Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas
Üli lahe et nii koos vallutate, ikka korralik eelis üksi rabelemise ees, alati hea kohe küsida kõik kahtlused üle. Kaks pead ikka kaks pead! Vinge päevik tõepoolest!
Üli lahe et nii koos vallutate, ikka korralik eelis üksi rabelemise ees, alati hea kohe küsida kõik kahtlused üle. Kaks pead ikka kaks pead! Vinge päevik tõepoolest!

, 7
, 2

Comment