low stakes live cashgame

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • onuark
    Pokkerihai
    • Oct 2009
    • 1760

    #1

    low stakes live cashgame

    Tervist härrad.

    Olen Tartu kutt ja pokkeriga tegelenud tsirka 4 aastat.
    Väga kaua mängisin MTTsi ja sngsi, enamasti 180mane, aga noh ei suuda variatsiooniga võidu joosta. Tundub, et hakkan NL10 fullringi ja 6maxi tootma, sest erinevatel põhjustel on nüüdseks mu BR kõigest $300.


    Starsi kõikide turniiride graph.

    Täna tegin esimese 3h sessiooni starsis, fullring..


    Lisan ka tänased suuremad potid/paar valesti mängitud kätt jne.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Last edited by onuark; 05.03.12, 15:20.
  • Madis Very
    Bännitud
    • Aug 2009
    • 2951

    #2
    Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

    Cool, tegid ka päeviku.

    Edu !!

    Comment

    • onuark
      Pokkerihai
      • Oct 2009
      • 1760

      #3
      Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

      Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
      Cool, tegid ka päeviku.

      Edu !!
      lõpuks pidi ju tegema, kaua sa ikka vastu punnid. ;D

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #4
        Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

        MTT-d jätad täitsa unarusse?
        Täitsa hästi läksid sul need ju
        Edu cash gameis anyway ja loodetavasti saad varsti aru, et MTT-d mõnusamalt emotsioonirohkemad.
        Või loodetavasti hakkad vähemalt NL10 kiiresti beatima haha!

        glgl, ilmselt sul siiski vastupidi ja mtt-d ikka kopa ette visanud ja cash tundub põnevam.

        Comment

        • onuark
          Pokkerihai
          • Oct 2009
          • 1760

          #5
          Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

          Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
          MTT-d jätad täitsa unarusse?
          Täitsa hästi läksid sul need ju
          Edu cash gameis anyway ja loodetavasti saad varsti aru, et MTT-d mõnusamalt emotsioonirohkemad.
          Või loodetavasti hakkad vähemalt NL10 kiiresti beatima haha!

          glgl, ilmselt sul siiski vastupidi ja mtt-d ikka kopa ette visanud ja cash tundub põnevam.
          Starsis pole mul MTT-delt ühtegi korraliku summat kukkunud.
          Täna tegin $4,4 4maxi (1000cap)
          2 level käis ja vastane shoves fullstackiga AQ, mul QQ instacall - riverisse aukurida ja bye bye ;D

          Comment

          • Jennifer
            Pokkerihai
            • Dec 2009
            • 1503

            #6
            Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

            Kas bet sized ei ole kuidagi kummalised turnis ja riveris?

            Comment

            • onuark
              Pokkerihai
              • Oct 2009
              • 1760

              #7
              Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

              Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
              Kas bet sized ei ole kuidagi kummalised turnis ja riveris?
              no kurat, ega mina tea ;D
              ytle sina mulle, mitu % turnis ja riveris oleks mõistlik?

              cheers.

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #8
                Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

                liiga passiivne, limbid liiiga palju.. vpip ja pfri vahe võiks maksimaalselt 2% olla.. 3bet on ka väike

                Comment

                • onuark
                  Pokkerihai
                  • Oct 2009
                  • 1760

                  #9
                  Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

                  Algselt postitas Rage Vaata postitust
                  liiga passiivne, limbid liiiga palju.. vpip ja pfri vahe võiks maksimaalselt 2% olla.. 3bet on ka väike
                  Ma olen väga väga kindel, et see vahe tuleb väikeste pocketite pealt, sest eile limpisin väikeste pocketitega varajasematelt positsioonidelt koguaeg - annab ilmselt vastastele aimu, aga hoiab variatsiooni väiksemana??! - või siis sitta sellega ja panen utglt 33ga fullringis 4xbb? u help me, ette tänades.

                  e: nagu esimeses postist võis välja lugeda... pole ma suurem asi cashi mees varem olnud.
                  Aga miks ma limpisin eile smallpocketpairidega, sest NL10 REGid ma arvan multitablevad nagunii rõvedalt, NL10 fishidel ilmselt pole vahet kas ma limp/callin - võimalik, et see on väga vale arusaam mul. Kõrgemal limiidil või NL10 6max ma obv tõstan iga pocketpairiga 3-4xBB, aga MIDA TEHA 22-TT,(JJ) POCKETITEGA epos fullringis?!

                  again tänan ette juba ära
                  Last edited by onuark; 08.05.10, 11:20.

                  Comment

                  • Jennifer
                    Pokkerihai
                    • Dec 2009
                    • 1503

                    #10
                    Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

                    Algselt postitas onuark Vaata postitust
                    no kurat, ega mina tea ;D
                    ytle sina mulle, mitu % turnis ja riveris oleks mõistlik?

                    cheers.

                    Hetkel tundub, et sa panustad ca 50% potist alati. Minu arust on see natuke liiga vähe, kuna annab vastasele häid oddse sinu vastu drawma.
                    Ise panustaks ma 70-90% ulatuses potist.

                    Comment

                    • HU grinder
                      Vana Tegija
                      • Feb 2010
                      • 1002

                      #11
                      Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

                      Oleneb ju nii paljudest näitajatest - board texture, vastane/vastased, readid, käe tugevus.
                      Ei ütleks, et 50% potist on vähe, on olukordi, kus on täiesti normaalne panna 50% potist. Kui panna avg 70-90% potist, võib minna palju valuet kaotsi.

                      Comment

                      • onuark
                        Pokkerihai
                        • Oct 2009
                        • 1760

                        #12
                        Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

                        3h sess seljataga, kurat päev otsa ilus ilm olnud ja nüüd müristab!!!
                        Sporti vaja tegema minna, pärast panen huvitavamad/epic käed ja tulemused.

                        joupa.

                        Comment

                        • HU grinder
                          Vana Tegija
                          • Feb 2010
                          • 1002

                          #13
                          Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

                          Impossible obv.

                          Comment

                          • yolpa
                            Pokkerihai
                            • Jun 2009
                            • 2669

                            #14
                            Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

                            edu!

                            Comment

                            • raunsz
                              Vana Tegija
                              • Jan 2010
                              • 1492

                              #15
                              Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

                              1 switch tre plz :)

                              Comment

                              Working...