low stakes live cashgame

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanRawk
    Klubi Liige
    • Feb 2009
    • 1133

    #61
    Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

    äiksega hea grindida, viimane hem versioon ikka ?
    Last edited by KristjanRawk; 13.05.10, 12:39.

    Comment

    • ESTPatrick
      Olümpsi Mägi Aivar
      • Nov 2008
      • 5572

      #62
      Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

      9-12 pakun

      Comment

      • onuark
        Pokkerihai
        • Oct 2009
        • 1760

        #63
        Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

        Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
        äiksega hea grindida, viimane hem versioon ikka ?
        Epic, 1.11.00 panin update tõmbama just, oli 1.10.06 versio.

        Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
        9-12 pakun
        Mille kohta see käis? :D


        Ei tea kui õige see graafik on, aga +$57 sess oli, nice heater :)


        Kurat ei oskanud foldida küll.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        AKga ei hakkand maailmalõppu minema..17/12/3.2 400 kätt
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Aces no good, nice setmining odds.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        ÜBERSITT RIVER IKKA! :(
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Ainult ennast saan süüdistada, et otsa ei pannud, väga valesti ikka mängisin käe, i know. Riveril ei uskunud et tema pf 3beti handrange kätele kaotan, aga siiski.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        e: Graafik ikka väga vale, sest nagu näha ma tegelt kaotasin $20 potte. Lõppsumma on aga suhteliselt õige :D

        Comment

        • onuark
          Pokkerihai
          • Oct 2009
          • 1760

          #64
          Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

          Öö sessiooni ei tee, sest entertainment valuet peab ka saama! live cashgame 1/1 blindidega kella 8st :)

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #65
            Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

            4bet/fold on AK-ga halb.
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • onuark
              Pokkerihai
              • Oct 2009
              • 1760

              #66
              Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

              Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
              4bet/fold on AK-ga halb.
              Sai live tiir tehtud ja seal kõrgemate limiitide REGidega 6maxist ka omajagu räägitud ja ka sellest käest. Samuti nagu ka sina ütles mulle mu sõber, et ta shoveks antud olukorras.

              Igatahes mänguliselt 75 eeki lives kasumit, aga investeerisin 55 eeki ka mängukaartide ostmiseks, kaubamaja for the win!.

              Comment

              • onuark
                Pokkerihai
                • Oct 2009
                • 1760

                #67
                Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

                Oeh, uus HEMi versio, aga sama jama.
                Üsna kindel, et asi võis tekkida pärast seda kui ma muutsin HEMi seadistusi, et ta arvutit kokku ei jooksutaks. Iga 30 sekundi tagant panin käsi importima, kas tõesti võib HEM osad käed "unustada" importida?

                Suht tüütu sess oli täna, sest mul ei tahetud mitte midagi kinni maksta, täitsa lõpus üks vana otsustas AKga mu KK kinni maksta.
                +1BI tuli ära isegi, võiks öelda, et HEA SEEGI.

                Reede on käes ja see nädalavahetus ma teen küll restardi endale, peeneks!!

                Head nädalalõppu kutid!

                oleks peaaegu unustanud, mõned käed ka..

                river ei ole minu sõber ja meie jutt on tavaline, meie jutus ei ole vaid tõde.
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Kehva turn ju :/
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                YESS, ma sain SETi.
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Flopil: Mine m**** sul on SET juuu, aga ma olen donk.
                Turn: Plää sa panedki turnis sellise beti, et riveril oleks hea viimased kopikad sisse panna.
                River: HAHAHHA tra ma HITIN NAGU LOOOM!
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Maksan kõik kinni, mis vaja!
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Ah, et said riveril rea jah, mul on savi ja ma maksan kinni. TRA MIS MUL VIGA ON?!!!
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • onuark
                  Pokkerihai
                  • Oct 2009
                  • 1760

                  #68
                  Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

                  no oi kurja, suht korralik "resa" sai eile ära tehtud endale.

