low stakes live cashgame

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • onuark
    Pokkerihai
    • Oct 2009
    • 1760

    #166
    Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

    SHIPPPPPPP ITTTT!!!!!!!
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • onuark
      Pokkerihai
      • Oct 2009
      • 1760

      #167
      Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

      How stupid is that, saad duubli mida kaua ootad ja raiskad insta ära, no millleks ja kellele? :D
      kuradi kana.
      Pani igal paired floipil beti sisse ja ma lasen ennast mõjutada, okei oleks siis võind callida flopi,aga panin otsa ja ta paneb otsa ( oh mis seal ikka pot commited, tra loll tyyp :D )
      Kui ei taha raha siis ei taha.
      Poker Stars Freeroll No Limit Hold'em Tournament - t75/t150 Blinds - 4 players - View hand 725993
      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

      BTN: t1896 M = 8.43
      SB: t4679 M = 20.80
      BB: t3266 M = 14.52
      Hero (CO): t3659 M = 16.26

      Pre Flop: (t225) Hero is CO with 2 2
      Hero raises to t300, BTN calls t300, 2 folds

      Flop: (t825) 6 6 9 (2 players)
      Hero checks, BTN bets t399, Hero raises to t798, BTN raises to t1197, Hero raises to t1596, BTN calls t399 all in

      Turn: (t4017) 8 (2 players - 1 is all in)

      River: (t4017) 8 (2 players - 1 is all in)

      Final Pot: t4017
      BTN shows T T (two pair, Tens and Eights)
      Hero shows 2 2 (two pair, Eights and Sixes)
      BTN wins t4017

      Comment

      • onuark
        Pokkerihai
        • Oct 2009
        • 1760

        #168
        Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

        No ikka väga jube, kuidas saab siuksele ideele tulla üldse, ei mõista.
        Never ei mängi ju kätt nii, like whaat?
        check raise liin??!!! mida kuradit, wtf ja veelkord mida *****?! :D
        Ja oh ma olen commited, wtf mis commited , foldi ära kuradi idoot - siukse sick pasa muuvi teen ja vastane ikka tahab ju sisse saada, 2 korda panin yhe flopil jooksul yberfishi, HAHAHHAA :D mine ***** kui skilled ma olen, paras mulle!!!
        EMOTIONS: mina: oo ta teeb mulle seda mitu korda (teeb ikka mitu korda?,, no 2x ikak tegi turka jooksul siukse flopiga, and so?, ma ei saa midagi parata, nagu sitaks selliseid situatsioone olnud) hahaha kui hull vana ma ikka olen ;D naer 500000000000
        ulme ma ei mõista ennast. FISHHHHHHHHHHHHHHH
        A3 vs 77 oli mu lõpp ka, noh mis parata.
        MA LUBAN ET MA EI TEE ENAM MITTE KUNAGI SELLIST LOLLIUST!
        2 õlut ei saanud mulle nii jõhralt küll mõjuda, take time off ja mõtle või midagi, kuidas saab sellise liini võtta?!!!!

        DONK!

        VAAL!

        noh 195 on ka raha ja aitab seisu julgelt parandada.
        Last edited by onuark; 30.05.10, 22:59.

        Comment

        • onuark
          Pokkerihai
          • Oct 2009
          • 1760

          #169
          Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

          Lõunapaus / goldstar taskus, suht vähe grinditud see kuu, juuni kuu tuleb ULME!
          -1BI praegu, sest ma olen vaal.

          Comment

          • onuark
            Pokkerihai
            • Oct 2009
            • 1760

            #170
            Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

            sport tehtud, panen päeva donkamise käed üles..
            QQ ei pannud teda ilmselgelt, pigem oli karta et tal on see TJ ja läksin masti ostma, tuli 2 pair ja ägisesin ägisesin ning callisin, mis oli stupid kui ma eeldan et tal seal rida on ( villain 2 pairiga seal valuet ei võta ilmselt)
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            24/22/11.0 3bet 20% 3bcbet 75%
            Any advice? Tundub et ma sakin sellistes olukordades.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            90% et smallstackeritel siin KK+, spewy olin päeva alguses, proovin ennast uuesti käsile võtta, hakkan foldima.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            12/10/8.0 200 kätt 3bet 6%, miks ta shoveb? ja kiire call, stupid stupid.
            Ei tohi jagada oma raha nii kergekäeliselt.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Pean villainit tänama, et ta flopis otsa ei kütnud mulle! aitäh.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            e: ca 17 doltsi oleks vist võinud kokku hoida, ligi 2 BI, väga ränk spew.

