low stakes live cashgame

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • EestiMats
    Grinder
    • Jul 2009
    • 625

    #781
    Re: nl25/50NL grinder's corner.

    Algselt postitas onuark Vaata postitust
    agro
    e: ma varem multitablesin liiga paljudel laudadel, 4 tablet on nuts.
    Lased nüüd siis mingi 28/24 stiili ? Või samamoodi nagu varem ning lihtsalt nüüd saad tänu 4-le lauale rohkem mõelda?

    Comment

    • onuark
      Pokkerihai
      • Oct 2009
      • 1760

      #782
      Re: nl25/50NL grinder's corner.

      kõvasti agromalt kui varem. postflop matters.

      Comment

      • tdx
        Grinder
        • Oct 2008
        • 768

        #783
        Re: nl25/50NL grinder's corner.

        need käed imo kõik suht hästi mängitud, carry on.

        Comment

        • onuark
          Pokkerihai
          • Oct 2009
          • 1760

          #784
          Re: nl25/50NL grinder's corner.

          95minuti sess, millega võib rahule jääda, üks vale read oli.

          flopil mõtlesin, et SET või draw;ägisesin ja callisin ära.
          turnis pani pool poti, hmm äginäginägin, kurat FD lauas, et ta peaks setiga rohkem panema kui pool poti ja otsustasin callida.
          river bulleti peale oleksin pidanud obv foldima.
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          pre oleks pidanud ikka tsut rohkem panema, aga flop imo suht kehv 2 villaini vastu, seega ei cbetind. Turnis poisid tahavad, et ma poti maha võtaks.
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          alles 4bettisin teda samas olukorras ja otsustasin 3beti OP callida, sest TT mängib üsna normaalselt flopil, ühte ülekaarti ei karda päris, kui tuleb 2 ülekaarti, siis juba kehva muidugi.
          kui fa flopi ei cbeti, siis on herol väga kindel olla.
          welcome to valuetown
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • onuark
            Pokkerihai
            • Oct 2009
            • 1760

            #785
            Re: 50NL grinder's corner.

            145minuti sess ja törts kasumit.

            2 kätt sama villaini vastu:
            90K kätt NL100 30bi miinuses ja NL50 85K kätt paar BI miinuses.

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            flippame kui vaja. flop hea, turn kehv, river :(
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            Last edited by onuark; 02.09.10, 15:13.

            Comment

            • onuark
              Pokkerihai
              • Oct 2009
              • 1760

              #786
              Re: 50NL grinder's corner.

              [YOUTUBE]l8RSEdJAzOQ[/YOUTUBE]

              Comment

              • onuark
                Pokkerihai
                • Oct 2009
                • 1760

                #787
                Re: 50NL grinder's corner.

                ligi -3bi sess, oeh sick cooler + ühtegi potti ei võida pmst, ei saagi midagi muud oodata sellisest sessist. mindseti paus ja siis edasi.

                Comment

                • onuark
                  Pokkerihai
                  • Oct 2009
                  • 1760

                  #788
                  Re: 50NL grinder's corner.

                  haha, paus venis nii pikale, et on uus päev käes :D
                  hambad pestud, aga pea on alles nii paks, et pokkerilauda minek atm oleks surm ;D

                  Comment

                  • lennuk
                    FPP Pro
                    • Dec 2009
                    • 298

                    #789
                    Re: 50NL grinder's corner.

                    kas sinuga oleks võimalik paar ühissessi coachingu eesmärgil teha. mulle jubedalt meeldib su postflop arutlused aga endal seal suur auk. võimalik mingi tasustamine ka ehk.

                    Comment

                    • onuark
                      Pokkerihai
                      • Oct 2009
                      • 1760

                      #790
                      Re: 50NL grinder's corner.

                      80 minutit ja miinust sama palju :D
                      balla elu, iga minut andsin 12 krooni kellelegi.

                      5bet ai callisin AKga, vastu oli 99, flopis säras 9. kahjuks jah, flipid olen kaotanud viimases 2 sessis. variance.

                      algul olin ülimalt agro, ilmselt liiga agro.
                      ühes lauas istus sarnane vana kellele meeldis ip kõiki 3betida, teda sai abuseda.
                      aga kahe viimase sessiga olen kaotanud 4.5bi, mis pole muidugi hea, aga mitte ka end of the world.

                      mõtted mõlguvad rummi poole vaikselt, aga eks näis mis õhtu toob.
                      gl everyone.

