Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.
JAAAA, ma ise vaatasin ka praegu käsi lisades, et väga vale fold ikka.
Näitasin nõrkust koguaeg ja siis foldisin, lol.
Algselt postitas nikitheone
Vaata postitust
Näitasin nõrkust koguaeg ja siis foldisin, lol.

A 
4
8
Comment