Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.
Okei midagi väga weirdi on praegu, ses suhtes kaotasin 1 BI ja HEM seda üles ei märgi, hand historys ka kätt ei ole ja graph püsib muutumatu, vaatasin BR ka ja see on ligi 200dol väiksem kui graph näitab plussi.
Ei hakak midagi jamama, aga püüan sellises asjas selgusele jõuda, sest see tundub imelik.
(ärge võtke valesti seda, kui ma mingit selgust ei leia, siis ma selle asja ka jätan, aga kahtlane on küll selline asi.)
isegi seda opponenti pole hemis olemas, auto import ja värgid on peal.
Okei midagi väga weirdi on praegu, ses suhtes kaotasin 1 BI ja HEM seda üles ei märgi, hand historys ka kätt ei ole ja graph püsib muutumatu, vaatasin BR ka ja see on ligi 200dol väiksem kui graph näitab plussi.
Ei hakak midagi jamama, aga püüan sellises asjas selgusele jõuda, sest see tundub imelik.
(ärge võtke valesti seda, kui ma mingit selgust ei leia, siis ma selle asja ka jätan, aga kahtlane on küll selline asi.)
isegi seda opponenti pole hemis olemas, auto import ja värgid on peal.
, 4
(three of a kind, Queens).
Comment