                  Ilmselgelt ei kannata veel grindida, ehk õhtul?
                  Peab pokerstarsi päevitusest lahti saama ja randa minema vollet tegema :)

                  have a nice day sharks.

                  Comment

                  • onuark
                    Pokkerihai
                    • Oct 2009
                    • 1760

                    #69
                    Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

                    mmmmm rannamõnud on ikka ilus asi, sai supeldud ka emajões. KAIFFFFFFFFFFF!

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #70
                      Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

                      Algselt postitas onuark Vaata postitust
                      Oeh, uus HEMi versio, aga sama jama.
                      Üsna kindel, et asi võis tekkida pärast seda kui ma muutsin HEMi seadistusi, et ta arvutit kokku ei jooksutaks. Iga 30 sekundi tagant panin käsi importima, kas tõesti võib HEM osad käed "unustada" importida?

                      Suht tüütu sess oli täna, sest mul ei tahetud mitte midagi kinni maksta, täitsa lõpus üks vana otsustas AKga mu KK kinni maksta.
                      +1BI tuli ära isegi, võiks öelda, et HEA SEEGI.

                      Reede on käes ja see nädalavahetus ma teen küll restardi endale, peeneks!!

                      Head nädalalõppu kutid!

                      oleks peaaegu unustanud, mõned käed ka..

                      river ei ole minu sõber ja meie jutt on tavaline, meie jutus ei ole vaid tõde.
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Kehva turn ju :/
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      YESS, ma sain SETi.
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Flopil: Mine m**** sul on SET juuu, aga ma olen donk.
                      Turn: Plää sa panedki turnis sellise beti, et riveril oleks hea viimased kopikad sisse panna.
                      River: HAHAHHA tra ma HITIN NAGU LOOOM!
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Maksan kõik kinni, mis vaja!
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Ah, et said riveril rea jah, mul on savi ja ma maksan kinni. TRA MIS MUL VIGA ON?!!!
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                      Väga huvitavad käed.
                      Minu mõtted:

                      1. käsi: ship/fold pre. olenevalt vastasest. Callimine ei tohiks juba hea olla seetõttu, et kui vastane on piisavalt loose, et ära callida nõrgema pocketiga või Ax-ga, siis mingid flopid tapavad postflop actioni.
                      Kui tuleb näiteks Kxx flop maksad sa ta käe niikuinii kinni.
                      Kui tuleb madal flop, siis lähevad samamoodi rahad enivei sisse ja foldima sa ei hakka. Ehk siis ainus mis sa võid calliga preflop saada on actioni surm juhul kui sa oled ees oma JJ-ga imo.


                      2. käsi:

                      Ei tunne vastast, aga A6o on meeletult kehv käsi mida mängida OOP. Fold preflop. Reraise preflop on mõistetav, call on kehv.

                      3. käsi:

                      Blind v blind tõsta pocketiga alati!
                      flopil meeldiks check-raise rohkem. as played..setup.

                      4. käsi:

                      Teeks suurema cbeti...umbes $1 kahe vastase vastu. Reraise peale shoveks..Kui vastane on ikka tõsine nit peab juba flopil kaaluma foldi.
                      tundmatu vastu ei foldiks enivei ja nice hit riveril:)


                      5. käsi:

                      Millest tuleneb tugevate kätega preflop raise $0.4 ja 89o-ga $0.3?
                      turnil check back for pot control ja riveril call.

                      6. käsi:

                      Oleks seda kätt ilmselt samamoodi mänginud.



                      Kindlasti pole see absoluutne tõde ja loodetavasti 6-max regid parandavad mind...lihtsalt minu esimesed mõtted.

