LÄBI!/KristjanLaasi NL50 HU stake päevik

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Char
    Pokkerihai
    • Sep 2009
    • 1848

    #46
    Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

    pane graaf, kus ev joon ka kõrval, oleks huvitav näha

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #47
      Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

      Kas sa tarvitad narkootikume või mingeid ravimeid nagu nt. Adderalli? (tõsine küsimus)

      Comment

      • timukasr
        Vana Tegija
        • Nov 2008
        • 1099

        #48
        Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

        Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
        Üks tüüp tegi ulme komplimendi just:
        "I don't think i can beat you in the long run, so im gonna hit n run, sorry charlie"

        Ja siis ma tundsin, et olen kunn.

        Kohe varsti postitan graphi ka. $100 veel grindida, et ilusti rakeback pro statuses olla uuesti.

        Kahju muidugi, et nii suur protsent kätest pidi raisku minema, aga mis seal ikka.

        (Btw mis on online mängimise maailmarekord, sest ma alustasin seda sessi eile hommikul kell 09.00, kell on praegu 07.50) Oh yeah, ma olen unustanud kogu see aeg süüa ja suitsu ka teha, kõht ilgelt koriseb, peaks sööma vahepeal, saaks vähe energiat juurde.

        tegelt poh, mulle aitab tänaseks, esimest korda tunnen väsimust. (rakeback prod steikisete kallid härrad:S, samas, oleks see kaar vastupidises suunas läinud oleks kordades nukram praegu, küll peale korralikku und tuleb järgmised 8k kätt ka profitit:D)


        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Uploaded with ImageShack.us
        lol @ 20h session, keep it up

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #49
          Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

          Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
          postitan 5 suuremat kaotatud ja võidetud kätt in 5min.

          Saage aru, et peale 5h mängu -900 peal olles oleks mul päris kohatu lõpetada olnud, sellest ka soov edasi mängida, pluss viimased tunnid oli väga kerge action, mis oleks olnud raha põletamine lõpetada.

          Selles suhtes ärge muretsege, ma lõpetan mängimise kohe, kui tunnen, et ei ole võimeline +EV-lt mängima, seda tunnet ei tekkinud mul kordagi enne viimast 15 minutit, sellised sessioonid ei ole minu jaoks väga kurnavad kui neid ei toimu mitu päeva järjest, üheks päevaks on swaggerit küll, edaspidi võite näha palju lühemaid sessioone.
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Volüüm muidugi sick - GL!

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #50
            Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

            Kaotatud:
            1. ja minu lemmik.
            Polegi midagi analüüsida selle käe kohta, käsi mängis end ise.
            Vastane üliagressive (enamasti tegi oma movei turnil, kui tal käsi oli, seega ma riveril natuke imestasin, aga foldima ei hakanud anyway kuna flushi peale teda ei pannud 100% (oleks oma liigutuse juba flopil/turnil kindlalt ära teinud) ja vägagi võimeline riveril kätt bluffiks muutma.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            2.
            Villain oli paar buy-ini miinuses ja kergelt tiltis ja hakkas juba agressive/calling station liini mängima.
            Ma ei tea mis teie all-in liinist arvate?

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            3.
            Läksin valuet võtma.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            4.
            Ebaõnnestunud bluff
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            5.
            Vastane 2 BI miinuses, imo. võis shippida lightima rangega.
            maybe oleks pidanud foldima. Mitte midagi jubedat.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



            VÕIDETUD KÄED:

            1.
            Standard luur, sellise mängija vastu töötab (ei oskagi öelda konkreetselt millise, antud hetkel ju siis tunentasin, et pean nii)
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            2.
            Ikka räigelt madistasime selle tüübiga, iga käsi pmst 4-bet.
            Pushima olesks pidanud ta vastu pre, donk olen. äärmisel juhul foldima.

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



            3.
            Sama tüüp mis eelmine käsi.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            4.
            Preflop ja tõmmetega gambler, easy push.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



            5.
            setup
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




            graph kõigega (pean allin EV kallal vaeva nägema.)
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            Last edited by KristjanLaas; 28.04.10, 15:20.

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #51
              Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
              Kas sa tarvitad narkootikume või mingeid ravimeid nagu nt. Adderalli? (tõsine küsimus)
              *olen rootsis resideerunud*
              sõrmuste isandad meeldivad ka.
              aga ei kasuta ei narkootikume ega ühtegi ravimit. ilmselt peaks tegelt. rahusteid.
              Last edited by KristjanLaas; 28.04.10, 15:22.

              Comment

              • Mrt1989
                Grinder
                • Mar 2010
                • 999

                #52
                Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                Nädalasees grind ja nv rumm :D

                Comment

                • Kris
                  Grinder
                  • Mar 2009
                  • 860

                  #53
                  Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                  Kahtlased megaoverpotsize allinnid imo.. Tõmbavad graphi jube swingiseks

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #54
                    Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                    Algselt postitas Kris Vaata postitust
                    Kahtlased megaoverpotsize allinnid imo.. Tõmbavad graphi jube swingiseks
                    IPLAY4ROLLZ

                    e. maybe pean töötama selle kallal tõesti.

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #55
                      Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                      Adderall´i (amphetamine ja dextroamphetamine) kasutatakse narkolepsia ja attention deficit hyperactivity disorder (ADHD) raviks. Infoleht sisaldab Adderall´i kõrvaltoimeid, koostoimeid ja näidustusi.

                      Comment

                      • kuco
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1910

                        #56
                        Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                        Vähemtõsiste Adderall´i kõrvaltoimete hulka võivad kuuluda:

                        peavalu või pearinglus;
                        unehäired ( unetus );
                        suukuivus või ebameeldiv maitse suus;
                        kõhulahtisus, kõhukinnisus;
                        isupuudus, kaalulangus; või
                        libiido langus, impotentsus või raskused orgasmi saamisel.
                        Do not want!

                        Comment

                        • Jennifer
                          Pokkerihai
                          • Dec 2009
                          • 1503

                          #57
                          Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                          Kohati tunduvad su käigud küll väga kahtlased.

                          Comment

                          • KristjanLaas
                            Pokkeritark
                            • Oct 2009
                            • 6450

                            #58
                            Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                            Kiire 72min sess ka siis ühe vastase vastu, lõpus 2 tabledes ja profitit $81
                            Oleksin pidanud rohkem saama, väga kerge vastane oli, alguses läks mingi 20min, et temale pihta saada ja selle peale läks üleliia palju, ca. $100, edasi oli juba easy. Kahjuks istus eemale lõpuks.
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            küsimus: kas HEM graafikut saab päevade lõikes ka kuidagi vaadata?
                            seal nagu ondays, aga siis lööb ikka pooltki mitte nii laheda graphi ette.
                            ty.
                            Last edited by KristjanLaas; 28.04.10, 16:52.

                            Comment

                            • lenC
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 6440

                              #59
                              Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                              vajuta üleval serval "today" või "this month" (mis iganes sinu ajastamp seal on) peale, seal saad ise valida ajavahemikke etc. Kui midagi muud mõtled, siis ei oska aidata.

                              Comment

                              • HU grinder
                                Vana Tegija
                                • Feb 2010
                                • 1002

                                #60
                                Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                                Vasakul ääres on "days" ja see annabki päevade lõikes, see ei peagi lahe tulema.

                                Comment

                                Working...