41
                        Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

                        8-12 lauda

                        Comment

                        • onuark
                          Pokkerihai
                          • Oct 2009
                          • 1760

                          #42
                          Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

                          HAHHAAHAA, 1h sess 8 x NL10 6max.


                          Sessi algul kohe, tundmatu vastase vastu peaks algul rahulikult võtma ja pf callima ainult? Turnil mõtlesin, et kui AK vastu siis ei ole vahet, peab minema bustoks.
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          flopil minraiseb, peaks nagu hero MÕTLEMA PANEMA!
                          Turnis check/raisin ja tuleb ikka kaasa, hero SAA ARU MIS SEE TÄHENDAB!!
                          Panen riveril beti sisse, WHAAT?! mõraseks täiesti läinud, MIDA KURADIT MA MÕTLESIN?! või õigem, miks kurat ma ei mõtlend!
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Flop on päris terav, aga see selleks. PF minraiseb?! no okei.
                          Turnil mõtlen, et tahaks nii väga et tal see AK oleks ja panen riveril ka valuebeti, PANNAKSE OTSA - miks ma callin?! NONONONO, väga väga kehva.
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Vastase kolmas käsi lauas, WP!
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          HEM pani pärast siukest vabalangust ka pange :D jooksis kokku ja pärast postgres ka ei töötand, mõtlesin et õige aeg väike post teha ja restart.

                          Nüüd peab august välja grindima :)

                          Comment

                          • H2O
                            Õpihimuline Mängur
                            • Nov 2008
                            • 362

                            #43
                            Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

                            99 vs QQ LOL :D

                            Aga muidu edu laudades

                            Comment

                            • Madis Very
                              Bännitud
                              • Aug 2009
                              • 2951

                              #44
                              Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

                              SnG maailma ei tule enam üldse tagasi ?

                              Comment

                              • onuark
                                Pokkerihai
                                • Oct 2009
                                • 1760

                                #45
                                Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

                                Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
                                SnG maailma ei tule enam üldse tagasi ?
                                Tahad et tuleksin nii väga? ;D

                                Praegu küll sng isu ei ole.
                                ----

                                Igatahes tänane öö sessioon siis lõpeb -3.5BI.
                                Kaardisurm ja iga suurem kui ka väiksem pot sai kaotatud :D
                                Magama ära, homme on ka päev siiski :)

                                Comment

                                Working...