            Comment

            • raunsz
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1492

              #171
              Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

              2 käsi ma pf foldiks.

              Comment

              • onuark
                Pokkerihai
                • Oct 2009
                • 1760

                #172
                Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

                Comment

                • onuark
                  Pokkerihai
                  • Oct 2009
                  • 1760

                  #173
                  Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

                  Algselt postitas raunsz Vaata postitust
                  2 käsi ma pf foldiks.
                  MIKKSSS??? :O

                  Comment

                  • nalg
                    Õpihimuline Mängur
                    • Feb 2010
                    • 489

                    #174
                    Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

                    teises, kolmandas ja neljandas käes pf foldiks.

                    Comment

                    • Ämmapets
                      Jube Noob
                      • Oct 2009
                      • 171

                      #175
                      Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

                      Nõus, et eelkõneleja(te)ga. Ja kui küsid, et miks, siis vastasid ise juba oma küsimusele käsi tutvustavates jutukestes. Lihtsalt marginaalsete kätega paugutamine viib tavaliselt suure variatsiooni ja gämblemiseni. Raha saab ka lihtsamalt.

                      Comment

                      • ristijeesus
                        Klubi Liige
                        • Oct 2009
                        • 2533

                        #176
                        Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

                        JJ ja QQ ei ole üldjuhul 4-betshove callimise käed. Sa kas oled hästi natuke ees või väga palju taga ja kokku teeb see keskmiselt....mõtle ise :)

                        Comment

                        • onuark
                          Pokkerihai
                          • Oct 2009
                          • 1760

                          #177
                          Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

                          Kamoon kutid, 3. ja 4. käsi oligi näitamaks et mida ***** mul pähe lõi, usually easy fold ;D
                          Nii et need ei ole mingid küsitavad käed, et kas peaks foldima või shovema/callima.
                          See oli puhas raha põletamine, ma lihtsalt panen need käed üles "HÄBIPOSTI" mitte ei kaota neid käsi ära.

                          AGA 2. käe puhul ma tahan küll vaielda vastu, reaalselt vastase 3bet range on 20%!!!
                          sample oli rohkem kui piisav, see 3bet range oli üldse 50% algul, aga siis oli käsi vähem ka.
                          AJs oleks muidugi palju magusam käsi callimiseks, aga AJga in position foldid villaini vastu kelle 3bet range on NII SUUR?

                          Comment

                          • onuark
                            Pokkerihai
                            • Oct 2009
                            • 1760

                            #178
                            Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

                            20/8/1.8 170kätt
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            31/14/4.6 3b 9%
                            Kas ma tõesti pean uskuma hakkama et KÕIK min 3betid on ässad? :D
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            mingid fishi statsid olid. Kas me ei võta valuet?
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            jep jep, nii ta on juu.
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Iga päev ROYAL? 7th kui ma ei eksi.
                            Royaleid saan, aga miinust ka :/
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            sick fish stats again, palun ärge öelge et jälle pre foldivad kõik.
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • onuark
                              Pokkerihai
                              • Oct 2009
                              • 1760

                              #179
                              Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

                              SESS -1BI, oleks BE kui ei nõuaks tõestust ühel käel ;D
                              Uued lauad käima nüüd

                              17/15/1.5 3bet 8% ( BU 3bet oli vapsee 14% vist)
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              mis parata
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              DIAMOND CLUB DIAMOND CLUB DIAMOND CLUB
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              18/13/7.3 3bet sb 22%, bb 17% 200 kätt (AGG freq flop 61%, turn 64%)
                              NEXT TIME I 4BET U!
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              KISENDAB SETI JÄRELE KORRUTASIN 100KORDA JA LÕPUKS NÕUDSIN TÕESTUST, ***** EI OLE VAJA TÕESTUST :D :D :D
                              Luban, et enam ei vaja ühtegi tõestust ja usaldan enda vaistu.
                              JEE read oli paigas vähemalt. ;D
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              19/15/5.0 70kätt
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • onuark
                                Pokkerihai
                                • Oct 2009
                                • 1760

                                #180
                                Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

                                Tõmban pausi peale, täna siis BE, sain buy ini tagasi võideldud.

                                Comment

                                Working...