LÄBI!/KristjanLaasi NL50 HU stake päevik

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Dogers
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2500

    #76
    Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

    proovisin ka inspireerituna HU, aga noh, nagu ma olen ca 200BI alla EV all handsi peale siis ega HU-s parem ei ole

    Comment

    • Fabulous
      Pokkerihai
      • Jan 2010
      • 2674

      #77
      Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

      Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
      klaaspro = pro, kelle BR võib sama kergelt puruneda kui klaas
      Hästi öeldud

      Comment

      • HU grinder
        Vana Tegija
        • Feb 2010
        • 1002

        #78
        Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

        Lõpuks andis alla:D

        Comment

        • KristjanLaas
          Pokkeritark
          • Oct 2009
          • 6450

          #79
          Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

          haha
          saan oma BB/100 üles praegu:D

          Comment

          • Uniquest
            Grinder
            • Oct 2008
            • 615

            #80
            Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
            Oleneb... Regularide vastu üldiselt on küll hea, sest tänapäeval herocallimine jube popp ja kui sa lõpus seal midagi paugutama hakkad siis tihti mõeldakse, et su "liin doesnt make sense" ja callitakse maha.

            Aga huvitav tegelane oled küll KristjanLaas... Eesti oma Isildur1 :D
            "Eesti oma OMGClayAiken" oleks parem olnud.

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #81
              Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

              Algselt postitas Uniquest Vaata postitust
              "Eesti oma OMGClayAiken" oleks parem olnud.
              Oh hardy har har:D

              Comment

              • HU grinder
                Vana Tegija
                • Feb 2010
                • 1002

                #82
                Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                Kuhu jäid need stakejad, kes nõus polnud, et starsis mängid. Saad neile raha tagasi anda. lol

                Comment

                • Provoker
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 3067

                  #83
                  Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                  Palju tuli?

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #84
                    Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                    No ikka RÄIGELT tilti ajas lõpus see nititsemine, sai 2 BI tagasi ja lihtsalt nittis, lõpuks viskas kopa ette ja lõpetasin.



                    Uploaded with ImageShack.us

                    ei teagi kas viitsin täna veel, öösel maybe natuke, turna isu on peal, vaatan kas tildis hakkab midagi.

                    (Btw stakejad, varsti hakkab scoop ja mõnel odavamal eventil ma ka osalen, niiet ärge vaadake, et teie raha kulutan)
                    Last edited by KristjanLaas; 28.04.10, 21:31.

                    Comment

                    • Provoker
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 3067

                      #85
                      Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                      Nice comeback. Mulle meeldib. Kusjuures eilne õhtu ehmatas küll korra ära, aga tubli.

                      Comment

                      • HU grinder
                        Vana Tegija
                        • Feb 2010
                        • 1002

                        #86
                        Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                        Ilusti tuleb 30BI üles.

                        Comment

                        • antnx
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3102

                          #87
                          Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                          Siit võib rahikuid saada veel.

                          Comment

                          • Dogers
                            Pokkerihai
                            • Dec 2008
                            • 2500

                            #88
                            Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                            1000 ehk siis 20BI üle EV ? :)
                            HAAH, tahaks

                            Comment

                            • KristjanLaas
                              Pokkeritark
                              • Oct 2009
                              • 6450

                              #89
                              Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                              lahe ronisin ikka lauda ja suutsin 2 BI ära dongata.
                              imbetsill olen apädjfpäjasdf'sdjfg
                              magama

                              õhtu vähemalt u. 500 plussis, mis on siiski positiivne.
                              Last edited by KristjanLaas; 28.04.10, 23:38.

                              Comment

                              • KristjanLaas
                                Pokkeritark
                                • Oct 2009
                                • 6450

                                #90
                                Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                                no tegin öösel ikka 1,5h sessi, ei saanud 2 kalakest karistamata jätta.

                                graph

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                üks huvitav käsi ka siis:

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                                Last edited by KristjanLaas; 29.04.10, 05:35.

                                Comment

                                Working...