LÄBI!/KristjanLaasi NL50 HU stake päevik

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mkva
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 1972

    #31
    Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

    a kuidas lood on siis?

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #32
      Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

      Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
      On sellel siis nii väga vahet, kus toas ta mängib?

      E:Kui oled valmis teda stakema FTP-s, siis starsis poleks? Mulle lihtsalt tundub, et te ei talu ebaõnnestumist.
      Aitäh, ma küll kirjutasin jah, et mängin starsis ja eriti vahet ei ole, soft mulle parem ja värki.

      Sorri veelkord, et pole aega kirjutada olnud, olen päris sees olnud mängus ja kõvasti vaevelnud, varsti postitan graafikud ka.

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #33
        Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

        Algselt postitas mkva Vaata postitust
        a kuidas lood on siis?
        olen 8BI tagasi grindinud.

        Comment

        • Jennifer
          Pokkerihai
          • Dec 2009
          • 1503

          #34
          Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

          Pics or did not happen :D

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #35
            Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

            edu härra laas :D

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #36
              Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

              [YOUTUBE]NG2zyeVRcbs[/YOUTUBE]
              Last edited by lenC; 28.04.10, 01:51. Põhjus: parandasin su postituse

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #37
                Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                Üks tüüp tegi ulme komplimendi just:
                "I don't think i can beat you in the long run, so im gonna hit n run, sorry charlie"

                Ja siis ma tundsin, et olen kunn.

                Kohe varsti postitan graphi ka. $100 veel grindida, et ilusti rakeback pro statuses olla uuesti.

                Kahju muidugi, et nii suur protsent kätest pidi raisku minema, aga mis seal ikka.

                (Btw mis on online mängimise maailmarekord, sest ma alustasin seda sessi eile hommikul kell 09.00, kell on praegu 07.50) Oh yeah, ma olen unustanud kogu see aeg süüa ja suitsu ka teha, kõht ilgelt koriseb, peaks sööma vahepeal, saaks vähe energiat juurde.

                tegelt poh, mulle aitab tänaseks, esimest korda tunnen väsimust. (rakeback prod steikisete kallid härrad:S, samas, oleks see kaar vastupidises suunas läinud oleks kordades nukram praegu, küll peale korralikku und tuleb järgmised 8k kätt ka profitit:D)




                Uploaded with ImageShack.us
                Last edited by KristjanLaas; 28.04.10, 05:54.

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #38
                  Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                  nice dude! kep it up good work!

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #39
                    Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                    Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                    Flipmachine ja lenC, olete kindlad, et kõik 14 stakejat olid sellest teadlikud ? Muudatus tingimustes oleks pidanud kajastuma esialgses postituses ehk igal stake andjal on täielik õigus oma raha 100% ulatuses tagasi nõuda, kui ta pole saatnud KristjanLaas´ile PM´i uute tingimustega nõustumise koha. Lisaks pole KristjanLaas´il olnud mingit õigust alustada mängimist uues keskkonnas, kui tal puudus kasvõi ühe stake andja nõusolek. Antud tingimuste täitmisel on aga kõik täielikult OK.
                    Hea mees oled sa küll, naerma ajad lausa.
                    Kui kedagi oleks kottinud oleks ta/saab ta minuga neid asju rääkida ja kooskõlastada. Olen (enamasti) mõistlik inimene ja midagi oleks kokku ikka leppinud.
                    Lambist spekuleerima ja intriige kütma hakata on tobe!

                    Comment

                    • Provoker
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 3067

                      #40
                      Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                      Krt ma lootsin, et näen siin enamvähem kuu pikkust challenget aga tundub, et paari päevaga on asi läbi. Siinkohal tahaks juhtida tähelepanu sinu pakutud teisele punktile *Mängida puhanuna.

                      (Btw mis on online mängimise maailmarekord, sest ma alustasin seda sessi eile hommikul kell 09.00, kell on praegu 07.50) Oh yeah, ma olen unustanud kogu see aeg süüa ja suitsu ka teha, kõht ilgelt koriseb, peaks sööma vahepeal, saaks vähe energiat juurde.

                      Kui sa nii veel jätkad tekib küll inimestel õigus hakata sult raha tagasi nõudma ning nemad freerollivad sinu kulul.

                      Ja lõpetuseks soovin edu omalt poolt.

                      Comment

                      • Kodu
                        Klubi Liige
                        • Dec 2008
                        • 311

                        #41
                        Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                        Ei tea kas ma olen nats nõrganärviga aga diilis on:

                        *Mina pakun stakejale korralikku bumhuntimist ja täielikku motiveeritust teenima võimalikult suurt kasumit.
                        *Mängida puhanuna.
                        *Samuti analüüsi ja pidevat koostöövalmidust stakejaga.

                        20h sessid ei viita kuidagi puhkanud olekule. Teiseks pole meil nii kiire , et diil peaks saama reedeks läbi,aega on veel 29 päeva. Võtta nüüd suts hoogu maha,parem väiksemad sessid koos analüüsiga, kui et põrutad diiliga homme hommikuks lõpuni.

                        Edu!!!

                        Comment

                        • antnx
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3102

                          #42
                          Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                          *Mina pakun stakejale korralikku bumhuntimist ja täielikku motiveeritust teenima võimalikult suurt kasumit.
                          *Mängida puhanuna.
                          *Samuti analüüsi ja pidevat koostöövalmidust stakejaga.


                          Tahaks kõiki suuremaid kaotatud hande koos tulemustega. Endalgi huvitavam arutada ja ehk õpin HU-st midagi.

                          Ning Puhanuna mängida.

                          Comment

                          • Dogers
                            Pokkerihai
                            • Dec 2008
                            • 2500

                            #43
                            Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                            suuremaid võidetud potte ka huvitav

                            Comment

                            • IamAllin
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 1653

                              #44
                              Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                              lool kahju jah, jõudsin alles täna tagasi arvutisse : /
                              Aga palju edu su ettevõtmisele :)

                              Comment

                              • KristjanLaas
                                Pokkeritark
                                • Oct 2009
                                • 6450

                                #45
                                Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                                postitan 5 suuremat kaotatud ja võidetud kätt in 5min.

                                Saage aru, et peale 5h mängu -900 peal olles oleks mul päris kohatu lõpetada olnud, sellest ka soov edasi mängida, pluss viimased tunnid oli väga kerge action, mis oleks olnud raha põletamine lõpetada.

                                Selles suhtes ärge muretsege, ma lõpetan mängimise kohe, kui tunnen, et ei ole võimeline +EV-lt mängima, seda tunnet ei tekkinud mul kordagi enne viimast 15 minutit, sellised sessioonid ei ole minu jaoks väga kurnavad kui neid ei toimu mitu päeva järjest, üheks päevaks on swaggerit küll, edaspidi võite näha palju lühemaid sessioone.

                                Comment

                                Working...