Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • soouni
    Grinder
    • Jul 2010
    • 771

    #151
    Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

    Palju roll siis kogunenud on kui saladus pole?

    Comment

    • Supsti
      Grinder
      • Dec 2008
      • 863

      #152
      Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

      8k$+

      Comment

      • Supsti
        Grinder
        • Dec 2008
        • 863

        #153
        Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas



        Tegin ka päeva üle pika aja, enesetunne on hea.

        Nl100 siis.

        Comment

        • junkman
          Jube Noob
          • Mar 2010
          • 156

          #154
          Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

          Arenenud olete siis niimoodi, et küsitavad käed näitate üksteisele ette ning analüüsite läbi või kuidas on toimunud nii kiire ja edukas areng teie mängus?

          Comment

          • Aadu
            Õpihimuline Mängur
            • Apr 2009
            • 326

            #155
            Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

            Algselt postitas junkman Vaata postitust
            Arenenud olete siis niimoodi, et küsitavad käed näitate üksteisele ette ning analüüsite läbi või kuidas on toimunud nii kiire ja edukas areng teie mängus?
            Palju tööd ja agressiivne bankroll management.
            Palju roll siis kogunenud on kui saladus pole?
            Mul on +70 bi.

            Comment

            • junkman
              Jube Noob
              • Mar 2010
              • 156

              #156
              Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

              Arusaamatuks jääb agresiivne bankroll managerment?
              Mitme BI pealt liikusid nt nl10 nl25te, ning nl25st nl50sse?

              Comment

              • Aadu
                Õpihimuline Mängur
                • Apr 2009
                • 326

                #157
                Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

                Algselt postitas junkman Vaata postitust
                Arusaamatuks jääb agresiivne bankroll managerment?
                Mitme BI pealt liikusid nt nl10 nl25te, ning nl25st nl50sse?
                20(nl25), 25(nl50), 25(nl100) ja 35(nl200)

                Comment

                • Supsti
                  Grinder
                  • Dec 2008
                  • 863

                  #158
                  Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

                  Algselt postitas junkman Vaata postitust
                  Arusaamatuks jääb agresiivne bankroll managerment?
                  Mitme BI pealt liikusid nt nl10 nl25te, ning nl25st nl50sse?
                  nl25 20bi, nl50 30bi, nl100 40bi, nl200 40bi.

                  Aadul oli agressiivsem

                  Lisaks seda ka, et me kumbki pole masstablerid. Mina pole seda kunagi olnud, Aadu oli seda nl10 aegadel.
                  Last edited by Supsti; 11.08.10, 23:18.

                  Comment

                  • Supsti
                    Grinder
                    • Dec 2008
                    • 863

                    #159
                    Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

                    Päev tuli 500$ ära, pole paha minusuguse fishi kohta.'

                    Edit:// +725$


                    Täitsa mõnus, või nii.
                    Last edited by Supsti; 11.08.10, 23:54.

                    Comment

                    • lenC
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 6440

                      #160
                      Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

                      Peale viimast mõndakümmend postitust officially mu lemmikpäevik. Siit on nii mõndagi suhtumisest õppida.

                      Comment

                      • -andres-
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4546

                        #161
                        Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

                        Ma olen ka fänn.

                        Comment

                        • mikk2468
                          Vana Tegija
                          • Nov 2009
                          • 1039

                          #162
                          Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

                          high stakes'i grindite välja?

                          Comment

                          • Juhhei
                            Jube Noob
                            • Jul 2009
                            • 154

                            #163
                            Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

                            Väga motiveeriv on teie tegutsemist kaeda :)
                            Kivi kotti

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #164
                              Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

                              Algselt postitas lenC Vaata postitust
                              Peale viimast mõndakümmend postitust officially mu lemmikpäevik. Siit on nii mõndagi suhtumisest õppida.
                              +NÕUS!

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #165
                                Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

                                Ei ole siin päevikus tihti käinud ja seega võib-olla küsitud ning isegi ehk ka vastus olemas -- mis su screen-name on ja kus toas mängid.

                                Comment

                                Working...