LÄBI!/KristjanLaasi NL50 HU stake päevik

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • olavike
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1269

    #16
    Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

    Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    kogemata, ta automaatselt kustutab tulemuse.
    aga obv, et ma kaotyasin nee dkõik käed.
    Sellest saime jah aru, et kaotasid, aga ikka oleks ju huvitav näha, mis siis vastastel oli :)
    Automaatselt ei kustuta, ju sul kuskil mingi linnuke märgitud :)

    Comment

    • JohnnyDolce
      Õpihimuline Mängur
      • Nov 2009
      • 454

      #17
      Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

      Nii vaikseks kõik on jäänud..


      Loodan, et mitte selle tõttu.







      Ja üldse, loodan, et see on lihtsalt PTR-i fuckup.
      Edu laudades!

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #18
        Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

        Variatsioon on HU mängude puhul sage külaline. Teed küll A mängu, aga kaardijooks ei ole sinu poolel...

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #19
          Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

          vaatasin huvipärast suuremad kaotuskäed üle ja mhhhh......suht kohutavad olid need. ilmselt tilt vms.
          aga rolli on veel vist alles nii, et edu sulle edaspidiseks!

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #20
            Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

            IMO pole põhjust muretsemiseks.

            Väljavõte esialgsest teemast.

            Tervist.

            Otsin lahkeid inimesi, kes tahavad mind stakeda NL50 HU-i mängima FTP-s

            Esiteks väike ülevaade minu NL50 HU statsidest

            Kasutaja starsis: Klaaspro
            Kasutaja FTP-s: Fold Im Suited


            FTP kasutaja Fold Im Suited pole isegi mängu alustanud, seega ma ei saa isegi absull aru antud teemas esinevatest KristjanLaas´i postitustest. Stake oli küsitud mängimaks NL50 HU-i FTP-s. Kõik muu on tema enda teema ehk mitte mingit vingerdamist ei saa olla. Kasutajanimega Fold Im Suited tuleb mängida 15k kätt või kuni 30 päeva FTP-s ja selle aja jooksul kaotada/võita x summa. Kõik muu on isetegevus ja ei kuulu diili tingimuste alla.

            Comment

            • flipmachine
              Pokkerihai
              • Jul 2009
              • 1857

              #21
              Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

              Diili teemas ta ütles pm ,et mängib challenge starsis tegelikult.

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #22
                Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                Väga hea!

                Küsimus stakejatele, ega kellegil selle vastu midagi ei ole kui ma mängingi selle challengei starsis?
                Algselt oligi plaan seal teha, aga arvasin, et inimestel lihtsam FTP-sse kanda.
                Aga kuna enamus on starsi kandnud ongi mugavam seal mängida, pluss starsi soft on minu jaoks oluliselt tuttavam jne.
                Kui kellegil selle vastu midagi on andke teada.

                Viimased 4 osakut veel müügis, siis on kõik!


                EDIT: OSAKUT MÜÜDUD! (ootan rohelisekonna ja IamAllini raha ära ja saan mängima hakata)
                .

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #23
                  Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                  Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                  IMO pole põhjust muretsemiseks.

                  Väljavõte esialgsest teemast.

                  Tervist.

                  Otsin lahkeid inimesi, kes tahavad mind stakeda NL50 HU-i mängima FTP-s

                  Esiteks väike ülevaade minu NL50 HU statsidest

                  Kasutaja starsis: Klaaspro
                  Kasutaja FTP-s: Fold Im Suited


                  FTP kasutaja Fold Im Suited pole isegi mängu alustanud, seega ma ei saa isegi absull aru antud teemas esinevatest KristjanLaas´i postitustest. Stake oli küsitud mängimaks NL50 HU-i FTP-s. Kõik muu on tema enda teema ehk mitte mingit vingerdamist ei saa olla. Kasutajanimega Fold Im Suited tuleb mängida 15k kätt või kuni 30 päeva FTP-s ja selle aja jooksul kaotada/võita x summa. Kõik muu on isetegevus ja ei kuulu diili tingimuste alla.
                  niimoodi nititseda nüüd ka ei maksa kui ei olnud just eraldi diili rakebacki koha pealt

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #24
                    Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                    Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                    Väga kohutav mis toimuma on hakanud.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Oleks võinud ise shippida. vahet pole aga üleüldiselt.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)





                    Tõmbasin vahepeal üle $100 miinusesse, õnneks sain mingi 400 kätt 4-tablida päris kehva mängijaga ja sain pisikeste pottidega plusspoolele tagasi.
                    88 käsi on kohutav, sul sama sündroom mis mul... tuleb mõelda kogu rangele, mitte kõige nõrgemale osale rangest ja isegi sellel osal (any suited kaart) on väga solid võiduvõimalus

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #25
                      Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                      Flipmachine ja lenC, olete kindlad, et kõik 14 stakejat olid sellest teadlikud ? Muudatus tingimustes oleks pidanud kajastuma esialgses postituses ehk igal stake andjal on täielik õigus oma raha 100% ulatuses tagasi nõuda, kui ta pole saatnud KristjanLaas´ile PM´i uute tingimustega nõustumise koha. Lisaks pole KristjanLaas´il olnud mingit õigust alustada mängimist uues keskkonnas, kui tal puudus kasvõi ühe stake andja nõusolek. Antud tingimuste täitmisel on aga kõik täielikult OK.

                      Comment

                      • HU grinder
                        Vana Tegija
                        • Feb 2010
                        • 1002

                        #26
                        Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                        On sellel siis nii väga vahet, kus toas ta mängib?

                        E:Kui oled valmis teda stakema FTP-s, siis starsis poleks? Mulle lihtsalt tundub, et te ei talu ebaõnnestumist.

                        Comment

                        • flipmachine
                          Pokkerihai
                          • Jul 2009
                          • 1857

                          #27
                          Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                          Mina ei ole milleski kindel, lihtsalt avaldasin fakti, mis klaaspro kirjutas diili teemas. Isiklikult loodan, et saab veel mängu jooksma ja stakejad näevad suuri kasuminumbreid.

                          Comment

                          • Char
                            Pokkerihai
                            • Sep 2009
                            • 1848

                            #28
                            Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                            mis nimega ta mängib?

                            Comment

                            • sawcrish
                              Jube Noob
                              • Nov 2008
                              • 166

                              #29
                              Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                              klaaspro@stars

                              Comment

                              • KristjanLaas
                                Pokkeritark
                                • Oct 2009
                                • 6450

                                #30
                                Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                                ahha ou tüübid relax:D
                                jep, tõmbas vahepeal miinust küll, aga käsi südamele pannes ei olnud suuremas osas neist minul süüd, käed ei pidanud vastu lihtsalt.

                                Swong on HU-s standard ja võin praeguseks lubada, et ilmselt $2000+ kasumit ma ei teeni, kuna ligi kolmandik kätest on praegu ilgelt rabeledes mängitud ja siiani on väike miinus peal.
                                Pluss bustoks ei lähe ma niikuinii, sest kui teie BR peakski otsa saama on mul backup bankroll millega edasi mängida.

                                Swong on swong ja kindlasti läheb ta üle ja küll am lõpuks ka plussi näitan
                                seekord oli swong lihtsalt pisut üle 10 BI hehe.

                                Võtke vabalt ja natuke rohkem usku palun.
                                Last edited by KristjanLaas; 28.04.10, 00:35.

                                Comment

                                Working...