low stakes live cashgame

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • onuark
    Pokkerihai
    • Oct 2009
    • 1760

    #136
    Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

    Algselt postitas inward Vaata postitust
    Päris närvi võib ajada, kui oled juba korras kõrgemas limiidis mänginud ja liikudes alla ei suuda üles tagasi tõusta....
    Täna siis mitu mitu mitu mitu tundi grindi ja jälle miinust, ikka nukker pornourgas :D
    Mänguga olen praegu rahul, vahepeal tuleb mõni sick hero call küll, aga otherwise i like.

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #137
      Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

      Ma ei saa aru , kas üle 6 laua crazyks ei lähe nagu :D

      Comment

      • onuark
        Pokkerihai
        • Oct 2009
        • 1760

        #138
        Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

        No ei ole võimalik teda sellise käe peale panna, biidin tema range täiega.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        vastas reg, riveris olin täiesti chekimas ja lambist panin AI, miks?! Ei näe millelt valuet saaks võtta ja kätt bluffiks pöörata on ju mõttetu, ikka vinge muuv.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        14/10/3.1 cbet 94 prossu, 600 kätt - ainus loogiline asi millele mõelda sain oligi see ulmeline riveri hitt, mõttetu call? Solid player ei donkaks ju nii õhuga.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        vähemalt ei olnud fullstack eksju
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Turkal sain vähemalt smallstackerile ulme suckouti ;D
        kasu ei olnud, jäin bubblesse as usual.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Nii lihtne on ju riverdada
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        turka lõpp..
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        postitan ühe käe turka strateegianurka ka.

        Comment

        • onuark
          Pokkerihai
          • Oct 2009
          • 1760

          #139
          Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

          Vana käsi NL25 aegadest.
          peaksin rohkem agro olema? ärtud ja read, väga ei saa juuuu.
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          AK ftw.
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          AK again no good.
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • onuark
            Pokkerihai
            • Oct 2009
            • 1760

            #140
            Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

            Algselt postitas inward Vaata postitust
            Ma ei saa aru , kas üle 6 laua crazyks ei lähe nagu :D
            ma lasen enamus aega 9 lauda, aga praegu panen 12 lauda korraga sest tunnen et mäng on hea ja tahaks downswingist välja grindida.

            Comment

            • onuark
              Pokkerihai
              • Oct 2009
              • 1760

              #141
              Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

              ei no esimene käsi on ju hea.
              Poker Stars $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 720921
              The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

              MP: $11.85
              CO: $10.15
              BTN: $10.95
              SB: $7.05
              Hero (BB): $10.00
              UTG: $11.00

              Pre Flop: ($0.15) Hero is BB with K K
              3 folds, BTN raises to $0.30, SB calls $0.25, Hero raises to $1.20, BTN raises to $3.10, SB calls $2.80, Hero raises to $10 all in, BTN raises to $10.95 all in, SB calls $3.95 all in

              Flop: ($27.05) 4 5 Q (3 players - 3 are all in)

              Turn: ($27.05) 9 (3 players - 3 are all in)

              River: ($27.05) 6 (3 players - 3 are all in)

              Final Pot: $27.05
              BTN shows A A (a pair of Aces)
              SB mucks 9 T
              Hero shows K K (a pair of Kings)
              BTN wins $5.60
              BTN wins $20.10
              (Rake: $1.35)

              Comment

              • onuark
                Pokkerihai
                • Oct 2009
                • 1760

                #142
                Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

                Kuidagi väga masendavaks on pokker muutumas.
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • Madis Very
                  Bännitud
                  • Aug 2009
                  • 2951

                  #143
                  Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

                  keep it high

                  Comment

                  • onuark
                    Pokkerihai
                    • Oct 2009
                    • 1760

                    #144
                    Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

                    Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
                    keep it high
                    hitti teeks küll kui sa seda mõtled, aga pole ;D

                    Comment

                    • onuark
                      Pokkerihai
                      • Oct 2009
                      • 1760

                      #145
                      Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

                      kõik FLIPID kaotan
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • onuark
                        Pokkerihai
                        • Oct 2009
                        • 1760

                        #146
                        Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

                        Panen siis VINGED cashi käed ka..
                        flopil, kas sul on set?
                        turnil, eriti fail kaart minu jaoks, sest kiskus ebatõonäolisemaks et ta floppas seti.
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        turn fold?
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        18/15/2.4 2.5k kätt
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        üliagro villain, 3bet 10%, kas 3bet oleks pidanud pigem callima?
                        as played, 4bet/fold on reaalne?
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • g00000se
                          Vana Tegija
                          • Apr 2010
                          • 1047

                          #147
                          Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

                          4bet fold on kahjumlik move. Enivei. Mitu kätt sul tema kohta oli, et 3bet 10% oli?

                          edit: ja btw, AKvAQ ei ole flipp :D

                          Comment

                          • Madis Very
                            Bännitud
                            • Aug 2009
                            • 2951

                            #148
                            Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

                            Lol, obv ta ei mõelnudki et see flip on. Selleks ta kasutaski CAPSI ;D

                            Comment

                            • onuark
                              Pokkerihai
                              • Oct 2009
                              • 1760

                              #149
                              Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

                              tean et 4bet/fold ei ole hea, selle pärast küsisingi kas on REAALNE praegu?
                              jaa... piisavalt oli käsi, muidu ei vaataks 3bet statte

                              Comment

                              • g00000se
                                Vana Tegija
                                • Apr 2010
                                • 1047

                                #150
                                Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

                                Pm oleneb bet sizedest. Ma ei tea kui efektiivsed need min 4betid on...vist mitte väga.

                                Comment

                                Working...