Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.
Sellest saime jah aru, et kaotasid, aga ikka oleks ju huvitav näha, mis siis vastastel oli :)
Automaatselt ei kustuta, ju sul kuskil mingi linnuke märgitud :)
Algselt postitas KristjanLaas
Vaata postitust
Automaatselt ei kustuta, ju sul kuskil mingi linnuke märgitud :)


, Q
, 4
, A
Comment