Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #16
    Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

    ilmselt nl2 :D

    Comment

    • Karikakar
      Vana Tegija
      • Jul 2009
      • 1235

      #17
      Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

      NL2 siis mõtles et sitta kah, tõmbas nl100 ja nüüd sai proks :)
      Last edited by Karikakar; 17.04.10, 21:22.

      Comment

      • Supsti
        Grinder
        • Dec 2008
        • 863

        #18
        Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

        Pm arvasin, et see kuu ei mängi absoluutselt. Aga siis üks sõber küsis abi nl2. Tegin siis ühe sessi tema jaoks ja nüüd 2 nädalavahetust mänginud uuesti.

        Comment

        • BuildUp
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2547

          #19
          Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

          Mis stattidega lasete 6l laual? Ja miks mitte siis juba 6maxi?

          Comment

          • Supsti
            Grinder
            • Dec 2008
            • 863

            #20
            Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

            Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
            Mis stattidega lasete 6l laual? Ja miks mitte siis juba 6maxi?
            Minu jaoks liiga balls of steel mäng, HU saan hakkama, aga puhtalt 6max ei ole minule. Ja ei mängi ainult 6 lauda korraga, kuidas kunagi, aga üle 12 ei lase. Statsid on umbes 15/12

            Comment

            • WIN
              FPP Pro
              • Feb 2010
              • 275

              #21
              Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

              fills me with hope =)

              Comment

              • Supsti
                Grinder
                • Dec 2008
                • 863

                #22
                Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

                No-Limit Hold'em, $1.00 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                SB ($99)
                BB ($111.15)
                UTG ($101.70)
                UTG+1 ($89.20)
                MP1 ($60)
                MP2 ($158.95)
                MP3 ($100)
                Hero (CO) ($105.80)
                Button ($104.15)

                Preflop: Hero is CO with A, A
                2 folds, MP1 bets $3, 1 fold, MP3 raises $9, 5 folds

                Total pot: $7.50

                Results:
                MP3 didn't show
                Outcome: MP3 won $13.50

                Midagi ilusat

                Comment

                • Pahvak
                  Pastilaa?? Ei!
                  • Dec 2008
                  • 4431

                  #23
                  Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

                  Imo ei saa kunagi liiga ettevaatlik olla.
                  Fullstacks have more fun.

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #24
                    Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

                    Ikka saab, ma AA-d siin küll ei foldiks.

                    Comment

                    • kids1ke
                      Räme Fish
                      • Mar 2010
                      • 16

                      #25
                      Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

                      Tuleb näidata oskust foldida ka selliseid käsi, wp sir.

                      Comment

                      • Kotkas1000
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 2305

                        #26
                        Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

                        missclick?

                        Comment

                        • noname
                          Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                          • Oct 2009
                          • 2366

                          #27
                          Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

                          Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                          missclick?
                          arvata on,et mislick.

                          kui ta sihilikult AA prf foldiks,siis ta vaevalt sellel limiidil oleks

                          No offense.

                          Ja Edu teile mehed.

                          Comment

                          • Char
                            Pokkerihai
                            • Sep 2009
                            • 1848

                            #28
                            Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

                            ei noh 3bet = AA , ja sis oleks ta rake maksnud sitaks

                            well played

                            Comment

                            • low-flow
                              Klubi Liige
                              • Jul 2009
                              • 1208

                              #29
                              Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

                              Mustad ässad nagunii ei tooda, punasteka küll vajutaks, aga nh wp!

                              Comment

                              • Aadu
                                Õpihimuline Mängur
                                • Apr 2009
                                • 326

                                #30
                                Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

                                Teen kuradi elu kõige sitemat mängu ja ikka lõpetan päeva ilusti plussis:
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Võtaks preagu heameelega ühe korraliku swongi, et saaks mindseti korda.

                                Comment

                                Working...