                      Comment

                      • onuark
                        Pokkerihai
                        • Oct 2009
                        • 1760

                        #791
                        Re: 50NL grinder's corner.

                        Algselt postitas lennuk Vaata postitust
                        kas sinuga oleks võimalik paar ühissessi coachingu eesmärgil teha. mulle jubedalt meeldib su postflop arutlused aga endal seal suur auk. võimalik mingi tasustamine ka ehk.
                        Ma ei ole praegu piisavalt tasemel, et tõsiselt õpetada kedagi.

                        loodetavasti kunagi olen

                        Comment

                        • onuark
                          Pokkerihai
                          • Oct 2009
                          • 1760

                          #792
                          Re: 50NL grinder's corner.

                          MASENDAV! Kolmas sess järjest kaotan flipid :(
                          ehk siis järgmine sess saan lõpuks võidu 50/50 olukorras.
                          tänane flip:
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Sess algas hästi, võtsin seekord rahulikumalt, et poleks LIIGA agro ja kõik laabus, raha voolas õige inimese tasku, kuni tuli see flip, mille ma obv kaotasin.
                          siis jäin veel +2bi peale, aga lõpuks langesin +1bi peale ja otsustasin pausi teha.
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          ahjaa, sess kestis 83 minutit.
                          NB! lauad on kalased.

                          Comment

                          • onuark
                            Pokkerihai
                            • Oct 2009
                            • 1760

                            #793
                            Re: 50NL grinder's corner.

                            lühike 45minutiline sess seljataga, mis jääb ka mu viimaseks sessiks täna. Sess jäi BE.

                            tegin ühe lolli bluffi riveris, millega spewisin ligi pool BI, MIKS BLUFF LOLL OLI?
                            sest et pigem eeldasin vastasel olevat väikest ülepaari 34534 laual(eeldasin et ta callib oma ülepaariga seal) ja ikka shovesin riveris kui oli võimalus c behind. EELDADES ET TA CALLIB SEAL, SIIS BLUFF ON ENAM KUI JABUR. mul oli mõistus kadunud!! ongi parem puhata täna :)
                            aga see eest..
                            VÕITSIN ESIMESE FLIPI!!! AK vs QQ, floppi särav ÄSS ja elu ilus.

                            flopis usual cbet, turnis checkida behind ei taha(4 ärtu oleks ju eriti kehv riveris) otsustasin panna väikese bulleti(et ei oleks liiga kallis callida ta c/R)
                            turnis me talle otsa ei saa panna ilmselgelt, sest meid calliks ilmselt ainult mast.
                            laud paari ei lähe ja ma usun, et enamsti oleme siin taga, kui ei ole, siis wp sir.
                            Ma ei oskagi midagi arvata sellest, et ta riveris ei shovenud(stack $35 alles)
                            Mastiga tahtis kindlalt valuet kätte saada? bluff oleks, siis pigem shoveks imo.
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            ON AEG TARVITADA MÕNUAINEID, MMMMMMM RUMMMMMMM.

                            [YOUTUBE]xcDazi8f6l8[/YOUTUBE]
                            Lauri89 poolt postitatud lugu "lemmiklauludest!

                            GO KANEPI KAIA! 6:2 5:3 serving for the match.
                            Last edited by onuark; 04.09.10, 17:34.

                            Comment

                            • onuark
                              Pokkerihai
                              • Oct 2009
                              • 1760

                              #794
                              Re: 50NL grinder's corner.

                              tervist pohmakas ja laudadesse ei saa ronida, sest ma ei kujuta ette millega ma seal hakkama saaks praegu :D
                              mängustiil oleks KINDLALT +EV täna.

                              kuulan fortune päevikust nooti, kammer400.

                              Comment

                              • onuark
                                Pokkerihai
                                • Oct 2009
                                • 1760

                                #795
                                Re: 50NL grinder's corner.

                                tegin 55m sessi nl25, et vaadata kas suudan selgelt mõelda, SUUDAN :)

                                Comment

                                Working...