LÄBI!/KristjanLaasi NL50 HU stake päevik

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #196
    Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

    Okei midagi väga weirdi on praegu, ses suhtes kaotasin 1 BI ja HEM seda üles ei märgi, hand historys ka kätt ei ole ja graph püsib muutumatu, vaatasin BR ka ja see on ligi 200dol väiksem kui graph näitab plussi.
    Ei hakak midagi jamama, aga püüan sellises asjas selgusele jõuda, sest see tundub imelik.

    (ärge võtke valesti seda, kui ma mingit selgust ei leia, siis ma selle asja ka jätan, aga kahtlane on küll selline asi.)

    isegi seda opponenti pole hemis olemas, auto import ja värgid on peal.
    Last edited by KristjanLaas; 01.05.10, 15:05.

    Comment

    • Kotkas1000
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 2305

      #197
      Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

      kle see jutt ei müü kohe kuidagi :)

      Comment

      • HU grinder
        Vana Tegija
        • Feb 2010
        • 1002

        #198
        Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

        Vaata, kas HHdes on. (Pokerstarsi kaustas)

        Comment

        • KristjanLaas
          Pokkeritark
          • Oct 2009
          • 6450

          #199
          Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

          wtf kas ma ajan segast praegu, pokertrasi HH kaust ka tühi.
          väga imelik olukord.
          ja ma ei püüagi müüa seda kellegile, see on mulle veel imelikum.

          samas am olen arvuti kasutamises täielik doonor ja ilmselt on midagi väga lihtsat:D

          Comment

          • variatsioon
            Pokkeritark
            • Nov 2008
            • 5849

            #200
            Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

            in be4 SCAMMER

            Comment

            • farik666
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 834

              #201
              Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

              kui laua enne käe lõppu kinni paned siis ei salvesta

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #202
                Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                lahedad olete ikka küll:D
                ainus kes sellest kahju saaks oleks mina ju.
                kaua muidu HH saadab meilile, üritasin saata mingi 10min tagasi, aga ei ole saatnud, keegi prooviks ka, vaataks kaua tuleb?

                Comment

                • KristjanLaas
                  Pokkeritark
                  • Oct 2009
                  • 6450

                  #203
                  Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                  Algselt postitas farik666 Vaata postitust
                  kui laua enne käe lõppu kinni paned siis ei salvesta
                  ongi nii?
                  sest seda ma olen paaril korral teinud küll kui olen biidi saanud või tiltis olnud... ja tegin ka seekord...

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #204
                    Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                    kas supporti mailides ei saa HHsi küsida?
                    ikkagi PS ju :)

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #205
                      Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                      Muuseas ma ei tea kui palju see ütleb, aga mingi tõestus on ka see, praegu vaatasin, et PTR näitab ka diili profitiks $1735, mis oleks about right ilmselt praegu..
                      seriously, ma ei ürita endale lisa mingi 70 dollarit siit scammida, lihtsalt midagi on avlesti ja ma tahan selgusele jõuda asjas.

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #206
                        Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                        Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                        Okei midagi väga weirdi on praegu, ses suhtes kaotasin 1 BI ja HEM seda üles ei märgi, hand historys ka kätt ei ole ja graph püsib muutumatu, vaatasin BR ka ja see on ligi 200dol väiksem kui graph näitab plussi.
                        Kas sa peale viimase graphi ülespanekut mängisid ka veel ? Nimelt PTR´iga peaks ajavahe olema 7h ja sealsetel andmetel oles 14.53 seisuga +1624$, mis on 212$ vahe graphiga.

                        Edit:andmed uuenesid vahepeal.

                        Comment

                        • KristjanLaas
                          Pokkeritark
                          • Oct 2009
                          • 6450

                          #207
                          Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                          Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                          Kas sa peale viimase graphi ülespanekut mängisid ka veel ? Nimelt PTR´iga peaks ajavahe olema 7h ja sealsetel andmetel oles 14.53 seisuga +1624$, mis on 212$ vahe graphiga.
                          jah mängisin 27 kätt, selle aja jooksul sain 1 double upi ja kaotasin 1 double upi viimane käsi, hem on salvestanud kõik käed peale selle viimase kaotuse.

                          edit: vale meiliga olin sees, vaatan HH õige meili pealt.

                          Comment

                          • antnx
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3102

                            #208
                            Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                            Mina ei tea ulme. Ses mõttes, et ma mängin fucking 80k käsi ja saan vaevalt sellise summa nl100 kokku. Tüüp mängib nl50 ja 15k käega on 2k peaaegu koos. Ma suckin.

                            Comment

                            • mislinn
                              Pokkerihai
                              • Apr 2009
                              • 1734

                              #209
                              Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                              kusjuures mul ka PT3 jätab vahepeal mingid käed importimata

                              Comment

                              • KristjanLaas
                                Pokkeritark
                                • Oct 2009
                                • 6450

                                #210
                                Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                                igastahes sain starsist HH kätte ja seal on see olemas.
                                ilmselt ongi asi selels, et laua kinni panin varem ja eelmisi kordi poel mõtet enam üles otsida, see las jääb, aga selle viimase üritan ikka hemi saada kudiagi.

                                nonii olemas, hüva steikija Uniquest aitas mind läbi kogu protseduuri, et ikka vähem kasumit saada haha.
                                Aitäh ja sorri paanika eest! edaspidi laudu varem kinni ei pane lol.

                                küsimuseks olnud käsi ka siis, väike ajalugu selle mängijaga eilsest.
                                kutt mängib siis olematuid käsi väga tugevalt ja tugevate kätega slowplayb, tema käsi seekord tõsiselt üllatas mind, bad move, oelks võinud kõvasti paremat spotti oodata ta vastu, mis seal ikka, panin kinni ka laua selle peale, tundsin, et mängin debiilselt ja kannatamatult, piinlik, pikalt mõtlesin kas üldse tõstan häält, sest siis kõik näevad kui idiootselt annab pocket neljasi üle mängida lol:D

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                                Last edited by KristjanLaas; 01.05.10, 15:43.

                                Comment

                                Working...