                      Comment

                      • onuark
                        Pokkerihai
                        • Oct 2009
                        • 1760

                        #71
                        Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

                        jou Kris,
                        Mu mõtted hilisemal käe vaatlusel:
                        1. üsna tundmatu vastane oli, selles mõttes on pre call ja halb kui ma ülepaarina enivei shovega kaasa lähen ( kui arvan et olen pre ees, siis peaks sisse ju lükkama mitte callima)

                        2. Käsi on IP, ta on sb ja ma olen BB, teised on foldinud.

                        3. jamh

                        4. ta oli korralike stattidega mängija, NITISEM, ma olin kana ja luckisin ära, sest ma olin täiesti kindel et vastas SET aga ei foldinud, täielik LOLLIUS ühesõnaga.

                        5. CO ja BU ja SB, kui minuni on folditud, tõstan ma 3xBB ja muidu 4xBB. Ei olene kaartidest, mis mu käes on.
                        Turnil ma armusin oma tõmmetesse ära ja ajasin poti lõhki, ilmselt oleks targem ja pot väiksem ikka hoida.

                        6. Kahjuks ei mäleta ta statte, mu arust oli ta alles lauda tulnud.
                        Usually shove on ränk tugevus ikka, et max value saada - mul on halb komme, et sellistes situatsioonides võtan INSTA otsused vastu, kuigi võiks natukeseks aja maha võtta ja siis otsustada.

                        Comment

                        • Blackbirds
                          FPP Pro
                          • May 2010
                          • 206

                          #72
                          Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

                          33 on üli pasalt mängitud minu arust.
                          Pre raise raudselt. Flopis kui leadid, siis wtf sizing too on. Check-raise on best play by far.
                          a6o ma 3betiks(as a bluff). Ei calliks pre peaaegu kunagi.

                          Comment

                          • onuark
                            Pokkerihai
                            • Oct 2009
                            • 1760

                            #73
                            Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

                            Algselt postitas Blackbirds Vaata postitust
                            33 on üli pasalt mängitud minu arust.
                            Pre raise raudselt. Flopis kui leadid, siis wtf sizing too on. Check-raise on best play by far.
                            a6o ma 3betiks(as a bluff). Ei calliks pre peaaegu kunagi.
                            võtan nõu kuulda :)
                            Mul BB vs SB aeg ajalt 3betin taoliste käega, KJo jne, aga enamus aega callin SB raise - ilmselt peaks rohkem otsa hakkama panema
                            e: meil siiski positsiooni eelis

                            Comment

                            • onuark
                              Pokkerihai
                              • Oct 2009
                              • 1760

                              #74
                              Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

                              VÄGA RÄNK SESS OLI PRAEGU!!
                              Mängisin 3.5h ja lõpptulemus on +2.5BI
                              Liiga palju coolereid ja badbiite sain, ikka LIIGA PALJU!
                              Hittisin sessi algul SETe looma kombel, aga igakord pidin riveriks käest loobuma :/
                              Ehk siis kuldse kasumi asemel tootsid need käed mulle miinust.
                              Uus rekord ka siis ühes lauas..


                              23/19/1.2 100 kätt 3bet 6% AK no good.
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              KK vs AA, WIN!
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                              44/39/2.8 40kätt Cb 88, ta 3bet oli miski 13% või peale.
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              AA vs AK, fuckfest.
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              26/18/1.7 180kätt, Tahtis mult kõike võtta raibe.
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Mulle meeldib set-e foldida.
                              22/19/4.0 40kätt
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Täna tuli igal hiinlasel see mast ära, ever ei pane enam 2.5x raise.
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              KK vs AK, no ikka sitturisse :)
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              32/21/3.7 200kätt
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              check/call next time
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Tänase päeva päästja on zabor.1300, AAASTA VAAAAAAL!!!
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              ZAAABORG VAAAAAAL
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              66666666666666666666666666666666666666
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Peerukoti teine käsi lauas :)
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Sitaks sicko day.

                              Comment

                              • nikitheone
                                Mr. Puujalg
                                • Aug 2009
                                • 6446

                                #75
                                Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

                                ˇwtf see 66'te käsi? mängisid niimoodi ja foldisid seti?
                                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                                Comment

                                Working...