Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • low-flow
    Klubi Liige
    • Jul 2009
    • 1208

    #166
    Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

    Üli lahe et nii koos vallutate, ikka korralik eelis üksi rabelemise ees, alati hea kohe küsida kõik kahtlused üle. Kaks pead ikka kaks pead! Vinge päevik tõepoolest!

    Comment

    • kardaanirist
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 3675

      #167
      Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Ei ole siin päevikus tihti käinud ja seega võib-olla küsitud ning isegi ehk ka vastus olemas -- mis su screen-name on ja kus toas mängid.
      classified imo. samas võibolla sulle seda jagatakse. :)

      aga väga mõnus päevik tõesti. motivatsiooni saab siit küll ja veel.

      Comment

      • soouni
        Grinder
        • Jul 2010
        • 771

        #168
        Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

        No tuba on küll kõigile teade ja selle loeb peakirjast välja kus ees Pokerstarsi logo aga jah screen-name oleks küll vähva.

        Comment

        • -andres-
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4546

          #169
          Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

          Supsti ei mängi Starsis.

          Comment

          • Supsti
            Grinder
            • Dec 2008
            • 863

            #170
            Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

            Kolisin FTP üle, aga pole tarvis kõigil teada username.

            Comment

            • -andres-
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4546

              #171
              Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

              Olin vait kui haud, kasutajanime koha pealt.

              Comment

              • junkman
                Jube Noob
                • Mar 2010
                • 156

                #172
                Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

                On siis palju raskem kui nl25 teha 20bb-ga või kuidas teil see möödus?

                Comment

                • Supsti
                  Grinder
                  • Dec 2008
                  • 863

                  #173
                  Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

                  Kas sa mõtlesid 20BIga?

                  Comment

                  • junkman
                    Jube Noob
                    • Mar 2010
                    • 156

                    #174
                    Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

                    Algselt postitas Supsti Vaata postitust
                    Kas sa mõtlesid 20BIga?
                    Jah, väike kala tuli sisse.

                    Comment

                    • Aadu
                      Õpihimuline Mängur
                      • Apr 2009
                      • 326

                      #175
                      Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

                      Võiduka lõpuni ikka
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      On siis palju raskem kui nl25 teha 20bb-ga või kuidas teil see möödus?
                      Crushisin +10bb/100 ja vedas, et ühtegi suuremat swingi ei tulnud. Igaljuhul kui sa tõesti biidid korralikult eelnevat limiiti siis anna minna.

                      high stakes'i grindite välja?
                      Kindlasti annan ma endast 100% ja vähemalt preagu pole plaanis leppida mõne väiksema limiidiga. Samas ei tasu ka liiga enesekindel olla, sest see on ikka haige töö ja pokkeris ei tea kunagi mis juhtuda võib.

                      Ei ole siin päevikus tihti käinud ja seega võib-olla küsitud ning isegi ehk ka vastus olemas -- mis su screen-name on ja kus toas mängid.
                      Mäletad ma saatsin sulle 100$? Aga see võiks saladuseks jääda küll.

                      JA elate saares mõlemad? Tehtud rahajõmmid seal mätta peal või mis :) ?
                      Ei, ma elan Tallinnas.

                      Comment

                      • junkman
                        Jube Noob
                        • Mar 2010
                        • 156

                        #176
                        Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

                        Aga kumb siis kergem on , kas nl10 või nl25? Räägitakse, et nl10 staarsis on jube päris raske.

                        Comment

                        • Supsti
                          Grinder
                          • Dec 2008
                          • 863

                          #177
                          Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

                          Pot-Limit Hold'em, $1.00 BB (7 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                          UTG ($100)
                          MP1 ($82.50)
                          MP2 ($169.55)
                          CO ($194.10)
                          Hero (Button) ($101)
                          SB ($99)
                          BB ($100)

                          Preflop: Hero is Button with A, 7
                          1 fold, MP1 calls $1, MP2 calls $1, 1 fold, Hero bets $5.50, 2 folds, MP1 calls $4.50, 1 fold

                          Flop: ($13.50) 5, 2, 4 (2 players)
                          MP1 checks, Hero bets $9, MP1 calls $9

                          Turn: ($31.50) 2 (2 players)
                          MP1 checks, Hero bets $31.50, MP1 calls $31.50

                          River: ($94.50) 4 (2 players)
                          MP1 bets $36.50 (All-In), Hero calls $36.50

                          Total pot: $167.50

                          Results:
                          Hero had A, 7 (two pair, fours and twos).
                          MP1 had 7, K (two pair, fours and twos).
                          Outcome: Hero won $164.50

                          Suht pro või nii

                          Comment

                          • kardaanirist
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 3675

                            #178
                            Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

                            panidki ta busted flushdraw peale või oli sul mingi konkreetne read?

                            aga wp indeed!

                            Comment

                            • Aadu
                              Õpihimuline Mängur
                              • Apr 2009
                              • 326

                              #179
                              Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

                              Esimesed 30k kätt on siis kohe tehtud nl200s:
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • QKulgur
                                Õpihimuline Mängur
                                • Dec 2008
                                • 484

                                #180
                                Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

                                fulltiltis või starsis see?

                                Comment

                                Working...